Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 68
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 21
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 20

1x20 - Matsya Nyaya » Zakończone Seriale » Person of Interest • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 1 maja 2012, o 17:10

1x20 - Matsya Nyaya

26.04. 2012
Spoiler:

__________________________________________________________________________
Świetny odcinek. :)
Numer z maszyny okazał się jednocześnie sprawcą jak i ofiarą. :) Historyjka z jego żoną skutecznie zepchnęła podejrzenia na bok, a Tommy spokojnie dokonał napadu przy okazji strzelając Johnowi w plecy. :/
Fusco wgłębiając się dalej w HR natknął się na Reese'a, a później ocalił naszemu agentowi życie zabijając innego członka HR. Ciekawy jestem, jak to przyjmą do wiadomości w organizacji.
Flashbacki z przeszłości Johna sporo dały do myślenia. Pojawiła się znana pani od Ingrama, która wysyłała Johna i jego partnerkę na...jak się później okazuje misję samobójczą. Do tego w jakiejś części chodziło w tym wszystkim o Maszynę. Reese i Stanton dostali takie same rozkazy i mieli się powybijać, gdy z powietrza bombarduje ich nalot. Na szczęście John zdołał uciec.
I jak pokazuje cliffhanger, Stanton również udało się uniknąć nalotu. :P Wcześniejsze wspomnienie o Maszynie może oznaczać nadchodzące kłopoty dla Fincha i Reese'a.
Teraz czekam na spotkanie Johna ze swoją dawną partnerką. :)
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 1 maja 2012, o 18:25

Odp: 1x20 - Matsya Nyaya


Rzeczywiście, będzie ciekawe. ;) A odcinek ogólnie był dobry, jeden z najlepszych nawet. Dowiedzieliśmy się, dlaczego CIA myślało, że John nie żyje.
Sprawa też dobra, pomysł z ofiarą-sprawcą był ciekawy.
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 cze 2012, o 23:45

Odp: 1x20 - Matsya Nyaya


Dobry odcinek. To, że kierowca ciężarówki będzie sprawcą do przewidzenia. Nie spodziewałem się jednak że pani kelnerka odegra tak dużą rolę. Co ciekawe ostatnia scena dzieje się na sali treningowej z ringiem, a Pablo Schreiber (czyli ostatni numerek) grał ostatnio w Lights Out. Nie wiem czy to celowy zabieg czy zbieg okoliczności ale mi się to podobało :P
Lionel i jego praca pod przykrywką coraz lepsze. Może dzięki ostatniej akcji awansuje w szeregach HR. Bardzo mi się podobała ostatnia scena z jego udziałem.
Flashbacki Johna i znowu sporo się działo. Pierw przesłuchanie, rozmowa z byłą dziewczyną (i nie wiadomo co się z nią stało) i w końcu zdradzenie przez agencję. Jego partnerka jest bardzo fajna i nie mogę się doczekać ich spotkania :P I ciekawe ile ona wie na temat maszyny i ile wie CIA.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 19 sie 2012, o 15:14

Odp: 1x20 - Matsya Nyaya


Kolejny rewelacyjny odcinek!

Sprawa wciągająca. Podobnie jak Czesiek domyśliłem się, że ochroniarz będzie zamieszany w napad, ale nie spodziewałem się takiego udziału kelnerki.

Flashbacki były zajebiste! Dowiedzieliśmy się trochę więcej o współpracy Johna i Stanton. Oboje zostali wykiwani przez CIA. Cara powróciła i postanowiła się rozprawić z agentem Snowem. Ciekawe czy utrzyma go przy życiu, czy może zabije?

Fusco zabił kolegę z HR, ratując tym samym Johna. Ciekawe jak dalej będzie rozwijał się ten wątek. No i kiedy w końcu Carter i Fusco dowiedzą się o sobie...

FBI ścigające Johna, CIA, które chce załatwić niedokończone sprawy z przeszłości, powrót partnerki Johna - Cary, wątek Fusco w HR - ale się dzieje! Uwielbiam ten serial!
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 1x20 - Matsya Nyaya
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.