Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 77
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 30
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 29

2x10 - A Great Cause » TOP 5 » Shameless • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 22 mar 2012, o 01:25

2x10 - A Great Cause

19.03. 2012
Spoiler:

_____________________________________________________________________________________________
Dobry odcinek. :P
Monica oczywiście się posypała, nie mogło być tak idealnie. Do tego jeszcze przepuściła całą kasę, którą zbierała nasza rodzinka przez całe wakacje. Wiedziałem, że tak to się skończy. Strasznie mnie denerwowała Monica od jej pierwszego pojawienia, niech wraca tam, skąd przyszła!
Mocna sprawa z Mandy, która jak się okazało, ma dziecko ze swoim ojcem. :/
Steve i Lip nie mogą znaleźć kontenera z chłopakiem Estefanii. :P I coś mi się wydaje, że może być z tym większy problem. Steve coś mówił o jeździe po niego do Florydy, a pod koniec odcinka widzimy padający śnieg przy kontenerze, upsss...:P
Szkoda, że gdy Fiona zaczęła już sobie planować i wziąć się za siebie, nagle taka "bomba" spadła na nią. :( Mam nadzieję, że nie da za wygraną i dalej będę dążyła do matury i uczelni biznesu.
Veronica i Kevin, uwielbiam tą parę. :P Świetne sceny mieli w tym odcinku. Spicie się Veroniki u Fiony i uderzenie Kevina w ścianę. :D
Moim zdaniem Lip trochę za ostro naskoczył na Fionę na końcu odcinka, a gdzie on był w tym czasie?
Sheilla, ona jest niesamowita! Propozycja uduszenia poduszką złożona temu kolesiowi była przekomiczna. :P A później dogadanie się z nim przy pomocy Jody'ego i ostatni buch. :D
Gdy przeczytałem, że aktor grający Jody'ego dołączy do stałej obsady w 3 serii, trochę się zdziwiłem, zwłaszcza po odcinku gdy Karen wyrzuca go z domu. :P A tu proszę Jody znalazł sobie miejsce przy Sheilli. :D Tworzą genialną parę! :D
Brak Karen w odcinku...nie wpłynęło w ogóle na poziom odcinka. :P Jej postać stała się niesamowicie wkurzająca, także jej brak jest świetnym dodatkiem.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 29 wrz 2012, o 15:10

Odp: 2x10 - A Great Cause


No i tak jak się wszyscy spodziewali, Monika dała ciała. Zawaliła na całego. Razem z Frankiem przećpali całą kasę, rozbiła samochód z dzieckiem w środku (za kierownicą nawet!) i czy tylko ja martwię się o to co stało się z najmłodszym dzieciakiem, który też był w samochodzie, kiedy kupowali dragi. Chyba go później nie było widać...
Mandy w ciąży. Z własnym ojcem... Przewalona sprawa. Na szczęście Ian z głową na karku wziął się za zbiórkę kasy żeby jej pomóc.
Pogoń za chłopakiem Estefanii byłą straszna... Ciekawe czy go w końcu znajdą i czy on jeszcze żywy wtedy będzie. I co się stanie ze Stevem. Mam nadzieję, że jej ojciec nie pozbawi go kilku ważnych członków...
Lip też niefajny w tym odcinku. Najpierw się urywa z domu, zostawia Fionę samą, a jak ta chce zrobić coś dla siebie, bo już miała nadzieję, że jest lepiej, bo uwierzyła we własną matkę, to wyskakuje na nią z pyskiem i pretensjami. Nie podobało mi się, to. Nie tylko Fiony winna, on odszedł i ani minuty swojej rodzince nie poświęcił, a że wszystko się posypało - tak to już jest... Zwłaszcza z Moniką. Super mocna scena jak Fiona się wścieka po wyjściu Lipa i zrezygnowana zaczyna sprzątać i zbierać wszystko z powrotem do kupy.
Sheila założyła sobie mini hospicjum. Ciekawe co z tego będzie. Z pierwszym pacjentem idzie jej całkiem, całkiem. Jody strasznie mnie wkurza. Ale trzeba przyznać, ze się razem nieźle dobrali, są siebie warci. Braku Karen nawet nie zauważyła, ani nie odczułam, tak mało znacząca to dla mnie postać, że ani nie wiedziałam, że jej nie ma.
Szkoda, że Mickey'a nie ma już od jakiegoś czasu - fajna postać, no i Ian miałby trochę akcji ;)

 


  • Podobne tematy do 2x10 - A Great Cause
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.