Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

House of Lies » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 paź 2011, o 16:07

House of Lies

HOUSE OF LIES (SHOWTIME)



Angielski opis:


A subversive, scathing look at a self-loathing management consultant from a top-tier firm. Marty, a highly successful, cutthroat consultant is never above using any means (or anyone) necessary to get his clients the information they want.
The show focuses on a team of management consultants from Galweather & Stearn, the #2 ranked management consultancy in the U.S., who are based in Los Angeles but take on projects across the world. Their key competitor is Kinsley, the #1 ranked management consultancy, whose name is reminiscent of real life top consultancy McKinsey & Company. The team comprises of Marty Kaan, the (junior) Partner, Jeannie van der Hooven, the Engagement Manager, and Doug Guggenheim and Clyde Oberholdt, the Associates. In a move unlike normal consulting, this team composition remains constant for the entirety of the season, while in most consulting firms teams are assembled on a per project basis.

Obrazek



Zwiastun:





Info:
- http://en.wikipedia.org/wiki/House_of_Lies
- http://www.filmweb.pl/serial/House+of+Lies-2011-619888
- http://www.imdb.com/title/tt1797404/


_________________________________________________________
PREMIERA SERIALU 8 STYCZNIA 2012!
1 SEZON BĘDZIE PRAWDOPODOBNIE LICZYŁ 12 ODCINKÓW (~30 minut każdy).
W obsadzie są DON CHEADLE, KRISTEN BELL, Ben Schwartz, Josh Lawson, Dawn Olivieri i Glynn Turman.
Ostatnio edytowano 19 sty 2012, o 05:34 przez eLMaQ, łącznie edytowano 6 razy
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 sty 2012, o 01:47

Odp: House of Lies


1x01
Wrażenia po pilocie są strasznie średnie.
Produkcja prezentuje typowy poziom Showtime, nie wywyższając się póki co niczym specjalnym.
Z kilku względów HoL bardzo przypomina mi Californication m.in. ze względu na główną postać, kobieciarza.
Podobają mi się ujęcia zatrzymywania czasu i wyjaśniania pojęć przez Marty'ego.
Świetna zaskakująca scena w restauracji, a dokładnie w toalecie damskiej. :D
Główna przemowa również fajnie zmontowana.
Będzie śledził dalsze losy serialu z ciekawości. Może serial nabierze rozpędu.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 sty 2012, o 02:18

Odp: House of Lies


Mimo raczej negatywnych opinii ja i tak zobaczę pilota choćby tylko dla Kristen Bell :)
<<

wesker178

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 129

Lokalizacja: Szczecin

Ulubiony serial:
24/The Wire/Doctor Who

Postdodano 11 sty 2012, o 21:26

Odp: House of Lies


Widziałem, pilot fajny. Z pewnością zachęca do oglądania dalej. Plusy jak na razie są dwa: śliczna Kristen Bell (ciekawe czy zgodzi się na jakieś odważne sceny w serialu) i luzacki Don Cheadle. Jego postać jest niezła a komunikacja z widzem wnosi pewien powiew świeżości. Ogólnie polecam; sprawdźcie jeśli polubiliście Californication.
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 23 lip 2012, o 22:22

Odp: House of Lies


Dziwnie małe zainteresowanie tym serialem.

Kolejna świetna produkcja od Showtime. Don Cheadle i Kristen Bell ciągną ten wózek i oby jak najdłużej to robili. Świetne aktorstwo, na prawdę. Oprócz tego masa dobrych dialogów, ciekawie nakreślone postacie i bardzo dobre poczucie humoru. Decyzję o przedłużeniu przyjąłem z ogromną radością. Polecam.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 lip 2012, o 22:40

Odp: House of Lies


Uwielbiam Kristen Bell, Dona też lubię, ale jakoś mi ten serial nie podszedł. Może za bardzo się nastawiłem na komedię? Może ten tym humoru do mnie nie trafia? Sam nie wiem. Zmęczyłem cały pierwszy sezon i średnio jestem zainteresowany co dale.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 23 lip 2012, o 22:44

Odp: House of Lies


Mi się nie udało zmęczyć nawet 1 odcinka. Może mój błąd, ale całkowicie mi nie podchodził, pomimo mojego sentymentu do Kristen.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 5 lut 2013, o 02:12

Odp: House of Lies


1x02 - Amsterdam
Właśnie wziąłem się za nadrabianie 1 serii HoL. :)
Drugi odcinek był całkiem niezły.
Jestem bardzo ciekawy, jak rozwinie się cała sytuacja z synem Martiego w szkole.
Doug i jego spotkanie ze znaną prowadzącą "You can dance". :) :D
Jak można się było spodziewać, Marty nie pozwoli odejść Jaennie z zespołu. :)
Clyde i jego sposób na poderwanie. :P
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 7 lut 2013, o 19:58

Odp: House of Lies


Cierpię ostatnio na brak seriali więc zabrałam się z nudów za House of Lies. I nie jestem jak na razie rozczarowana.
Główny bohater dość... ciekawy :D Już pierwsza scena z jego żoną mnie zabiła xD
Syna też ma ciekawego, taki mini Kurt z 'Glee' :D
Fajny motyw z zatrzymaniem/zwolnieniem czasu żeby coś wytłumaczyć, czy pogadać :)
Motyw z zabraniem prostytutki na obiad super, ale to co działo się w trakcie kolacji - nieźle xD
W drugim odcinku też kilka świetnych scena - na lotnisku z Cat Deeley i... małym problemem :D I sposób Clyde'a na poderwanie - wszyscy na to poszli.
Zaczyna się nie najgorzej, zobaczymy jak się dalej ich losy potoczą.

 


  • Podobne tematy do House of Lies
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.