Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

6x11 - Talk to the Hand » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2011

Opiekun: Czesiek_PL

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 23 lis 2011, o 13:51

6x11 - Talk to the Hand

Spoiler:


Data emisji: 11.12.11
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 14 gru 2011, o 22:33

Odp: 6x11 - Talk to the Hand


Jak na Dextera wyjątkowo słaby odcinek. No może nie tak słaby, ale mocno przewidywalny. Zaskoczył mnie tez brak jakiegoś porządnego cliffhnagera.
Wątek z Deb? Rany wolę tego nie komentować, jeśli to ma być jedyna podstawa, do ujrzenia prawdy o Dexterze...

Akcja z gazem trującym zbyt łatwa, a kto ratuje wszystkich? Oczywiście Dexter Morgan.

Travis mnie zawiódł , przypadkowe zabójstwa, plus naiwna gadka z batistą.

No a końcówka to już wogóle szok, Dexter pokonany na łodzi pełnej paliwa, sytuacja bez wyjścia? Nie dla Dexa :). Nie no prosze, ale w tej scenie nie było ani grama emocji, no i tempo akcji zdecydowanie za szybkie.

Z Luisem za to co raz ciekawiej, wysyła paczkę z reką do Dexa. Ciekawie:), musi wiedzieć o jego bracie.

Co dalej? No właśnie nic, tak liczyłem na ten odcinek, ale nie wypaliło. Teraz czekać na naprawdę mocny finał, oby.

PS. Tak w ogóle to fajna była scena gdy można było znowu zobaczyć Dexa przygotowującego 'swój' pokój na łodzi :). Brakuje mi właśnie tego pozbywania sie płotków, tego kodeksu trochę :), ale chyba już na dobre zrywamy z tymi chwilami. Jedynie jeszcze czekać na ten finał i na Travisa na stole :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 16 gru 2011, o 14:50

Odp: 6x11 - Talk to the Hand


No, finał serii zapowiada się obiecująco. :)

Ta ostatnia scena była do przewidzenia. Było wiadome, że Dex jakoś z tego wyjdzie, po prostu nie mógł zginąć. Producenci chcieli w widowiskowy sposób utrudnić Dexterowi zabicie Travisa. A może w ogóle Dex go nie zabije? Może się sam zabije, albo policja go złapie. Kto wie... :P

Wątek Quinna i Batisty jest, lekko mówiąc... Głupi. Przez Quinna Angel prawie zginął (choć oczywiście nie mogli go uśmiercić, i w sumie dobrze się stało). Wydaję mi się, że do końca serii zginie któryś z nich.

Louis wysyła rękę do Dextera, tylko ciekawe co chce mu przekazać. Możliwe, że nie wie nawet o Brianie.

A akcja w komisariacie też trochę naciągana. Dexter akurat musiał znaleźć tę stronę i akurat musiał ją (kobietę) zobaczyć przy wejściu.

Czekamy na koniec sezonu!
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 gru 2011, o 00:09

Odp: 6x11 - Talk to the Hand


Maria znowu wykorzystuje Debre - nudy. Ciekawe jak będzie wyglądała ich relacja w następnym sezonie. Nie podoba mi się tyko że Debra jest tak wykorzystywana i utrze jej kiedyś nosa.
Dexter bohaterem i nikt się nie zastanawia jak to odkrył? Żadnych wywiadów i podziękowań od kolegów tylko od Debry? Bez przesady.
Travis dalej swoje. Już trochę to nudzi. Czekam na rozstrzygnięcie tej sprawy żeby postacie mogły iść dalej. Chociaż trzeba przyznać że obraz Dextera jako Diabła mu wyszedł :) Tablou Dexa też było fajne :P Końcówka bez emocji. Przecież to było wiadomo że przeżyję.
Debra i Dexter - nudny wątek i mało mnie to interesuje...
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 28 gru 2011, o 22:30

Odp: 6x11 - Talk to the Hand


Dexter oczywiście uratował masę ludzi przed śmiercią. :) Trochę to naciągane, no ale niech jest. Z kolei bardzo podobał mi się przekaz Dextera dla Travisa. Świetnie to zrobił. :) Rysunek Travisa na ścianie - jedno wielkie wow. Podziwiam twórcę tego obrazu za talent. Dexter jak żywy...

Co do końcówki to oczywiste było, że Dexter nie zginie. Tylko Travis będzie przekonany o jego śmierci i pewnie nieźle się zdziwi, jak się dowie, że jego kolejny "obraz" nie został skończony...

Debra - seriously? Chyba głupszego wątku w tym serialu nie było. No na miłość boską - co strzeliło scenarzystą do głowy, żeby wymyślać wątek miłosny Debra - Dexter? Jestem w szoku po prostu...

Laguerta jak zwykle zagrała na swoją korzyść nie patrząc na krzywdę innych. No, ale taka to brutalna gra, w której Maria jest mistrzynią. :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 25 cze 2012, o 01:16

Odp: 6x11 - Talk to the Hand


Dexter bohater dnia, uratował cały komisariat przed atakiem. Dość przewidywalne to było. Tak samo jak sama końcówka odcinka - oczywiste było, że Dexter przeżyje, no bo jakżeby inaczej?
W zasadzie jedyne co mnie w tym odcinku faktycznie interesowało to sprawa Louisa i ręki. O? Co? Kaman? Wysyła paczkę z pomalowaną ręką do Dextera, po co, na co te linie, o co w tym wszystkim chodzi?
Odcinek raczej rość słaby, niestety.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 cze 2013, o 14:08

Re: 6x11 - Talk to the Hand


Dobrze, że wątek Deb to tylko sen. :D

Odcinek może byc, bez fajerwerków. Choc koncówka fajna.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 6x11 - Talk to the Hand
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.