Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

3x04 - Good Fences » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 15 paź 2007, o 17:41

Re: 3x04 - Good Fences

Mimo, że nie jestem przekonany na sto procent o jej "death", to tak się cieszę, że zginęła. Nie lubiłem jej, od początku była jakaś dziwna, a tak fajne tematy powchodziły po jej śmierci. :D
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 15 paź 2007, o 17:59

Re: 3x04 - Good Fences


SARA nie żyje!! I nie ma już żadnych nadziei że tak nie jest!!
Na jednej ze stron znalazłem taki wywiad z producentami, przetłumaczony z angielskiego na polski (nie wiem czy mogę podać co to za strona dlatego lepiej nie podaje ;) )

Matt Olmstead oraz przedstawiciel stacji Fox Chris Alexander udzielili ostatnio wywiadu, w którym wyjaśniają całą sytuację związaną z odejściem Sarah Wayne Callies z serialu, przedstawiam Wam jego fragmenty...

W styczniu,zaraz po tym jak dowiedzieliśmy się, że Sarah jest w ciąży, twój kolega Paul Scheuring, zapewniał nas, że nie zmieni to wiele, a jej postać nie zniknie z serialu.. co się zmieniło?
Matt Olmstead: Wróciliśmy wtedy do naszego biura by skupić się na zarysie fabuły kolejnych odcinków. Pamiętam jak siedzieliśmy w pokoju i zastanawialiśmy się "jak rozpocząć ten sezon?". Nigdy nie trzymamy się ściśle procedur, niektóre rzeczy po prostu wychodzą w trakcie .. Z jednej strony wiedzieliśmy przez co przeszedł Michael i zastanawialiśmy się co jeszcze może go spotkać? I wtedy padło pytanie.. a co jeśli Sara zginie? Stwierdziliśmy, że to sie musi udać, oczywiste było, że wymaga to wielu dyskusji i dopracowania wszystkich szczegółów.. Wiadomym było, że stacja będzie chciała uniknąć takiej sytuacji, ze względu na sporą grupę fanów wprost uwielbiających tę postać.. z drugiej strony , wiedzieliśmy, że jeśli to wypali będzie to świetna motywacja dla Michaela...więc zdecydowaliśmy zrobić co potrzeba, by ta seria byla naprawdę wspaniała.

Więc jednak braliście pod uwagę fakt, ze będzie to spore rozczarowanie dla fanów, którzy uwielbiają związek Michela i Sary?
Olmstead: Rozważyliśmy wszystko. Na początku chcieliśmy aby Sara pojawiła się w pierwszych trzynastu epizodach, więc moglibyśmy pokazać tu pewną scenę pożegnania z Michaelem. Były by to z pewnością bardzo emocjonujące sceny, dlatego nie chcieliśmy by szybko jej postać odeszła. Na początku zarys był taki, aby było to 11 epizodów.. później postanowiliśmy że jednak 9.. a zakończyliśmy na czterech.

Reasumując, Sara zginęła o wcześniej niż planowano?

Olmstead: O wiele. Tworzyliśmy ten wątek w ten sposób aby przy pomocy i dzięki uprzejmości Sarah, użyć jej fotografii i głosu, co bardzo ułatwiło nam pracę. Sama Sarah nie życzyła sobie aby jej przeszkadzano w domu, dlatego też np. nie odbierała naszych telefonów, a to wcale nie wróżyło dobrze dalszej współpracy.

Ale czy Sarah nie miała wcześniej podpisanego kontraktu?
Chris Alexander [fox]: Owszem, mieliśmy podpisany kontrakt do 22 odcinków poprzedniej serii, więc teraz musieliśmy stworzyć nowy. Dodam, że w maju tego roku zdecydowaliśmy, że nie wystąpi już we wszystkich 22 epizodach, więc by mieć ją znowu w serialu na 13-14 epizodów musielibyśmy podpisać nową umowę na co Sarah się nie zgodziła.

Jak uważacie, dlaczego Sarah nie chciała wrócić? Czy to nie wydaje się trochę dziwne?
Olmstead: Z jej punktu widzenia byłby to całkiem dobry kontrakt. Ważna była tu też kwestia pieniędzy, dobrych pieniędzy, a i po 13 epizodach byłoby łatwiej zakończyć jej losy. Chcieliśmy aby powróciła około 10 epizodu,jednak ona nie zgodziła się na to. Może z jednej strony w tym sezonie nie czuła się już tak ważną postacią w serialu. Dla niej ważniejsza jest teraz rodzina, nie chce opuszczać dziecka by przylatywać aż z Kanady i pracować tu na planie w Dallas. Koniec końców doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie tu ostateczne zakończenie losów Sary.

Porozmawiajmy o jej śmierci. Czy możliwe jest, że jeszcze w jakiś sposób Sara powróci?
Olmstead: Nie mamy możliwości wykorzystania jej zdjęć poza tym, co już wykorzystaliśmy. Te ostatnie zdjęcia z polaroida pochodzą jeszcze z sezonu 1 i 2, a żadnych nowych zdjęć od Sarah nie otrzymaliśmy. Sama chciała odejść w najbardziej dramatyczny sposób i tak też to napisaliśmy..a użyty przez nas, że tak powiem "sposób" nie wymaga, by ponownie pojawiała sie na planie.


Kończąc zacytuje tu także oficjalną wypowiedź Sarah z wczorajszego wieczoru...

"Jak bardzo byśmy się nie staraliśmy, nie możliwe jest połączenie pracy na planie i zarazem pełne poświęcenie się swojej rodzinie. Spędziłam cudowny czas pracując z wspaniałą grupą i mam tu do nich wielki szacunek, również za to, że tak dobrze zaopiekowali się Dr. Sarą. Jestem także bardzo wdzięczna fanom, za ich wsparcie i mam nadzieję, że nadal będziecie oglądać show."


Także trzeba się z tym pogodzić i zobaczymy czy wyjdzie to PB na dobre czy będzie gorszy...
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 15 paź 2007, o 18:21

Re: 3x04 - Good Fences


Lepiej podaj źródło, zeby nie było że plagiat :)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 15 paź 2007, o 19:27

Re: 3x04 - Good Fences


Sahra nie wróci :sad: ;( Mam nadzieje że nie wcisnął zamiast niej jakijeś nowej bohaterki- nową miłość dla Majkela . :P
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 15 paź 2007, o 19:45

Re: 3x04 - Good Fences


No i mamy pewność że Sara nie żyje. NO i dobrze
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 15 paź 2007, o 22:31

Re: 3x04 - Good Fences


Moja naciągana historia o niby "umarłej" Sarze została obalona. :D I jeszcze raz to powiem, bardzo dobrze, że Sara umarła, cieszę się z całego serca. ;D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 paź 2007, o 23:20

Re: 3x04 - Good Fences


Nie ty jeden, nie ty jeden :)
<<

Dusia4400

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 619

Lokalizacja: Seattle

Postdodano 16 paź 2007, o 16:54

Re: 3x04 - Good Fences


A ja się nie cieszę
:(:(
ObrazekObrazekObrazek
Blair:Do you....like me?
Chuck:Define like.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 paź 2007, o 01:59

Re: 3x04 - Good Fences


Dobra, przestańcie płakać o tej Sarze bo jej tak nie lubiłem że zaraz będę posty kasował. :P Żartuje oczywiście. :P A że sary nie ma to bardzo dobrze akurat, szkoda że na kolejny odcinek trzeba czekać jeszcze tydzień:(
We Are The World haiti
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 7 maja 2008, o 11:45

Re: 3x04 - Good Fences


Bez przesady , szkoda ,że ten wątek w taki sposób zakończyli.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do 3x04 - Good Fences
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.