Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

2x18 Hollywood Babylon » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

Opiekun: Czesiek_PL

<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 10 kwi 2007, o 14:15

2x18 Hollywood Babylon

Spoiler:


Data emisji: 19.04.2007
So?
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 14 kwi 2007, o 13:38


Zapowiada się całkiem zabawny odcinek^^ I can't wait :P

http://www.youtube.com/watch?v=Tc0qUXEWCJo <----- dla niecierpliwych promo :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 kwi 2007, o 14:11


Odcinek zapowiada się równie rewelacyjnie jak Tall Tales, nie podoba mi się jednak fakt, że po tak smutnym zakończeniu odcinka, jakie było w Heart, puszczają zabawny odcinek [było już tak podobnie, gdy po Haunted puścili Playthings, Sam widać batrdzo łatwo przechodzi nad takimi sprawami do porządku dziennego...].
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 14 kwi 2007, o 17:44


Własnie:/ Jest to co najmniej irytujace. ale nie poakazali jak w promo jak Sam wybrnął z tej sytuacji, więc trzeba cierpliwie czekać:) Ale wygląda na to że jej chyba nie zabił:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 kwi 2007, o 18:37


To niemożliwe, aby jej nie zabił, wtedy musieliby jej pilnować 24h/dobę, a to nie pasuje do nich zbytnio.
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 14 kwi 2007, o 19:34


No właśnie wtedy po tym odcinku jak Ava zniknęła byłam pewna, że Sam będzie jej szukać. Taki przecież rycerski jest, a tu nagle niespodzianka bo w ogóle nie zainteresował się jej losem. Przegięcie.
A co do tej Maddie, to pewnie ją zabił. Przecież musiałaby z nimi jeździć, żeby mogli jej pilnować. No i tak kończą nasi bohaterowie, nawet zakochać się nie mogą porządnie, bo i tak muszą zostawić tą drugą osobę.
So?
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 kwi 2007, o 20:21


Zresztą jeszczez w 2 sezonie Deana czeka to samo znowu, to się robi już nudne, powinni wreszcie chociaż jednemu znaleźć jakąś stałą dziewczynę...
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 14 kwi 2007, o 20:32


Zapowiadało się, że jakąs powazniejszą rolę odegra Jo a tu kapa:/ dean traktuje ją jak siostre i nici z romansu:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 14 kwi 2007, o 21:33


ariena napisał(a):Zapowiadało się, że jakąs powazniejszą rolę odegra Jo a tu kapa:/ dean traktuje ją jak siostre i nici z romansu:)

No ja bym sie pokusiła o tezę że ona mu się podoba, tylko że on chyba się boi z nią być, bo może to by było dla niej bardziej niebezpieczne :razz: ależ pokombinowałam :faint:
no raczej stałych dziewczyn to im nie znajdą bo to by znacznie utrudniało ich "pracę"
So?
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 kwi 2007, o 22:44


Ja uważam, że jednak Dean traktuje ją jak młodszą siostrę i przychylam się bardziej do Sam/Jo ;)
Poza tym, gdyby któryś miał stałą dziewczynę, to ja nie wymagam, aby ją ze sobą woził, ale czasem dzwonił i nie sypiał z innymi :P
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 14 kwi 2007, o 23:04


Trish napisał(a):Ja uważam, że jednak Dean traktuje ją jak młodszą siostrę i przychylam się bardziej do Sam/Jo ;)
Poza tym, gdyby któryś miał stałą dziewczynę, to ja nie wymagam, aby ją ze sobą woził, ale czasem dzwonił i nie sypiał z innymi :P

ja będę bronić kombinacji Jo&Dean :)
a co do tej części "i nie sypiał z innymi" to chyba Dean nie da rady się ustatkować :) zawsze jakąś pannę podrywa
So?
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 kwi 2007, o 23:31


A do tego jeszcze Sam idzie w jego ślady, no cóż...
Mimo wszystko ja liczę na to, że to pójdzie w kierunku jakiejś stabilizacji ;)
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 15 kwi 2007, o 10:15


kierunku jakiejś stabilizacji


wtedy serial nabralby pikanterii:P Ale to musiałaby być dziewczyna z charakterem, najlepiej tez trudniąca się polowaniem (i tutaj własnie pasowała JO, tylko była może trochę za młoda). I wtedy bracia mieliby konkurencję :hihi:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 kwi 2007, o 14:20


No właśnie dla Deana jest za młoda i on ją traktuje po bratersku, dlatego ja się skłaniam ku Sam/Jo. Poza tym Jo odstaje nieco od wizerunku innch osób trudniących się tym zawodem, a jakoś gdy pomyślę o pięknej dziewczynie, też wychowanej w tym duchu i do tego rywalizującej z Deanem, a on się w niej zakochuje - to wydaje mi się przereklamowane :roll:
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 15 kwi 2007, o 16:24


Z jedenj strony przereklamowane, ale z drugiej romantyczne:P
No, ale to tylko takie nasze gdybanie. Scenarzyści pewnie na to nie wpadli:(
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 22 kwi 2007, o 17:44


Tak swoją drogą to obgadaliśmy już wszystko poza samym odcinkiem :P
Ogólnie muszę przyznać, że jeden z gorszych, no i po raz pierwszy nie pojawiła się Impala :/
Dean ciągle obajadający się w połowie odcinka stał się nudny, no i wielki come back mrukliwego Sama.
Jedyne co mi się naprawdę podobało, to w końcówce odcinka, gdy wykorzystali w kręconym filmie motyw z kamerą :hihi:
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 22 kwi 2007, o 19:01


po długiej przerwie w emisji spodziewałam się czegoś lepszego, a tu kicha.
odcinek chyba miał być śmieszny, ale jakoś im się nie udało.
czy warto było czekać? zdecydowanie nie. chyba najgorszy odcinek jaki widziałam.
So?
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 22 kwi 2007, o 20:48

Nie, najgorszy mimo wszystko był Bugs, ten był na poziomie Phantom Travelera.
Ale zgadzam się, po przerwie oczekiwało się czegoś lepszego, no i niestety zawiedli.
Na szczęście ostatnie 3 odcinki w sezonie zapowiadają się rewelacyjnie.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 2x18 Hollywood Babylon
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.