Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

2x19 Klaus » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 16 kwi 2011, o 12:34

2x19 Klaus

Spoiler:

21.04.2011
Obrazek
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 22 kwi 2011, o 20:59

Odp: 2x19 Klaus


DŻIZAS. Co za pokręcona historia! Porobiło się niesamowicie!
Mam nadzieję, że nic się Alaricowi nie stanie.
Biedna Jenna. Ciekawe, czy ją compel, żeby zapomniała. Właściwie to już wszystkie osoby dramatu wiedzą o wszystkich nadnaturalnych sprawach.
Coraz ciekawiej, coraz bardziej mnie wciąga :)

I Elijah: OMG xD
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 kwi 2011, o 22:20

Odp: 2x19 Klaus


Dokładnie - historia jest pokręcona. Zaszokowało mnie jak okazało się, że klątwa słońca i księżyca to jedna wielka ściema. Ładnie to Klaus rozegrał. I jeszcze poznaliśmy jego rodowód i niecne zamiary.
Jenna wie o wampirach - no ładnie. Mam tylko nadzieje, że jej nie zabiją bo za bardzo ją lubię. I oddawać mi Alarica!
Damon i jego brak samokontroli, ale ostatecznie nie zabił Andy. No dzieje się z nim, dzieje.
Elijach jak zwykle swietny :) i to OMG jak Be Ironic pisze xD
Scenki z przeszłości jak zwykle świetne. Lubie te renesansowe klimaty. Dowiedzieliśmy się też o tym że Elijach żywił coś do Kat xD
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 23 kwi 2011, o 22:47

Odp: 2x19 Klaus


Świetny odcinek! A historia rzeczywiście pokręcona :P.
Bardzo podobały mi sie utarczki miedzy braćmi , dzieje sie! Na to tak długo czekałem.
Na powrocie Elijaha tez sie nie zawiodłem , ale , ze jest bratem Klausa, niezle. Niklaus tez swietny w retrospekcjach , a takze na koncu.
Jenna juz wszystko wie , no to mamy kompelt :P , mysle , ze moze z tego wyjść coś nie dobrego. Kat bawiąca sie w domu Alarica :).
No i Elijah coś do niej czuje , albo czuł.
W tym odcinku pominel Bonnie, Jer i Caroline i wcale mi to nie przeszkadzało , wręcz było świetnie. Strasznie mnie ciekawi co bedzie dalej , jak to sie rozegra, także to pomiędzy braćmi :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Przemek7_17

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 56

Lokalizacja: Poznań

Ulubiony serial:
Desperate housewives

Postdodano 24 kwi 2011, o 11:30

Odp: 2x19 Klaus


Wreszcie Damon powiedział co tak na prawdę czuje. Stefan też nie był miękką kluchą, co było fajne :D A wyznanie Damona na koniec odcinka genialne :D Klaus jest interesującą postacią, a aktor został dobrany idealnie :D Kurwiki w jego oczach wskazują, że nieźle namiesza. I klątwa zaskoczenie i zupełnie się tego nie spodziewałem. Czuje coś, że finał zakończy się zupełnie inaczej niż się spodziewamy. :D
Oglądane: Desperate Housewives, Dexter, Grey's Anatomy, One Tree Hill, The Vampire Diaries, Brothers & Sisters, Chuck, Pretty Little Liars, True Blood, Weeds, 90210, Californication, Gossip Girl, Nursea Jackie, Private Practice, Episodes, Supernatural, Hung, Cougar Town, The Good Wife, Fringe, The Walking Dead, QAF

Obejrzane: V, DollHouse, FlashForward, Heroes, Nip/tuck, Six feet under, Kyle XY, Ugly Betty, Persons Unknown, Pushing daisies, Prison break, Samantha Who?, The Gates, Lost.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 24 kwi 2011, o 14:15

Odp: 2x19 Klaus


super odcinek :) zaskoczyła mnie ta sprawa z klątwą i to kim jest Klaus :O Damon trochę mnie wkurzał jak zawsze chce wszystko po swojemu. Jenna wreszcie wie.. mam nadzieję, że jakoś to sobie poukłada i że Alaric przeżyje. Szkoda, że nie było Caroline.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 1 maja 2011, o 14:12

Odp: 2x19 Klaus


Podobały mi się powroty do przeszłości oraz współpraca Elijaha i Eleny. Chyba naprawdę polubiłem tego wampira. Poznaliśmy jego i Klausa historie. Dowiedzieliśmy się, że są braśmi, a klątwa księżyca to bajka, bo tak naprawdę Klaus jest mieszańcem gatunków wilkołaka i wampira. Klątwa polega na uśpieniu natury wilkołaka w Klausie, a ten chcę ją za wszelką cenę złamać by być najpotężniejszym. Świetne! Naprawdę świetne! Tego się niespodziewałem, ten serial już tyle razy mnie zaskoczył...

Jenna się wszystkiego dowiedziała i teraz cierpi. To jasne, ale szybko zrozumie i jej przejdzie...

Konflikt braci się zaiskrza. Czekam na jakieś mocne spięcia między nimi. Damo oczywiście nie słucha i bierze sprawy w swoje ręce.

Klaus powrócił do swojego dawnego ciała. Będzie potężniejszy, trudniejszy do pokonania. Ciekawe co z Alariciem teraz...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 5 maja 2011, o 20:38

Odp: 2x19 Klaus


Elijah coraz bardziej mi się podoba. Niesamowicie słowny i honorowy, majestatyczny - dokładnie taki jaki powinien być każdy wiekowy wampir. Strasznie podobają mi się jego relacje z Eleną.
Dobrze się stało, że Jenna wie, byłby już na to czas.
Wszystko nabiera tempa i akcja coraz gorętsza :D
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 7 maja 2011, o 14:39

Odp: 2x19 Klaus


Odcinek był naprawdę świetny! :D
Elijah po początkowym średnim wrażeniu teraz wyrasta na mojego ulubionego wampira. :P
Świetne flashbacki z Klausem, dowiedzieliśmy się całkiem sporo. :P Elijah czuje coś do Katherine.
Klątwa słońca i księżyca to ściema. :P Jest tylko klątwa Klausa, który jest półwampirem, półwilkołakiem. :D
Jenna dowiedziała się o wampirach, ciekawe czy ją zauroczą. :P

 


  • Podobne tematy do 2x19 Klaus
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.