Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

8x01 We Need to Talk About Kevin » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

zis

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 8

Ulubiony serial:
Tylko jeden?

Postdodano 5 paź 2012, o 13:02

8x01 We Need to Talk About Kevin

No i bracie wrócili.
Odcinek zaczyna się w oczywisty sposób czyli od tajemniczego pojawienia się Deana gdzies tam daleko za siedmioma wzgórzami i rzekami. Moim zdaniem do plusów tego odcinka możemy zaliczyć jedynie:

Postać Crowley'a
To, że prorok nauczył się kilku sztuczek i mam nadzieje że okaże sie wzmocnieniem
Tajemniczy nowy przyjaciel Deana też mi sie spodobał bo dowiadujemy się, że na ziemi był ostatnio 50 lat temu co sugeruje, że raczej lewiatanem to on nie jest no i Dean umieszczał go w konkretnym ciele wiec to sugeruje mi, że jest on inną istotą
Podoba mi sie też to , że fabuła będzie sie kręcić w okół zamknięcia piekła, ale czy to będzie tym wielkim finałem sezonu? czas pokaże

Na na minus w moim odczuciu zasługuje:

To co działo się z braćmi przez te rok czyli te ich tajemnice mam wrażenie, że doświadczam deja vu
Zapraszam (jeśli oczywiście masz ochotę) na mojego bloga o serialach - http://scianadziwnychmysli.blogspot.com
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 8 paź 2012, o 14:40

Odp: 8x01 We Need to Talk About Kevin


Sypernatural wrócił w swoim "normalnym" stylu. Dużo pytań, mało odpowiedzi. Chciałbym poznać genezę relacji Deana z wampirem i dowiedzieć się co tam u Casa.

Fajnie że Kevin trzyma z braćmi. Mam nadzieję, że będzie więcej scen z tą trójką. Liczę że wrócą też zwykłe polowania na stwory a nie tylko wątek główny i zamknięcie bram piekielnych. Crowley jest "sympatycznym" bohaterem i nie widzi mi się robienie z niego głównego czarnego charakteru sezonu.

Mimo wszystko zawsze to już będzie jeden z moich ulubionych seriali.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 10 paź 2012, o 12:04

Odp: 8x01 We Need to Talk About Kevin


Dokładnie tak jak napisano powyżej.
Teraz pewnie przez cały sezon będą dawkowane informacje nt. pobytu Dean'a w Czyśćcu.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 12 paź 2012, o 19:15

Odp: 8x01 We Need to Talk About Kevin


Supernatural wraca z kolejną porcją zagadek i tajemnic.
Początek odcinka i pojawienie się Deana - gdzieś to już widziałam. Pewnie dlatego, że tym serialu wszyscy pojawiają się nagle i znikąd i zawsze wygląda to tak samo.
Co się stało z Cassem? Co dalej będzie się działo z dziewczyną Sama?
Spotkanie braci (kolejne) też wyszło jak zazwyczaj. Jak się okazuje Sam wcale Deana nie szukał - porzucił polowanie i zajął się własnych życiem - good for him.
Kevin sam dał radę wydostać się z tarapatów, poradził sobie z demonami i przechytrzył Crowley'a. A później braciszkowie go w końcu odnaleźli i połączyli siły.
Crowley - jego chyba najbardziej mi z całego serialu brakowało. Aż mi się mordka uśmiechnęła jak się z chłopakami przywitał :D To chyba jedyna postać, która na przestrzeni całego serialu nie zmieniła swoich celów,charakteru, ani nie przeszła załamania psychicznego. Dalej chce władzy i dalej jest zły - i tak ma być.
Nie podoba mi się to, że Dean zakręcił się wokół wampira. Nie wiemy co się między nimi działo w Czyśćcu, w końcu pomogli sobie na wzajem wydostać się stamtąd. Ale jednak - jeśli czegoś ten serial uczy, to tego by nigdy nie zadawać się z tymi złymi, bo dobrze się na tym nie wyjdzie...
A co do zamknięcia Piekła na zawsze... Zobaczymy co z tego będzie.
Początek całkiem niezły, zawodu nie ma.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 30 lis 2013, o 20:46

Odp: 8x01 We Need to Talk About Kevin


Ah te tajemnice, już nie mogę się doczekać jak w jakiś fajny sposób wszystko wyjaśnią.
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 8x01 We Need to Talk About Kevin
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 8



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.