Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x04 - Good Fences » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 8 paź 2007, o 19:30

3x04 - Good Fences

After taking delivery of a package from The Company, Lincoln realizes that they are deadly serious. Michael's new break out plan relies on electricity. Haywire is back from the dead, haunting disoriented Mahone. Bellick and T-Bag get special attention from Lechero.

Napisów szukaj tu: http://tlen.exe.edigo.pl/temp/napi/
We Are The World haiti
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 9 paź 2007, o 15:27

Re: 3x04 - Good Fences


Nie chciałem wierzyć w śmierć Sary, ale nie ma co się oszukiwać, że nie ma już jak zmartwychwstać!! Linc na pewno dokładnie sprawdził tę głowę, a z atrapy by raczej nie leciała krew! Chyba że, ale to wtedy by było głupie!! Trochę do kiczu też to ukazali, mogli zrobić jakąś bardziej wzruszającą scenę, a nie tylko migawki!! Chyba, że rzeczywiście Sara wróci... Odcinek po za tym wybrykiem miał pare plusów i minusów, czyli średniaczek. Te zwidy mi się nie podobały, przecież Mahone nie zabił tylko tego psychola, bellick znowu podsłuchiwał, nie no kurde że taki Mahone i Michael nie widzą że ich śledzi!! A na plus mogę dać akcję z tym prądem, Michael ma jakiś plan w końcu i Sucre!! Kurde ale się uśmiałem jak go zobaczyłem w roli grabarza!! :D
Obrazek
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 9 paź 2007, o 16:10

Re: 3x04 - Good Fences


zabicie Sary to wg mnie najgorsze posunięcie scenarzystów. serial straci na tym sporo widzów, a na pewno fanów. gdybym wiedziała, że tak się skończy wątek MiSa to wolałabym, żeby serial skończył się na drugim sezonie...

a tak poza tym:
- "powrót" Haywire = Mahone świruje
- Sucre pracuje w Sonie. wg mnie trochę to naciągane
- Bellick poparzony wrzątkiem. i dobrze : >
- poza tym 4(?) osoby zabite w jednym odcinku, to chyba dotychczasowy rekord

1 i 2 sezon PB wydawał mi się inteligentny (przemyślane plany ucieczki z więzienia, a potem ucieczki przed FBI, ludźmi w Firmy i.in.). w trzecim inteligencja zamieniła się w wszechobecną przemoc. jak tak ma wyglądać do końca, to ja chyba podziękuję :roll:
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 9 paź 2007, o 16:34

Re: 3x04 - Good Fences


juliee napisał(a):1 i 2 sezon PB wydawał mi się inteligentny (przemyślane plany ucieczki z więzienia, a potem ucieczki przed FBI, ludźmi w Firmy i.in.).


Racja mam te same odczucia!! I wogóle to całe więzienie to dla mnie jakieś takie naciągane jest i bez sensu!! Już lepiej byłoby jakby ich zamknęli do normalnego więzienia bynajmniej byliby tam jacyś policjanci, którzy by szpiegowali na każdym kroku ;) Ajaj jak wkrótce nie będzie jakiegoś porządnego odcinka to będę ten serial oglądał tylko dlatego, że kiedyś był fajny, czyli z przyzwyczajenia :|
Obrazek
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 9 paź 2007, o 16:47

Re: 3x04 - Good Fences


odcinek momentami przynudzający, ale były dobre momenty. przez chwilę myślałem, że może Linc będzie grabażem, a tu Sucre i jak dla mnie to nawet lepiej :) dobrze tak Bellickowi, wiedziałem, że z niego jest kapuś i w ogóle menda i nie skończy na chodzeniu w pieluchach. Mahone w końcu zadbał o siebie :D T-Bag jak zwykle..
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 paź 2007, o 17:44

Re: 3x04 - Good Fences


Hmm jeśli chodzi o tą głowę to wydaje mi się to głupotą... Przecież to Michael ma odwalić najgorszą robotę... A Sara to był haczyk na niego...

Belick w końcu się dorobił odpowiedniej nagrody, kłamliwa, zdradliwa szuja...

Alex się naćpał i w końcu coś kuma. :D
We Are The World haiti
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 9 paź 2007, o 22:53

Re: 3x04 - Good Fences


odcinek the best!

chyba tylko mnie cieszy,że Sara is dead...

gdyby Michael sie dowiedzial że Sara nie żyje to nie uciekałby, a gdyby to LJ zabili Linc by się załamał i nie byłby w stanie nakręcać Michael do ucieczki...

to że Sucre bedzie Grabarzem wiedziałam od początku gdyby Linc nim został byłoby to podejrzane w koncu jest Amerykaninem i nie zna języka a Sucre się idealnie wtapia...

ciekawe co tak naprawdę Whistler ukrywa... i szczerze licze na konkretną współprace Alexa i Michaela niezły z nich duet byłby to pewne...

no i rewalecyjny T-Bag szczerze już myślałam że Bellick coś o nim wspomni, np.: jakie ma upodobania albo że uciekł z Michaelem, zresztą to powinnien wiedzieć Lachero skoro widział w TV Michaela jak go ścigali to i napewno T-Baga przecież pokazywali wszystkich uciekinierów...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 paź 2007, o 23:20

Re: 3x04 - Good Fences


Ja też akurat się cieszę że Sara nie żyje... Nie lubiłem jej od początku. :P Totalnie mi wisiała jej postać.
We Are The World haiti
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 paź 2007, o 23:42

Re: 3x04 - Good Fences


Odcinek mi się bardzo podobał, był o niebo lepszy niż 3 czy 1. Może było dużo trupów, przemocy i takie tam, ale przecież w 1 sezionie też się grubo naparzali.
Co mi się podobało i co mnie zdziwiło:
- niespodziewałem się, że tak szybko uśmiercą Sarę (bania w pudle), byłem przekonany, że to będzie jakaś część LJ'a, a tu taki zonk :O
- schizy Mahone'a z Haywirem (ach ten świrus :P )
- gorąca kawa na plecy Bellicka (dobrze tak tej mendzie)
- T-Bag wraca do formy :D
- akcja z prądem (lepszy temat niż z tą bombą z 2 odcinka)
- zimna krew tej kobiety z Firmy, jak zabiła grabiarza (że następnym będzie Sucre, to się akurat spodziewałem ;D )
Moja ocena dla tego epizodu: to mocna 9 / 10.

P.S. Najlepsze w tym odcinku było to, że jak zabili Sarę, to Scofielda nic już nie motywuje do ucieczki z Sony (no chyba że LJ). Ale tylko on o tym nie wie (Linc, dziewczyna Whistlera i Sucre wiedzą).
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 9 paź 2007, o 23:47

Re: 3x04 - Good Fences


tlen.exe napisał(a):Hmm jeśli chodzi o tą głowę to wydaje mi się to głupotą... Przecież to Michael ma odwalić najgorszą robotę... A Sara to był haczyk na niego...


Teraz wie że nie żartują, nie dokończy planu przyjdzie druga paczka :P

To że M. będzie chciał wszystkich uratować to bylło pewne dlatego zabili Sare żeby werwy nie stracił Linc :)
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 10 paź 2007, o 00:12

Re: 3x04 - Good Fences


No to już całkiem załatwili Michaela, wolę nie wiedzieć co będzie, gdy on ucieknie i pozna prawdę. No ale wiadomo było, że Linc tak postąpi, bo inaczej Mike by się znalazł w staniem takim jak Mahone i byłoby nici z ucieczki. Ogólnie beznadziejnie, ani Sara nie była moją ulubienicą, ani nie kibicowałam jakoś zbyt mocno jej parze z Michaelem, ale to była jedyna w tym serialu para do kibicowania i jednak ważny wątek i producenci źle to rozegrali.
Why Mahone widzi akurat Patoshika ? Takie to dziwne, ale przynajmniej wreszcie brak tabletek daje mu się we znaki.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 paź 2007, o 13:58

Re: 3x04 - Good Fences


Chyba najlepszy odcinek 3 sezonu. Głowa Sary w pudełku była niezłym zaskoczeniem, ale nawet się z tego cieszę. Zamiast "żyć długo i szczęśliwie" Michael po Sonie będzie się mścił :) Jak Susan zaczęła gadać z Lincem o tym, że są tylko żołnierzami to myślałem, że tamten nie wytrzyma i zrobi jej kuku.

Teodoro w końcu zaczął się normalnie zachowywać czyt. zabijać. Nie dość, że wkręcił się jeszecz bardziej patronowi to załatwił prochy dla Alexa. Ma nadzieje, że dzięki temu i jemu uda się uciec.

Michael ładnie załatwił Ballicka. Niby coś tam chowa, a niby majstruję, a chodziło mu rzeczywiście to by naprawić płot. I Ballick wpadł na kawę do Lachero :)

Ciekawe jak się wydostaną z Sony. Z odcinka na odcinek robi się coraz ciekawiej.
<<

angel1710

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 10 paź 2007, o 15:13

Re: 3x04 - Good Fences


spodziewałam się głowy Sary w pudełku. Szkoda mi jedynie Michaela jak się dowie.
może scenarzyści chcą zrobić podobnie jak w pierwszym sezonie, czyli próby ucieczki z więzienia trwają do samego końca, a w ostatnim odcinku Michael się dowie o Sarze i zamiast hapi endu wszyscy pogrążymy się w żałobie i smutku :>

miałam nadzieję, że Lachero zabije wreszcie Bellicka bo już go nie moge, a tu aby kawka ;D

zauważyłam jeszcze, że ta Suzi (?) wykazała odrobinę ludzkich uczuć, kto wie może losy jej postaci potoczą się jak Kellermana, a może po prostu Linc jej się spodobał :D
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 10 paź 2007, o 16:57

Re: 3x04 - Good Fences


Odcinek dobry, zdecydwanie poprawia moje nastawienie do Pb.

T-Bag dealerem, chłopak szybko się pnie po szczeblach kariery w więzienncitwie :D
Bellick nareszczie dostał za swoje. Niech zdycha
Alex miał genialne schizzy, naćpał się i wróciła mu trzeźwość umysłu :D
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 10 paź 2007, o 19:00

Re: 3x04 - Good Fences


ostra ta babka. Zabiła gościa z zimną krwią. Niezły z niej żołnierz...
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 10 paź 2007, o 19:14

Re: 3x04 - Good Fences


Wow, Taifun, ty oglądasz Prisona? XD Podobał ci się prezent w pudełku dla Linca? Mnie to nawet cieszy, nie lubiłem Sary.
We Are The World haiti
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 10 paź 2007, o 21:28

Re: 3x04 - Good Fences


Ja lubiłem Sarę :P
Ale mało jej było jednak najlepsza to była Sara w więzieniu :)
Obrazek
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 10 paź 2007, o 21:40

Re: 3x04 - Good Fences

W końcu jakiś odcinek na poziomie, bo poprzednie to kompletne dno.

Nie jest to jeszcze na poziomie pierwszego sezonu, ale jest już na pewno lepiej niż w drugim. Ciekawe kiedy Majkel się dowie, że Sara nie żyje, przypuszczam, że powie mu o tym ten koleś na W., bo jego laska dostarczy mu taką informację.
See you in another life, brother...
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 3x04 - Good Fences
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.