Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

2x07 Life Interrupted » The 4400 » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 lis 2006, o 14:13

2x07 Life Interrupted

Tom wstaje rano i już w kuchni odkrywa, że coś jest nie tak... w pracy utwierdza się tylko w tym przekonaniu - nikt nie słyszał a żadnej kuli światła, z której wyłoniło się 4400 osób, Kyle jest pilnym uczniem, który nigdy nie był w śpiącze, a ona sam ma... żonę.
W pracy, Tom odnajduje także tajemnicze drzwi, które tylko on widzi, i jak sądzi, mogą go one i Alanę, bo jak śię okazała, Alana - jego żona, jest jedną z 4400, doprowadzić do prawdziwego świata, bo tylko ta dwójka zdaje sobie sprawę, że to nie jest prawdziwy świat.
Dziwne zachowanie Toma wzbudza niepokój w Dianie, która postanawia użyć drastycznych środków usypiając Toma i oddając go w ręce psychologów. Tom i Alana zawierają więc układ, dzięki czemu Tom znów uważany jest za poczytalnego, mimo że tak naprawdę wraz z Alaną nadal próbują wydostać sie z tego dziwacznego dla nich świata. Kiedy jednak Tom przestaje widzieć tajemnicze drzwi, a między nim i Alaną dochodzi do czegoś więcej, Tom zaprzestaje poszukiwań. Mija 8 lat, w których on i Lana są szczęśliwym małżeństwem. Wszystko zmienia się jednak, kiedy Tom znów widzi drzwi będące przepustką do prawdziwego świata...

by aja

Data emisji w USA Network: 17 lipca 2005
Data emisji w TVP1: 15 lutego 2007
Data emisji w AXN: 29 kwietnia 2007

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Nikola, łącznie edytowano 5 razy
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 1 lut 2007, o 11:12


Odcinek jest ciekawy chociaz na początku wydawał mi się dziwny. Z czasem jest ok. A zakończenie nigdy bym nie zgadł że ludzie z przyszłości się o niego tak troszczą ... chociaż laska fajna i 8 lat wspomnień w parę sekund ... tylko jak to wytłumaczą reszcie świata :D
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 2 lut 2007, o 13:46


Dla mnie to byl jeden z ciekawszych odcinkow. Nie wiem dlaczego, ale zawsze lubie w serialach takie gdybanie, wymyslanie co mogloby sie zdarzyc gdyby nie cos tam. Fajnie byl zrobiony ten odcinek.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 15 lut 2007, o 19:06


Na początku strasznie mi sie nie podobał... taki kicz i jeszcze myślałam, ze na końcu pewnie okaze sie, że to sie komus sniło albo coś... ale im dalej tym lepiej :D I mimo, ze generalnie nie lubie takich odcinków, że ktos nagle znajduje sie w alternatywnym świecie, to na tle wszystkich dotychczasowych odcinków ten jest najlepszy :)
I Danny z wąsikiem :hihi:
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 15 lut 2007, o 23:41


Mi się podobał odcinek :P
fakt, że "gdybanie" też jakoś mnie nigdy nie przekonywało to jednak tutaj było inaczej, te wielkie przeskoki w czasie... jakoś nigdy nie spotkałam się z tym, żeby ktoś w alternatywnym świecie żył 8 lat :P
poza tym - Alana, od razu ją polubiłam, nie dość, że ładna to jeszcze rozumie się z Kylem :D

aja napisał(a):I Danny z wąsikiem :hihi:


a Shawn i bródka? :shock: :hah:
Want your bad romance.
<<

jagone

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 16 lut 2007, o 16:29


zupenie niepotrzebny i najglupszy odcinek
:(
a juz serial robil sie ciekawy i wciagajacy a tu taka bzdura
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 18 lut 2007, o 22:29


jagone napisał(a):zupenie niepotrzebny i najglupszy odcinek

Czemu najgłupszy?
Mi sie bardzo podobał. Jeden z najciekawszych chyba. :D Na początku taki troche dziwny... ale potem coraz lepiej. ;)
No i fajnie że Tom teraz ma Alanę. Pasują do siebie. A ona mu pomoże. :]
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 7 lut 2008, o 13:36

Re: 2x07 Life Interrupted


Na poczatku myslalem ze moze sciagnalem nie ten odcinek i przeskoczylem do serii 3 :DLecz pozniej zaczelo sie wszystko wyjasniac. Odcinek ciekawy. Mam nadzieje ze Tom bedzie z Alana...
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 mar 2008, o 16:32

Re: 2x07 Life Interrupted


Genialny odcinek :) Zapowiada bardzo ciekawą przyszłość ;]
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 29 kwi 2009, o 00:33

Re: 2x07 Life Interrupted


Hehem, Tomas ma załatwioną żonkę, teraz będzie miał się kto zajmować Kylem mordercą. ;pp
Danny i Shawn jak śmiesznie wyglądali. ;p jaka charakteryzacja. ;p
Ostatnia scena była fajna, a scena jak wszyscy i wszystko znikało była smutna. Ogólnie ciekawy i fajny odcinek, choć z początku jak większość z nas uważa wydawał się głupim snem jednego z bohaterów. ;pp
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 2x07 Life Interrupted
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.