Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x11 - Vox Populi » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 17 gru 2006, o 13:28

Nn napisał(a):Mowiliscie, ze brakuje rzeczy, ktore mialyby nas zachecic do ogladania nastepnych odcinkow.. czyz nie ??


Że brakuje akcji, która na koniec byłaby czystą zachętą do obejrzenia kolejnego, coś takiego jak cilffhanger - czytanie ze zrozumieniem.
<<

Nn

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 26

Postdodano 17 gru 2006, o 14:11


A twoim zdaniem czym bylo wejscie do miasta pasazerow samolotu, zabicie Mitchela przez Dale'a i przylapanie Hawkinsona?? Wlasnie o tym mowie, a Ty sie upierasz przy swoim jak osiol i kazesz mi czytac ze zrozumieniem. Nie chce zeby to sie zamienilo w klotnie, wiec na tym skoncze...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 17 gru 2006, o 14:36


Kto się kłóci? ;)

Wiem, że jestem uparta :P , ale nie w tym rzecz. Takie jest moje zdanie na ten temat, wszystkie sytuacje, które wymieniłeś były ciekawe, ale to nie były tzw. cliffhangery (no chyba że ktoś w pełni napięcia oczekuje, co się stanie z Emily i Jake'iem po powrocie Rogera ;) ). Gdyby ktoś zrzucił bombę, obraz by się urwał, a w mieście zapanował totalny chaos i tak naprawdę widz nie wiedziałby, czy ktokolwiek wyjdzie z tego cało - to by była konkretna akcja ;D Nie wiem, ale ja jakoś nie odebrałam tego w stylu, że teraz nie mogę się doczekać kolejnego odcinka, jak to bywa w niektórych innych serialach - przykładowo po obejrzeniu wczoraj ostatniego przed przerwą odcinka BSG, myślałam, że wyniosę telewizor :P
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 17 gru 2006, o 17:55


Nn tyle, że jak to wszystko będzie się rozgrywać jak w ostatnim odcinku, to nie oni od atomówki zginą tylko telewidzowie przed TV... z nudów. W tym odcinku kompletnie nic się nie działo przez te 40 minut, na koniec tylko są 2 minuty akcji. Dla mnie serial traci inaczej by było gdyby proporcje akcji do nudy były odwrotne.
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 17 gru 2006, o 18:22


Nikola napisał(a):Gdyby ktoś zrzucił bombę, obraz by się urwał, a w mieście zapanował totalny chaos i tak naprawdę widz nie wiedziałby, czy ktokolwiek wyjdzie z tego cało - to by była konkretna akcja


Boba to spadla w 1 odcinku:) A co do romansu Jake - emily mnie ciekawi co z tego wyniknie. Ale masz racje brakowalo Cliffhanegra:) Np takiego jak byl w Heroes w ostnim odcinku przed przerwa.

PS W Veronice i OTH tez jakos go nie bylo...
<<

Nn

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 26

Postdodano 17 gru 2006, o 19:01


Kto się kłóci?


Napisalem "nie chce, zeby to sie zamienilo w klotnie". Nie napisalem "przestanmy sie kłocic". Jest roznica czy nie ?

Co do cliffhangera to rozumiem, ze bomba to byl tylko taki przyklad, bo to by popsulo cala fabule, a pozatym staloby sie nierealne.. bo po co zrzucac atomowke na male miasteczko ?

Byc moze tworcy nie planowali tej dlugiej przerwy przy pisaniu scenariusza, a nie oplaca sie go zmieniac, gdy maja juz caly plan. Moze po prostu nie pasowalo im wklejanie od razu jakiejs zaskakujacej sytuacji, ktora by popsula dalszy rozwoj akcji. W sumie mogliby szybko cos wymyslic, zeby przyciagnac wiecej widzow, ale czy warto ? Serial ogolnie jest dobry, podoba sie ma duza ogladalnosc i nie trzeba uciekac sie do wszelkich chwytow reklamowych. Tak czy siak jakis cliffhanger jednak byl, bo ja jestem np ciekaw co sie stanie z Hawkinsonem i co maja do powiedzenia rozbitkowie z samolotu - pewnie po drodze napotkali sporo ciekawych rzeczy.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 17 gru 2006, o 20:22


No dobra, skoro wg Ciebie dyskusja, która była wyżej miała się przerodzić w kłótnię, to wybacz, że użyłam Twojego stwierdzenia niedosłownie, ale zamieniłam go w żart.

Tak, bomba była przykładem.

Skoro dla Ciebie był to cliffhanger, to ok, nie zamierzam Cię do niczego przekonywać. Jak dla mnie odcinek był mało emocjonujący i tyle.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 28 gru 2006, o 12:53


A ja poprostu czekam na następny odcinek tyle że następny to mają być jakieś flashbacki.
Special Presentation
Flashbacks and special footage.

14 lutego a potem dopiero ten wałściwy.

Nn napisał(a):Nie ciekawi cie dlaczego ruskie samoloty zrzucily chinskie zarcie z amerykanskimi czipami ?

Interesująco się zapowiada ciekawe jak to wytłumaczą :)

Nn napisał(a):Co sie stanie z Hawkinsem?

Jak to co ... no dobra nie wiem co :) Powiedzieli że go odwiedzą :D

Interesująca jest sprawa powiązania Hawkinsa z zamachami, czy on też ma bombę ??
Pamiętacie jak zamurowywał beczkę w scianie, to było wtedy jak wszyscy bali się toksycznych opadów, a potem w kolejnym odcinku info że złapali w NY zamachowców z bombą w beczce w furgonetce i zdziweinie Hawkinsa.
<<

arttysta

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 4 sty 2007, o 00:47


czasami sie można podenerwować scenami w filmie :)
ale cóz jakoś musza wszystkich zadowolic w stanach , nawet kury domowe
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 13 lut 2007, o 21:19


Ja sie zgadzam z Nikolą i ają, bo jak na cliffhangera to odcinek średni, jedyne co w tym serialu było fajne to końcówka :D

a w ogóle jak sie pojawił Roger [a czułam, że akurat w tym odcinku i po scenie z tańcem się pojawi] to myslałam, że uduszę się ze śmiechu :D telenowela :D
Want your bad romance.
<<

yarzenioova

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 21 lut 2007, o 15:00


Niestety patrzac na ten serial jako calosc przejmuja w nim kontrole watki milosne,ogolno familijne i obyczajowe.Odcinki odnoszace sie do realiow swiata po nuklearnej zagladzie sa tu w stopniu znikomym serwowane.Mialem wielkie nadzieje wobec tego serialu,jednak przez ta cala otoczke romansowa mam bardzo mieszane uczucia.Spodziewalem sie czegos innego przyznam po tej serii,jest duzo watkow zupelnie niepotrzebnych,moim zdaniem 'wypelniaczy' oraz 'zapychaczy' ale mimo wszystko chcialbym sie dowiedziec kto kopnal Amerykanow na tyle by mnie to moglo do telewizora przyciagnac.
PS Nie mozecie ogladac dla przyjemnosci,ogladajcie na zlosc innym :P

PS 2
). Gdyby ktoś zrzucił bombę, obraz by się urwał, a w mieście zapanował totalny chaos i tak naprawdę widz nie wiedziałby, czy ktokolwiek wyjdzie z tego cało - to by była konkretna akcja ;D


Do tego stwierdzenia bardzo wyraznie pasuje mi tekst TooL do utworu Vicarious ' I need to watch things die from a distance' alęż my lubimy patrzeć na cierpienie,ale rzadko przed samymi sobą umiemy się do tego przyznać.
Ostatnio edytowano 21 lut 2007, o 15:06 przez yarzenioova, łącznie edytowano 1 raz
<<

HeroSHI

Postdodano 10 mar 2007, o 17:57


Ja tam lubię ten wątek Stana i Mimi :D może imona są smiechowo dobrane, ale i tak jest całkiem całkiem :]
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 13 mar 2007, o 01:38


HeroSHI napisał(a):Ja tam lubię ten wątek Stana i Mimi :D może imona są smiechowo dobrane, ale i tak jest całkiem całkiem :]

Ja tez nie mam nic przeciwko nim, zawsze mnie rozsmieszaja :D
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 mar 2008, o 03:29

Re: 1x11 - Vox Populi


Fajny odcinek, sporo się działo, nowy burmistrz. Pełno krwi i wogóle. Mimi i wieśniak, Jake i ta nudna i jej narzeczony. ;p

Najfajniejsze było jak jeździli i szukali tego ojca tej nudnej. ;p Normalnie jak komandofoki. xd
We Are The World haiti
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do 1x11 - Vox Populi
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.