Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 77
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 30
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 29

3x08 - Hold On to Sixteen » Zakończone Seriale » Glee • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 23 lis 2011, o 14:04

3x08 - Hold On to Sixteen

Spoiler:


Data emisji: 06.12.11
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 gru 2011, o 11:34

Odp: 3x08 - Hold On to Sixteen


Rewelacyjny odcinek! :D
Quinn w końcu przestała świrować, nie wydała romansu Shelby dyrektorowi i na końcu nawet pomogła namawiając dziewczyny na powrót do New Directions. :P A wszystko to było zasługą porad Rachel. :P Rzadko bywało w serialu, że zgadzałem się i przytakiwałem temu co mówiła Rachel, a jednak. :D
Finn i Blaine doszli do porozumienia, bardzo się z tego cieszę. :P Świetny tekst Blaine'a o Fight Clubie. :)
Pojawił się po raz kolejny Sebastian z Warblersów, którzy już wcześniej przeszli do Regionals. Świetna wymiana zdań z Kurtem. :P
Wrócił także Sam! :) Bardzo się z tego cieszę. Fajne ujęcia w jego pracy i później podczas rozmowy z rodzicami. :) Widać, że będzie próbował odzyskać Mercedes, ciekawe co z tego wyjdzie. :)
Powróciła również Harmony, która występowała w Unitards, całkiem ładnie zaśpiewała i świetny tekst rzuciła do Kurta. :)
Byłem również zadowolony, że ułożył się wątek Mike'a. Jego ojciec ostatecznie zobaczył syna podczas występu i zapewni mu przyszłość w najlepszych szkołach tańca. I bardzo ładnie! :D

I pozostała sprawa występów...
Sectionals moim zdaniem zasłużenie wygrało New Directions. Bardzo podobało mi się połączenie "ABC" Jackson 5, "Control" Janet Jackson i "Man in the Mirror" Michaela Jakcksona. Śpiewali prawie wszyscy, cieszę się dali w końcu Tinie pośpiewać. :) Żałuję tylko, że Rory nawet nie dostał wersu. :( Jako całokształt wypadło genialnie - światła, choreografia tańca, śpiew. :D
Występ Troubletones również wyszedł świetnie, ale oprócz rewelacyjnych głosów Mercedes i Santany oraz pięknego mash-upu piosenek, reszta wyglądała tak sobie. Pod względem całościowym wypadły jednak gorzej od ND.

Podsumowując ogromnie cieszę się, że dziewczyny z Troubletones powróciły do drużyny Shuestera. Już nie mogę się doczekać występów na Regionals i Sectionals. :D Pod względem występów serial nie zawodzi, fabularnie w 3 serii także jest świetnie. Mam nadzieję, że twórcy utrzymają taki stan rzeczy do końca. :)
<<

globus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 228

Lokalizacja: Poznań / Stargard Szczeciński

Ulubiony serial:
MAD MEN

Postdodano 9 gru 2011, o 19:22

Odp: 3x08 - Hold On to Sixteen


Fantastyczny odcinek! Jeden z najlepszych w tym sezonie!

Nawet nie myślałem, że tak mnie ucieszy powrót Sama.. W poprzednim sezonie był mi on w sumie obojętny.. Nie przeszkadzał mi, ale jakoś też specjalnie go nie darzyłem sympatią.. W tym odcinku, na prawdę fajnie się go oglądało! Super, że pozbyli się jego grzywki a'la Bieber. Wygląda dużo lepiej.. Sceny w klubie, w którym pracował świetne.. Reakcja Finna i Rachel na jego widok powalająca! :D Wykonanie "Red Solo Cup" rozłożyło mnie na łopatki - zabawnie, z dystansem i przymrużeniem oka. Widać było, że aktorzy na prawdę świetnie się bawią przy tym wykonaniu :) Reakcja Kurta i jego bezgłośne "What's wrong with you" do Blaine'a! :D I to powitanie Sama przez Santanę - super! W skrócie: na prawdę fajnie, że Sam wrócił, choć dotychczas nie byłem entuzjastą tego pomysłu.. Ciekawe co wyjdzie z jego relacji z Mercedes?
Quinn w tym odcinku była świetna... Nawet w pierwszej połowie, kiedy jeszcze była egoistyczną suką i chciała donieść na Shelby.. Nie zachowywała się przynajmniej jak świruska... Kiedy na koniec odcinka się ogarnęła i wróciła stara-dobra Quinn, wybaczyłem jej wszystko w ułamek sekudny! :D Mam nadzieję, że nie przejdzie jej tak szybko i znowu jej nie odbije! :)
Finn w dalszym ciągu świetny! Chyba tylko dzięki niemu New Directions dalej funkcjonuje.. Widać było już wcześniej jakieś spięcia na linii Finn-Blaine i fajnie, że sobie wszystko wyjaśnili.. Wrócił też Sebastian, który otwarcie powiedział Kurtowi, że odbije mu Blaine'a. Ich rozmowa w kawiarni była rewelacyjna.. Mam nadzieję, że będzie znacznie więcej Sebastiana po przerwie świątecznej.. Choć ewidentnie jest on kreowany na bezczelny czarny charakter, to podoba mi się ta postać.. Jego interakcje z Kurtem zapowiadają się świetnie..
Zamknięcie wątku Mike'a i jego ojca też bardzo dobre.. W ogóle ten odcinek był taki pokrzepiający i podnoszący na duchu.. Wszystko fajnie się rozwiązało.. Czuć było tą pozytywną energię z pierwszego sezonu.
Secionals wypadły na prawdę super! Wszystkie pięć wykonów wyszło bardzo dobrze.. Unitardzi ze znajomą Harmony byli powalający.. Szkoda, że Linsay nie wygrała The Glee Project, bo chciałbym ją częściej oglądać w serialu.. Jak się dowiedzieliśmy, Harmony jest dopiero na drugim roku, więc mam nadzieję, że jeszcze powróci.. The Troubletones, choć miały świetny mush-up niezłych piosenek, to jakoś mnie nie przekonały.. Wokalnie oczywiście najlepsze, nawet lepsze od New Directions, ale jakoś ich występ oglądałem bez większych emocji.. New Directions za to wypadli na prawdę rewelacyjnie! Jak dla mnie jeden z ich najlepszych występów na jakichkolwiek dotychczasowych zawodach! Szczególnie, że solówki dostali prawie wszyscy.. Zgadzam się z eLMaQ, że najbardziej brakowało solówki dla Rory'ego, ale solówka Tiny w "ABC" i wstęp Quinn do "Control" (tu aż miałem ciary) wynagrodziły mi to.. Z trzech piosenek, które wykonali najbardziej podobała mi się "Man in the Mirror"!
Fajnie, że dziewczyny wróciły do New Directions.. Mam nadzieję, że będą walczyły o swoje solówki.. Kończące odcinek wykonanie "We Are Young" również fantastyczne - emanujące radością życia i pochwałą młodości..
Mad Men, The Sopranos, Downton Abbey, Boardwalk Empire, 6 Feet Under, Desperate Housewives, Breaking Bad, Queer as Folk(US/UK), Weeds, How I Met Your Mother, Shameless(US), Glee, Grey's Anatomy, Modern Family, 30 Rock, In Treatment, The Big C, United States of Tara, Nurse Jackie, Californication, Dexter, Lost, Game of Thrones, True Blood, Dexter, The Borgias, The Walking Dead, The Killing,The Flight of the Conchords, Ekipa(PL)
American Horror Story, Homeland, Revenge, Pan Am, New Girl
<<

globus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 228

Lokalizacja: Poznań / Stargard Szczeciński

Ulubiony serial:
MAD MEN

Postdodano 9 gru 2011, o 19:35

Odp: 3x08 - Hold On to Sixteen


Piosenka odcinka: : "We Are Young" Fun. i Janelle Monae w wykonaniu New Directions
Runner-up: "Man in the Mirror" Micheala Jacksona w wykonaniu Finna, Artiego, Pucka, Mike'a, Sama i Blaine'a oraz New Directions
* specjalne wyróżnienie: "Red Solo Cup" Toby'ego Kietha w wykonaniu Sama i New Directions :D

Najsłabsza piosenka: "Control" Janet Jackson w wykonaniu Artiego, Blaine'a i Quinn oraz New Directions
Mad Men, The Sopranos, Downton Abbey, Boardwalk Empire, 6 Feet Under, Desperate Housewives, Breaking Bad, Queer as Folk(US/UK), Weeds, How I Met Your Mother, Shameless(US), Glee, Grey's Anatomy, Modern Family, 30 Rock, In Treatment, The Big C, United States of Tara, Nurse Jackie, Californication, Dexter, Lost, Game of Thrones, True Blood, Dexter, The Borgias, The Walking Dead, The Killing,The Flight of the Conchords, Ekipa(PL)
American Horror Story, Homeland, Revenge, Pan Am, New Girl
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 16 lis 2012, o 10:13

Odp: 3x08 - Hold On to Sixteen


Sytuacja z Shelby, Quinn i Puckiem na reszcie wychodzi na prostą.
Rzadko bywa by Rachel miała coś mądrego do powiedzenia, ale tym razem powstrzymała Quinn i popełnienia wielkiego błędu. Koniec dramy i rozpaczy. Nareszcie.
Sebastian mnie niesamowicie denerwuje, mam nadzieję, Glee jakoś mu dopiecze.
Mike ma szczęście, że Tina to jego dziewczyna. Zadbała o to by wysłać jego podania i nawet o to by pogodzić go z ojcem, który w końcu zaakceptował to co jego syn chce robić w życiu.
Sam jako striptizer. O matko jedyna. Na szczęście Rachel i Finn wyciągnęli go z tego i powrócił do New Directions.
New Direction oczywiście wygrali i bardzo zasłużenie. Świetny dobór piosenek, choreografia, nawet stroje :D Co mnie jeszcze bardziej cieszy niż ich wygrana, to powrót dziewczyn do Glee. Wreszcie wszystko jest tak jak ma być :)

 


  • Podobne tematy do 3x08 - Hold On to Sixteen
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.