Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3.13 Great Expectations » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 2 lut 2007, o 13:54

3.13 Great Expectations

George has become a sex machine. Dr. Bailey has the idea of opening a free clinic. A doctor at Seattle Grace gets proposed to. Addison is avoiding Alex. The Chief officially announces his intention to retire to the administration of Seattle Grace and to Adele. Rumors of Richard's retirement spread throughout the hospital. Two best friends are left with a difficult decision due to an advanced illness. Derek yells at Meredith.

***

George jako sex machine mnie totalnie rozwalal!! Biedna Callie!! LOL

Podobaly mi sie tez sceny Alex i Addison, zwlaszcza jak Alex jej powiedzial ze nie jest zainteresowany, a jej tak mina zrzedla :D Ale wiadomo, ze jest zainteresowany!
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 4 lut 2007, o 19:35


ostatnia scena Cristina i Burke'a była przeurocza! :)) Tęskniłam za nimi takimi:D Bardzo sie ciesze , ze sie Cristina zgodziła.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 4 lut 2007, o 21:48


Beti napisał(a):Bardzo sie ciesze , ze sie Cristina zgodziła.
Pomyliłaś chyba odcinek 13 z 14 chociaż do końca nie wiem o czym piszesz ... ale jeśli chodzi o pierścionek to napewno pomyliłaś.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 5 lut 2007, o 01:10


tak pomyliłam się/:/ Myslałam,z ę weszłam do 3x14:) Oczywiście chodziło mi o pierścionek:)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 5 lut 2007, o 01:16


Sophia napisał(a):George jako sex machine mnie totalnie rozwalal!! Biedna Callie!! LOL
Ale to było świetne, a jak Callie zwiewała z tego domu i teks do Izzy teraz ty się nim zajmij :P
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 29 lip 2007, o 12:01


George - sex maszyna :what: A potem jeszcze tekst do Izzie, żeby się nim zajęła :hihi:

No i "sępy" już sie na posadkę chcieli rzucić, ale coś nie wyszło :P Mam nadzieję, że żadne z nich jej nie dostanie, tylko ktoś całkiem inny :D

Końcówka - lol. Podwójne oświadczyny, tego jeszcze nie było ;) Przez chwilę miałam wrażenie, że zrobią oświadczyny u wszystkich, czyli jeszcze musieliby dodać Mer i Dereka, ale na szczęście tego nie zrobili ;) Już podwójne to dużo :P
Ostatnio edytowano 29 lip 2007, o 12:04 przez Nikola, łącznie edytowano 2 razy
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 1 lis 2007, o 20:09

Re: 3.13 Great Expectations


Cristina i Burke - LOL oni są świetni. Dobra była kolacja u nich w domu. :P no i oświadczyny na końuc. :)

Richard chcę odejśc i już wszyscy by chcieli jego posadkę...nawet Mark :P

Alex/Addison - no to Alex jej powiedział - niezłą miała minę.

George jako sex machine był najlepszy, a Callie była taka biedna, jak uciekała przed nim. ale te oświadczyny na końcu to przesada...wiadomo że George uważa po śmierci że życie jest kruche itd...no ale bez przesady...

Miranda i jej free clinic. No i Izzie ma na to pieniądze. Najlepsza Miranda była jak zmusiła ich do podpisu. The nazi is back. :D

Szkoda mi było trochę Richard'a na końcu odcinka, jak przyszedł do Adele, no ale sam sobie trochę winien.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 13 mar 2008, o 02:39

Re: 3.13 Great Expectations


George sex machine. &y

Preston i Cristina - to jest moja ulubiona para.

Ale ci asystenci napaleni na stanowisko. ;p Mark i Addison nie powinni o to walczyć, a przynajmniej nie Mark, bo najmniej zrobił w tym serialu... ;/


Bailey była fajna w tym odcinku. Capo wróciła. :D
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 3.13 Great Expectations
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.