Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x11 - Vox Populi » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 gru 2006, o 22:26

1x11 - Vox Populi

Mieszkańcy Jericho są wstrząśnięci morderstwem Gracie. Do miasteczka przyjeżdża Mitchell Cafferty, który twierdzi, że sprawcą jest Jonah, który zrobił to, aby nie stracić autorytetu wśród swoich ludzi. Grey osrganizuje grupę ludzi, którzy patrolują okolice Jericho w poszukiwaniu Jonah'a.
W międzyczasie, kiedy Emily wraca do swojego domu, zastaje tam zakrwawionego Jonah'a. Później także i Jake dowiaduje się o miejscu przebywania Jonah'a i razem z Emily próbują mu pomóc; Jake prosi więc o pomoc lekarza z Rouge River. Po opatrzeniu rany, Jonah wymyka się z domu Emily. W niedługim czasie znajduje go oddział Grey'a.
W międzyczasie okazuje się, że mordercą Gracie nie był być może, tak jak wszyscy sądzą, Jonah; Dale opowiada burmistrzowi, że Mitchell groził mu nożem, jeśli ten nie będzie dzielił się z nim zyskami ze sklepu, który w testamencie zostawiła mu Gracie.
W Jericho odbywają się wybory na burmistrza. Dzięki schwytaniu Jonah'a wygrywa je Grey, który dzięki perswazji Jake'a wypuszcza Jonah'a z więzienia pod warunkiem, że opuści on miasto i nigdy do niego nie wróci.
Podczas wieczoru w barze u Bailey, Jake i Emily spędzają wspólnie czas. Kiedy zaczyna grać 'ich piosenka' zaczynają tańczyć i kiedy już mają się pocałować, ktoś krzyczy to Jake'a aby ten wyszedł na zewnątrz i zobaczył co się dzieje. Na zewnątrz okazuje się, że do miasta idzie grupa ludzi, zmęczonych, w brudnych ubraniach; część z nich to ludzie ocaleli z samolotu, który wcześniej widział Jake. W tłumie Emily rozpoznaje swojego narzeczonego - Rogera.
Dale strzela do Mitchella.
Hawkins, który wcześniej wysłał tajemniczej osobie wiadomość 'Zdekonspirowany. Kontynujcie beze mnie', co spowodowane było obietnicą daną Darcy, że więcej czasu będzie spędzał z rodzną, otrzymuje wiadomość zwrotną o treści 'Musimy porozmawiać o tym, dlaczego nas okłamujesz' oraz załączone do tego zdjęcie satelitarne (coś a'la Google Earth) pokazujące jak uczy swojego syna grać w football. Na końcu pojawia się wiadomość 'Do zobaczenia wkrótce'.

Morse code: “6 AND ENDS WITH”
Data emisji: 29.11.2006
Ściągnij odcinek tutaj

***
Mogli się troche bardziej postarać, żeby ten odcinek był emocjonujący :/ A nie cały czas jakieś nudy o wieśniaku i urzednicze :/ Ok, jak już wątek miłosny ma być, to niech będzie Heather-Jake-Emily i ewentualnie April-Eric-Bailey, ale nie ten nudny wieśniak :/ Założe się kolejne odcinki zamiast skupic sie na Hawkinsie i generalnie na tym, kto stoi za atakami, to będzie telenowela Jake-Emily-Roger :hah:
I ciekawe jak długo Grey będzie burmistrzem, bo nie sądzę, że dzadzą mu sie nacieszyć stanowiskiem :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 6 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

pietras01

Użytkownik

Posty: 37

Postdodano 3 gru 2006, o 02:58


odcinek nie wprowadził nic nowego do całej historii, większość odcinka to wątek miłosny. widać że twórcy będą się starali ten serial mocno przeciągnąć, zapewne na pare sezonów, czego przy takiej oglądalności jaką ma ten serial w USA, niemożna się dziwić :cool: . Mam nadzieje że następny odcinek będzie lepszy, i rozwinie jakoś historie, bo jestem strasznie ciekawy kim jest Hawkins i kto stoi za atakami :]
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 3 gru 2006, o 21:47


wątek miłosny jest b. nudny.
Co się stało z tą nauczycielką?
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 gru 2006, o 21:50


Taifun napisał(a):Co się stało z tą nauczycielką?

Może też ktoś dziabnął ją nożem :P A tak serio, to też sie zastanawiałam, no ale najwidocznej nie pasowała do koncepcji scenarzystów ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

kuna

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 5 gru 2006, o 12:59


Mi sie odcinek podobal. Wprawdzie od poczatku wiedzialem, ze to nie Dzonach zabil Grejsi( w poprzednim odcinku bylo az nabyt widac, ze robia co moga by pozbyc sie go), ale mimo wszystko przyjemnie sie ogladalo.

PS. Przez te cholerne spoilery boje sie wchodzic na te forum :/
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 5 gru 2006, o 19:22


PS. Przez te cholerne spoilery boje sie wchodzic na te forum :/

Jakie spoilery, o czym Ty człowieku mówisz?!
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 6 gru 2006, o 22:47


nie ma zbytniej samokontroli i nie potrafi się opanować żeby kliknąć na nowy odcinek:p
Zresztą mu się nie dziwię ale ja jak przeczytam co będzie to i tak mi to zabawy nie psuje.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Taifun, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 7 gru 2006, o 20:09


Fajny odcinek, ale Jericho sie oglenie troche oposcilo, i jakos powort narzeczonego Emily jakos nic nowego zbytnio mi nie wnosi.
Za duzo romansu w tym odcinku bylo :)
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 8 gru 2006, o 19:55


Troche za malo emocjonujacy ten odcinek jak na ostatni przed przerwa. Myslalam, ze jakiegos wiekszego cliffhangera walna, bo te ktore byly to jakos niespecjalnie do mnie przemawiaja...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 16 gru 2006, o 02:21


Cóż, w sumie spodziewałam się czegoś lepszego na koniec, ale nie było aż tak źle, chociaż jak z głównego wątku ataków bombowych przechodzą na prawie same wątki miłosne, to nie jest dobrze :P

I właśnie.. gdzie jest Heather? Kurcze, lubiłam ją, a oni gdzieś o niej dawno zapomnieli..
<<

Nn

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 26

Postdodano 16 gru 2006, o 20:30


E tam, umiecie tylko narzekac ;) . Wg mnie Jericho wciaz trzyma dobry poziom, choć przynudzalo troche w 6 odcinku no i wlasciwie to 11 tez nie byl najciekawszy :P Tak czy siak serial jest bardzo wciagajacy, szczegolnie jak sie lubi postapokaliptyczne klimaty :D A jak komus sie nie podoba to po co oglada ? :cool: Prawda, jest pare watkow milosnych, ale przeciez to zajmuje w filmie jakies 5 min i jest dobrym urozmaiceniem fabuly, a wy placzecie jakby przynajmniej pol odcinka zlecialo na tym. Sprawy milosne sa tylko tlem dla prawdziwej fabuly.

Nie wiem jak wy, ale ja chyba polubialem Jericho bardziej niz Losta i juz sie nie moge doczekac jak sie potocza dalsze losy. :D
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 16 gru 2006, o 20:44


Nn napisał(a):Prawda, jest pare watkow milosnych, ale przeciez to zajmuje w filmie jakies 5 min


Ja bym była daleka od twierdzenia, że to było 5 minut :D Sam wątek Stimi czy tam Mamley (jak kto woli ;) ) + wątek Erica porzucającego żonę i cieszącego się z nowego związku ze swoją kochanką ;) + Jake i Emily, a teraz dojdzie jeszcze Roger do trójkącika, wcześniej Jake i Heather chwilowo + siostra Stanleya znalazła sobie nowego boya pewnie na złość bratu + Dale z dziewczynką z dobrego domu, która zaczęła zmieniać swoje nastawienie do niego :D A jeden odcinek to połowa nawet zleciała na wspomnieniach i wyobrażeniach Emily dotyczących jej domniemanego ślubu. Wątek ataków jest gdzieś z tyłu.. nic nie wyjaśniają, tylko wokół Hawkinsa dzieje się ciągle coś ciekawego :P
<<

Nn

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 26

Postdodano 16 gru 2006, o 21:37


No w sumie racja.. pewnie Brazylijczycy zrzucili bomby na Amerykanow, bo spadla ogladalnosc ich slynnych telenowel. W nastepnych odcinkach na pewno zaczna transmisje 24/7. Opad radioaktywny to tak na prawde nie byl opad radioaktywny tylko dziwna substancja zmuszajaca ludzi do romansow, a Ravenwoodzi podobno przemierzaja okolice w poszukiwaniu swoich milosci. Jak sie dobrze przyjrzec to widac, ze Hawkins tak na prawde uzywa laptopa do podrywania lasek na czacie, a chinczycy zrzucili pare pudel poderecznikow kamasutry, zeby wszystko jeszcze bardziej nakrecic. Caly ten serial to jeden wielki watek milosny. Kto sie lubi ten sie czubi - czego wyrazem rowniez sa bomby atomowe.

Nie przesadzajcie ludzie... czy w Lostach nie ma watkow milosnych? Kate - Sawyer, Jack, Sayid - Shanon, Charlie - Clair, Sun - Jin, cos jeszcze? Wszedzie sa i zawsze beda watki milosne. I na prawde w Jericho nie ma ich az tak duzo. Zwykle zabieraja kilka minut w kazdym odcinku, a zdecydowana wiekszosc odcinka jest poswiecona innym sprawom. Trudno nawet wskazac jakikolwiek film bez zadnego watku milosnego...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 16 gru 2006, o 22:09


A kto powiedział, że ma go nie być ? :D Padło stwierdzenie, że było go za dużo w tym odcinku, z czym ja się całkowicie zgadzam. A to że wymienisz, co się działo w przekroju wszystkich odcinków, niczego nie zmieni. Nawet końcówka przed przerwą, która powinna szczerze mówiąc napędzać do dalszego oglądania, zamieniła się w trójkąt miłosny, bo gdy tylko Jake i Emily tańczyli sobie w najlepsze, znikąd pojawił się Roger. Zabrakło jakiejś konkretnej akcji, po której wszyscy z niecierpliwością czekaliby na kolejny odcinek. Przynajmniej ja mam takie odczucia. Serial tego typu powinien bardziej skupić się na głównym wątku, a poboczne traktować z przymrużeniem oka, żeby wyraźnie było widać, że są obok. Jak chce oglądać trójkąty i problemy miłosne, to włączam One Tree Hill, a nie Jericho. Mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach skupią się bardziej na całej otoczce ataków, bo inaczej będzie wiało nudą.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 16 gru 2006, o 22:16


Nikola napisał(a):Zabrakło jakiejś konkretnej akcji, po której wszyscy z niecierpliwością czekaliby na kolejny odcinek. Przynajmniej ja mam takie odczucia.

Nie tylko Ty masz takie odczucia... ;) Ale licze, że akcja sie rozkręci, a zapowiedzi dalszych odcinków są naprawde interesujące i wynika nich, że naprawde duzo bedzie sie działo, wiec tylko czekac do 21 lutego :D
A co do wątku miłosnego, to absolutnie zajmuje on wiecej niz 5 minut :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nn

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 26

Postdodano 16 gru 2006, o 22:33


A nie jestes ciekawa czego doswiadczyli ci ludzie, ktorzy przyszli do miasta? na pewno maja cos ciekawego do powiedzenia. Nie ciekawi cie dlaczego ruskie samoloty zrzucily chinskie zarcie z amerykanskimi czipami ? Czy ravenwoodzi wroca? Co sie stanie z Hawkinsem? I w ogole kto zdetonowal bomby i dlaczego?? Czy to sa wg ciebie watki poboczne ? Watki milosne ograniczaja sie tylko do kilku rozmow i na tym koniec, zdecydowanie pozostaja w tle i moim zdaniem na sile wyszukujecie problemy.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 17 gru 2006, o 03:25


A kto powiedział, że mnie to nie ciekawi? ;) Gdyby tak było, to nie oglądałabym tego serialu. Kto ogląda coś, co mu się kompletnie nie podoba i go nie interesuje? Zdania na temat, który był poruszony wyżej nie zamierzam zmieniać, bo to że interesuje mnie jedno, a razi co innego, to dwa odmienne tematy.


aja napisał(a):Ale licze, że akcja sie rozkręci, a zapowiedzi dalszych odcinków są naprawde interesujące i wynika nich, że naprawde duzo bedzie sie działo, wiec tylko czekac do 21 lutego :D


Też na to liczę ;)

aja napisał(a):A co do wątku miłosnego, to absolutnie zajmuje on wiecej niz 5 minut :P


Niestety ;)
<<

Nn

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 26

Postdodano 17 gru 2006, o 12:31

A kto powiedział, że mnie to nie ciekawi?


Mowiliscie, ze brakuje rzeczy, ktore mialyby nas zachecic do ogladania nastepnych odcinkow.. czyz nie ??
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x11 - Vox Populi
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.