Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

2x7 Something To Talk About » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

HeroSHI

Postdodano 6 mar 2007, o 12:25

2x7 Something To Talk About

Something To Talk About | Air Date: 11/06/2005
Gossip is all the rage at SGH, with Meredith feeling the brunt it. And, medically, one case has peaked the curiosity of the doctors -- a man who presents as pregnant. Even his home pregnancy test is positive. Izzie and Cristina try to steal this case from psych to cheer Meredith up. As the patient becomes as much as a hospital fascination as her love life, Meredith begins to sympathize with him, and eventually kicks everyone out of his room to give the patient his privacy. Burke wants to come clean to the chief about his relationship with Cristina, but Cristina disagrees. When Cristina starts getting a ton of crappy scut assignments -- she assumes Bailey has figured things about between her and Burke and this is her punishment& Bailey doesn't know, though. Izzie is pissed at Alex for being so emotionally withdrawn from her all of a sudden -- he wins her over at the end -- when he finally kisses her quite publicly and quite spectacularly.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 lip 2007, o 17:08


HeroSHI napisał(a):Gossip is all the rage at SGH, with Meredith feeling the brunt it.


Biedna Mer, wszyscy wokoło się na nią gapią i szepczą za plecami :/

HeroSHI napisał(a):And, medically, one case has peaked the curiosity of the doctors -- a man who presents as pregnant.


Koleś był dobry ;D Test ciążowy - pozytywny ;)

HeroSHI napisał(a):Izzie and Cristina try to steal this case from psych to cheer Meredith up. As the patient becomes as much as a hospital fascination as her love life, Meredith begins to sympathize with him, and eventually kicks everyone out of his room to give the patient his privacy.


Ukradły pacjenta, nie mogę, dobre są :what: I potem Meredith w akcji, kiedy wszystkich wyrzucała z sali, bo sobie zrobili płatne wejścia - lol :D

HeroSHI napisał(a):Izzie is pissed at Alex for being so emotionally withdrawn from her all of a sudden -- he wins her over at the end -- when he finally kisses her quite publicly and quite spectacularly.


Tym razem Alex poszalał ;)
<<

icesee

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Lokalizacja: Lawrence,Kansas

Postdodano 26 lip 2007, o 16:28


Świetny byl ten pocalunek Alexa z Izzie;]
You know the world can see us,in a way that's different than who we are.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 9 wrz 2007, o 19:02

Re: 2x7 Something To Talk About


Te ploty mnie wkurzały...szczególnie te dwie laski na samym początku...Mer stała tylko parę metrów od nich...

Facet w ciąży - dobre, a jeszcze Izzie i Cristina, kradnące pacjenta. LOL No a Meredith dobrze postąpiła, że ich wywaliła i jeszcze ochrzaniła i się jeszcze Derek'owi oberwało.

Burke dobrze zrobił że powiedział Richard'owi o związku. Na penwo będą ludzie rozmawiali, ale już się przynajmniej nie będą musieli ukrywać.

Cristina i jej pacjenci. ;D Jak się ten pielęgniarz z niej śmiał. BTW ten pielęgniarz jest świetny. ;)

Alex i jego pacjentka - kolejny raz mnie Alex pozytywnie zaskoczył. No a pocałunek na końcu był spektakularny. Goodnight. A Izzie taka nie wiedząca co się wokół niej dzieje i to seriously. :P

No a Derek i Addison niby już się pogodzili itp, ale widać było że nadal nie jest dobrze (chodzi mi o końcową scenę z dłoniami).
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 2 mar 2008, o 03:47

Re: 2x7 Something To Talk About


Kradzież powinna być karana... Ale głupie żeby bilety sprzedawać za widzenie faceta z brzuchem.
Jak Mer tak krzyczała i na końcu powiedziała do Dereka: A ty na co się gapisz! to tak strasznie przypominała mi Bailey... Szkodami było jej w tym odcinku, wszyscy się na nią gapili...

Cristina myślała że to Bailey tak się nad nią znęca a to tylko zwykła pielęgniarka. XD Szef nie wydawał się zły gdy się dowiedział o C&B. ;p

Alex mnie w tym odcinku zaskoczył, choć momentami był jak zwykle nie do zniesienia.
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 13 lut 2009, o 13:27

Re: 2x7 Something To Talk About


Świetny odcinek. Alex/Izzie, aa. xD Ostatnia scena świetna. + pacjentka Alex'a, naprawde pozytywnie mnie zaskoczył. ;) Szef dowiedział się o C/B, raczej zły nie był, ale wesoły też nie. Troche nie zrozumiałem Cristiny... Meredith wywaliła wszystkich z sali - bardzo dobrze. Ten gość z przypadkiem 'ciąży' rzeczywiście miał prawo do prywatności. Początek świetny - robić wszystko by tylko nie mieć operacji + nie wiedza o podstawowych czynnościach chirurgicznych. xD Gość, którego żona nie może umrzeć jak się zaczął śmiać to padłem. xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 8 wrz 2010, o 02:42

Odp: 2x7 Something To Talk About


Nie spodziewałam się, że z Alexa taki romantyk :P to, jak rozmawiał z tą dziewczyną na wózku było fajne. Dobrze, że ją przekonał, żeby poddała się operacji :P i scena na końcu... szok! :D
Mer biedna. Wszyscy plotkują... ale może to, że wywaliła wszystkich z sali tego pacjenta zmieni trochę ich podejście...
I Derek obiecał, że już więcej nie będzie z nią rozmawiał. Jakoś w to wątpię :D
Podobało mi się na początku, jak dziewczyny szły we trójkę, Derek podszedł a Izzie i Cristina równocześnie odpowiedziały za Mer "Nie" :P
Fajnie się ukrywały na początku :D odpowiadać "nie wiem", żeby tylko nie dostać operacji :D a potem jeszcze akcja z kradzieżą karty pacjenta... też super :D
I jeszcze babka, której serce się zapaliło :P a biedny mąż pomyślał chyba, że jest nieśmiertelna :P

 


  • Podobne tematy do 2x7 Something To Talk About
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.