Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

2x03 - And the Hold-Up » Zakończone Seriale » 2 Broke Girls • seriale forumtv.pl

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 7 paź 2012, o 20:32

2x03 - And the Hold-Up

Spoiler:


Data emisji: 08.10.12
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 10 paź 2012, o 21:27

Odp: 2x03 - And the Hold-Up


Omatkokochana! Co za odcinek xD
Najpierw lokal zostaje napadnięty przez faceta, który pewnie nawet nie miał broni (nie pokazał nic). Caroline tak się biedna zestresowała, że się zsikała... I użyła Max jako ludzkiej tarczy!
Nie spodziewałam się, że Han nosi przy sobie broń O.O
Max nie bardzo miała ochotę jej to odpuścić.
Wyprawa do kina też dobra - fajny sposób na dostanie się do środka. Oczywiście Max ma to opanowane do perfekcji a Caroline wpadła w kłopoty - z Hanem! A jak się dowiadujemy Han po presją też robi w gacie xD
Sophie bezlitośnie żartuje z Caroline i Hana - dobra jest xD
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 11 paź 2012, o 16:53

Odp: 2x03 - And the Hold-Up


ale głupia sprawa z tym sikaniem :P ale przez to powstała najlepsza scena odcinka - Sophie!! i jej cudne gierki słowne xD szkoda że na polski nie da się tego tak dokładnie przełożyć. I okoliczności w jakich dowiadywała się o sikaniu od Olega :D
Max jak zawsze ma sposób na wszystko, wejście do kina też :)
Caroline i stwierdzenie, że Kasztan to jedyna osoba z jej sfer która nadal z nią rozmawia :D
drugi genialny motyw: - mam 29 lat. -COOOO?!?!
Caroline i Han jako para - boskie :D i jak ćwiczyła krok krok ruch włosami :D
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 12 paź 2012, o 15:45

Odp: 2x03 - And the Hold-Up


Rewelacyjny odcinek! :)
Policzkowanie się przez dziewczyny i tekst Olega, że odgrywają "50 Shades of Grey". :D :D
Napad na restaurację, zsikanie się Caroline, zasłonięcie się Max jako ludzką tarczą i Han odgrywający gangstera. :P Leżałem ze śmiechu! :)
Wizyta w kinie również wyszła świetnie. A zwłaszcza spotkanie się z Hanem. :) I ponowna scena zsikania. :P
-Mam 29 lat. - COOOOO!!?? :D :D
Gierki słowne Sophie. :D :D
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 16 paź 2012, o 09:01

Odp: 2x03 - And the Hold-Up


Jeden z lepszych odcinków w historii serialu.

Genialne pokazanie Hana z innej strony. I ten tekst: "I'm 29 years old" "WHAT?" :D Reakcja każdego mnie rozwaliła.

Caroline i to że się posikała ze strachu, Oleg który się poślizgnął na jej moczu, wypad do kina, żarty Sophie... Wszystko genialne. Humor się wyostrzył w tym sezonie, zasługa zmiany godziny emisji.

Liczę, że przyszłe odcinki będą na porównywalnym poziomie bo w takiej formie serial można oglądać i oglądać...
<<

Ginger

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 28 lis 2012, o 02:44

Odp: 2x03 - And the Hold-Up


Genialny odcinek pod względem śmiesznych scen i tekstów, już na początku rozwaliła mnie Caroline, która posikała się ze strachu, do tego dochodzą boskie teksty Sophie xD
Dobry też był wypad do kina, komentowanie filmu przez Max i spotkanie Hana :D
Prócz tego niezła była też pierwsza scena z policzkowaniem i reakcje na wiek Hana - rewelacja!

 


  • Podobne tematy do 2x03 - And the Hold-Up
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.