Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

2x23 - A Fist Full of Paintballs (1) » Zakończone Seriale » Community • seriale forumtv.pl

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 6 maja 2011, o 17:36

2x23 - A Fist Full of Paintballs (1)

Spoiler:

5.05. 2011

_____________________________________________
Epickość w każdym calu! :D
Klimat westernu wyszedł rewelacyjnie, Fort Hawthorne jako saloon. :P
Allison Brie jako Annie zagrała w tym odcinku genialnie, pierwszy raz od długiego czasu tak podobała mi się ta postać. :D
Czarny Jeździec w wykonaniu Josha Hollowaya (Sawyer z Lostów) dawał radę! :P Ale nabrał się na udawany atak serca Pierce'a. :P
Chang sprzymierzający się z każdym był zabawny. :P Dziekan ukrywający się w szafie. :P
Końcówka, gdzie Maskotka Lodziarni wysyła swoich ludzi, aby zastrzelili wszystkich uczniów Greendale, mnie totalnie rozwaliła! :P
Zapowiedź następnego odcinka powala, już nie mogę się doczekać. Szkoda, że nie puścili tych dwóch odcinków jednego dnia...a tak trzeba czekać tydzień na kontynuację. :(
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 6 maja 2011, o 19:00

Odp: 2x23 - A Fist Full of Paintballs (1)


Ojeju, jeden z moich ulubionych odcinków :D Zeszłoroczny znacznie lepszy, ale ten też jest super :D Annie jest... najlepsza! :D Uwielbiam ją! I Changa xD

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 maja 2011, o 19:36

Odp: 2x23 - A Fist Full of Paintballs (1)


Cudowne! Kocham ten serial za te wyjątkowe odcinki które ocierają się o geniusz. Rok temu dostaliśmy Modern Warfare, a w tym mamy sparodiowane westerny. To nie mogło się nie udać. Podobało mi się wszystko. No może wolałbym żeby Josh dostał większą rolę :) ale i tak jego "śmierc" mnie powaliła - Pierce sfingował atak serce. Cała grupa stała nie więżąc tylko tamten dał się nabrać xD

Najlepsze moment? Scena pojedynku jak z klasycznych westernów z tą charakterystyczną muzyką. Zabrakło tylko tykanie zegara :)

Kostiumy bohaterów wspaniała - szczególnie Shirley w stroju kaznodziei, Abed w serape i ta seksowna Anie. Ciesze się, że dostała tak dużo czasu antenowego. a jej scena z Jeffem świetna - uwielbiam jak on ją klepie po głowie :D

Fort Hawthorne genialny! szczególnie ta tancerka xD i tancerz dla Jeffa xD kolacja tez niezła. I usługujący Miguel :)

Chang też był boski :) jak latał od drużyny do drużyny. Świetnie wyglądał w stroju cheerleaderki :) Tylko trochę mnie to dziwi bo w zeszłym roku wymiatał.

Końcówka zwiastuje coś wielkiego - oddziały szturmowe z lodziarni pod wodza maskotki będą oczyszczać Greendayle. Finał będzie genialny, ja to już wiem :)

Allison Brie jako Annie zagrała w tym odcinku genialnie, pierwszy raz od długiego czasu tak podobała mi się ta postać. :D


Mi się jej postać zawsze podoba w końcu to obok Abeda moja ulubiona postać w tym serialu :P

I jeszcze dla zainteresowanych filmik zza kulis
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 3 lip 2011, o 14:30

Odp: 2x23 - A Fist Full of Paintballs (1)


O jaa... Świetne! Paintball jak zwykle w Community wyszedł genialnie.

Pierce znów jest bad guyem. Fajnie nabrał Josha Holloway'a. :P

Za to zapowiedź... Kapitalnie sie zapowaida. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 2x23 - A Fist Full of Paintballs (1)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.