Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

2x24 - For a Few Paintballs More (2) » Zakończone Seriale » Community • seriale forumtv.pl

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 6 maja 2011, o 17:37

2x24 - For a Few Paintballs More (2)

12. 05. 2011
Spoiler:
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 13 maja 2011, o 23:40

Odp: 2x24 - For a Few Paintballs More (2)


Finał był jednak chyba trochę gorszy od 2x23, ale i tak się rewelacyjnie na nim bawiłem. :P
Abed i jego Han Solo, geniusz! :P I jeszcze ten pocałunek z Annie i jak go traktowała. :D
Poza tym świetne sceny i nie tylko:
- Magnitude skaczący na bombę z farbą :P oraz Troy "Pop, what? Magnitude! Pop, what?" :P
- Jeff i jego przemowy, jak zwykle świetne; i to jak wstał i dostał kulkę :D
- Shirley zaliczyła dzisiaj chyba jeden z lepszych występów jak dla mnie :P jej wjazd wózkiem golfowym :P
- końcówka przewidywalna (kiedy Pierce udawał zawał przy tym strażniku, było wiadomo, że uda mu się uciec), ale wcale na tym nie straciła; Pierce wygrał i przekazał pieniądze na uczelnię. :P
Ostatnia rozmowa Pierce'a z grupą była świetna. Nie miałem pojęcia, że Pierce jest na uczelni od 12 lat. Ciekawe, czy naprawdę opuści naszą grupę, czy wróci na początku 3 sezonu.
Poza tym jestem ogromnie ciekawy, co za przedmiot wybierze nasza grupa na przyszły semestr. :D
Jak ja bym chciał chodzić do takiego colledżu. :D Już nie mogę się doczekać 3 sezonu oraz następnego paintballowego odcinka. :P

PS Końcowa scena rozmowy Abeda ze sprzątaczem mnie rozwaliła. Biedny sprzątacz...:(
PS2 Zapomniałem wspomnieć o starwarsowej czołówce! :D Beautiful! :D
Ostatnio edytowano 13 maja 2011, o 23:54 przez eLMaQ, łącznie edytowano 1 raz
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 maja 2011, o 22:01

Odp: 2x24 - For a Few Paintballs More (2)


Cudowne! Wojna między uczelniami wyszła przednio. Chciałbym żeby ten wątek w przyszłym sezonie był bardziej rozwinięty :)
Tym razem dostaliśmy parodię filmów wojennych - scena ze skokiem na bombę farbową genialna! Tak samo jak Troy parodiujący Pluton. Niesamowite ;) Akcja też była przednia i nie można było na nic narzekać.
Anie i Abed! Pięknie zagrała Hana Solo, a aluzję do Star Warsów cudne. Tak jak a czołówka na początku. Kocham ten serial!
Leonard mówiący że to najgorsza wojna w jakiej bierze udział xD
Pierce ocalił Greendale znowu wykorzystując swoją zagrywkę z zawałem :)
-----------
Filmik BTS
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 15 maja 2011, o 22:09

Odp: 2x24 - For a Few Paintballs More (2)


jednym słowem "geniusz" xD

ten odcinek potwierdza, że razem z Modern Family jest najlepszym serialem komediowym ;) oczywiście dla mnie :D
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 maja 2011, o 22:27

Odp: 2x24 - For a Few Paintballs More (2)


Ja się na pewno będę kłócił. Community idealnie się wpasowało w moje wymagania i każdy odcinek bawi mnie niesamowicie :D
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 22 maja 2011, o 22:46

Odp: 2x24 - For a Few Paintballs More (2)


No cóż, w porównaniu z poprzednim odcinkiem to ten to porażka. Nie było tego klimatu :D Ale fajny pocałunek Abed/Annie. No i Shirley świetna. Spodziewałem się czegoś lepszego po finale.

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 maja 2011, o 23:37

Odp: 2x24 - For a Few Paintballs More (2)


Jak to nie było klimatu? przecież tutaj było nabijanie się z filmów wojenny + wstawki z Star Wars. Owszem było słabiej niż poprzednio, ale że porażka? nie popadajmy w skrajności :)
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 23 maja 2011, o 13:52

Odp: 2x24 - For a Few Paintballs More (2)


Ale jak porównam ten do tamtego to porażka, a tak to było dość przeciętnie i momentami nudno. No może i był, ale ja zbytnio filmów wojennych nie oglądam i nie lubię :D

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 3 lip 2011, o 14:59

Odp: 2x24 - For a Few Paintballs More (2)


Świetne zakończenie sezonu.

Annie/Abed - niezła niespodzianka, ale całkiem fajnie to wyszło.

Shirley i Pierce uratowali sytuacje. Ale Pierce wróci, prawda? Jest wkurzający, ale fajnie się go ogląda. xd

Bardzo dobry sezon, podsumowując! :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 2x24 - For a Few Paintballs More (2)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.