Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

2x12 - Beyond Here Lies Nothing » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2009

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 24 sie 2009, o 17:58

2x12 - Beyond Here Lies Nothing

Spoiler:


Data emisji: 13.09.2009r. [zabić to mało, jeszcze zrobili przerwe tygodniową po Frenzy...]
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 29 sie 2009, o 23:43

Re: 2x12 - Beyond Here Lies Nothing


Chris napisał(a):Data emisji: 13.09.2009r. [zabić to mało, jeszcze zrobili przerwe tygodniową po Frenzy...]

No to już podchodzi pod znęcanie się :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 wrz 2009, o 19:26

Re: 2x12 - Beyond Here Lies Nothing


Jeszcze tylko 9 dni :)

Zwiastun 1
Zwiastun 2

Zdjęcia
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 8 wrz 2009, o 16:02

Re: 2x12 - Beyond Here Lies Nothing


Season 2 Finale Teaser - Reklamówka finału drugiej serii True Blood
trust him... he's a doctor!
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 8 wrz 2009, o 23:06

Re: 2x12 - Beyond Here Lies Nothing


Dużo to on nie wnosi :P
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 14 wrz 2009, o 00:02

Re: 2x12 - Beyond Here Lies Nothing


To mało powiedziane, to już dziś :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 wrz 2009, o 22:53

Re: 2x12 - Beyond Here Lies Nothing


To co nikt nie oglądał? Dziwne :)

Trochę się rozczarowałem bo cliffhanger był słaby - nie wiadomo kto porwał Billa.Chociaż z tego to akurat się cieszę. Teraz Sookie zwróci się do Eryka po pomoc i coś między nimi zaiskrzy :D

Akcja z Maryann świetna. Ślub niezwykle klimatyczny :) Nadal się uśmiecham gdy przypominam sobie mendelsona i to co działo się na ekranie :D I jeszcze postacie w greckich ubraniach togach i Maryann w sukni ślubnej babci Sooki.

Tak jak się spodziewałem Bill chciał poświęcić Sama by uratować Sooki ale w ostateczności mieli plan. Nie rozumiem tylko jak Sam zamienił się w tego byka. Czy nie musi mieć jakiegoś wzorca żeby go skopiować? Ale wbicie rogu w serce, a potem zamiana w człowieka i wyciągnięcie pikawy fajnie zrobione :)

Ja się cieszę że po 30 minutach zakończyli cały wątek, przynajmniej było szybko i dynamicznie, bez zbędnych przestojów na które przyszedł czas później.

Chociaż akcja z końcówki jak Jason zabija Jajo fajna xD A Andy, kumpel wziął całą winę na siebie, ciekawe co na to Tara. Oby się nie załamała i wróciła do siebię.

Minus odcinka? Mało Eryka i królowej! Chociaż w yatzie świetnie grali i niezła z nich para. BTW w rzeczywistości ze soą chodzą :)

Jason i Andy znowu mieli kilka genialnych gadek -na początku jak szli na wojnę i te nawiązania do filmów - Scarface, Czas Apokalipsy i Terminator, a potem w barze jak gadali o tym jakimi to są bohaterami :)

Scena między Jessicą i Billem w jego domu świetna - "tylko wróć przed 5", "tylko wróć przed 4" xD Jednak nie podoba mi się to co zrobili z rudą. Jej związek z Hoytem był słodki, a teraz zrobili z niej morderczynię. Szkoda...

Kolejny minus to brak wilków! Grrrr strasznie się na to napaliłem że zapodadzą ich w finale ale nic z tego.

Ogólnie sezon dużo lepszy od pierwszego. Ocena to oczywiście 10 na 10 :] I teraz czekać do czerwca na nowe odcinki. Jak to dobrze że są spoilery :D
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 15 wrz 2009, o 10:43

Re: 2x12 - Beyond Here Lies Nothing


Też jestem zadowolony, że wątek z Meryann zamknęli w pół godziny odcinka. Świetna była scena jak Sam w ostateczności ją zabija. Spodziewałem się, że będą mieli plan ale jeszcze do końca nie wiedziałem jak to rozegrają. Mało Jessici. Nie dość, że mało to jeszcze zrobili z niej nie wiem co... Aż tak nie mogła wytrzymać, że musiała się pożywić? A co z Hoytem?
Ogólnie fajnie zamknęli ten sezon chociaż spodziewałem się lepszego cliffhanger'a. Ciekawe kto miał interes, żeby porywać Billa?
trust him... he's a doctor!
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 15 wrz 2009, o 12:01

Re: 2x12 - Beyond Here Lies Nothing


Jak dla mnie to odcinek był niezły, ale jak na finał za słaby. Spodziewałam się czegoś więcej.

Już myślałam, że skończy się na zaręczynach Billa z Sookie, ale na szczęście dali cliffhanger i teraz trzeba czekać rok żeby się dowiedzieć kto porwał Billa. Chyba nie Eric?

Btw. zauważył ktoś jeszcze, że matka Hoyta miała na szyi plasterki ze spidermanem? xD
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 15 wrz 2009, o 18:39

Re: 2x12 - Beyond Here Lies Nothing


Świetny sezon i dobre jego zwieńczenie :D

Czesiu żeby rozwiać twoje wątpliwości: sam musiałby np. wejść na wikipedie, wyświetlić zdjęcie byka i to wystarczy do przemiany :P Rzeczywiście Sam w tym odcinku przykozaczył :D

Hoyt w końcu przestał być maminsynkiem, podoba mi się to co zrobili z tą postacią :)

Bill i Ruda w końcu się traktują po rodzinnemu :P Szkoda że Jessica będzie topić smutki w krwi :P

Bonusowy spojler dotyczący Lafayette'a
Spoiler:
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 17 wrz 2009, o 09:41

Re: 2x12 - Beyond Here Lies Nothing


Kurcze coś szybko rozwiązali tę sprawę z Maryann :o Nie spodziewałam się - ale może to i lepiej :P W każdym razie liczyłam na lepsze zakończenie, ale cóż.. Ogólnie odcinek mi się podobał ;)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 wrz 2009, o 15:18

Re: 2x12 - Beyond Here Lies Nothing


Odcinek był by bardzo fajny, gdyby to nie był finał sezonu. :P Zdecydowanie bardziej podobał mi się poprzedni odcinek.
Sprawa z Maryann szybko i sprawnie rozwiązana. Sam jako byczek i na końcu te wyrwanie serca, mniam. :D
Sceny z królową i Eric'em świetne. :D Mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy królową.
Nie podobało mi się tylko co zrobili z Jessicą. Morderczyni??? Bez przesady...
Jason i Andy wymiatali w dwóch ostatnich odcinkach. :D A Tara znowu będzie smutna, emo i będzie nudzić w następnych odcinkach. :(
Finał był niezły, no i kto porwał tego Billa? :P
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 5 cze 2010, o 18:54

Odp: 2x12 - Beyond Here Lies Nothing


dość sprawnie załatwili Maryann ;) dobre były potem te domysły, co się tak naprawdę stało i kim ona była :D
biedna Tara..
ciekawe kto porwał BIlla, może Eric xD
Jess o nie, co oni robią z ta postacią :( biedny Hoyt
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 4 cze 2011, o 13:08

Odp: 2x12 - Beyond Here Lies Nothing


Dobry finał, aczkolwiek chyba złabiej niż odc. 10 i kilka poprzednich. Podobał mi się sposób w jaki rozprawili się z Maryann. Było szybko, bez zbędnego przeciągania wątku, czyli tak jak być powinno. Ale podobnie, jak Czesiek mam wątpliwości co do przemiany Sama. Przecież z tego co mówił to musi mieć wzorzec, a wątpie by podczas całej tej ceremoni przechadzał się akurat taki piękny byk. :D

Sceny z Królową dalej genialne i intrygujące jednocześnie. Eric dostarcza Lafayettowi "v." z polecenia Królowej. Hmm, ciekawe jaki ma w tym cel. No i widać bardzo nie chce żeby dowiedział się o tym Bill.

Jason z Andym dalej tworzyli świetny duet! Co prawda nie udało im się wygrać z Maryann, bo zostali również zahipnotyzowani, ale "Hasta la vista, baby" Jasona był genialne! :D

Wszyscy w Bon Temps mają jedną wielką lukę i nie wiedzą co się działo. Jedynie Sookie powiedziała co nieco Tarze. Z kolei Eggs nieźle ześwirował z tymi zabójstwami aż w końcu Jason go zabił. Moim zdaniem nie było to konieczne, mógł do niego podbiec i jakoś obezwładnić czy coś. Po prostu za bardzo wczuł się w rolę żołnierza... Ciekawi mnie czy to zdarzenie odciśnie na nim jakieś piętno w trzecim sezonie. JAk tak, to jakie?

Domysły ludzi co się działo były kapitalne. :D Pojawiły się świetne teorie - obcy, agentka firmy farmaceutycznej no i Sam dowalił z etanolem. :D

Bill w końcu oświadczył się Sookie. Jej reakcja na początku dziwna, nie spodziewałem się w sumie takiej. Ale po wyjściu z łazienki chciała powiedzieć "tak", a tu Billa już nie było. Ciekawe kto go porwał i ile odcinków trzeciego sezonu zostało na to porwanie poświęconych.

Problemów z Jessicą ciąg dalszy. Niexły kwas z tego może wyjść, szczególnie teraz jak nie ma jej stwórcy, czyli Billa. Oby pogodziła się z Hoytem, bo jeszcze wyssie pół Bon Temps.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 2x12 - Beyond Here Lies Nothing
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.