Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x11 - Bloodlines » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 gru 2009, o 12:07

1x11 - Bloodlines

Spoiler:


Premiera - 21.01.2010

Zwiastun
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 sty 2010, o 02:15

Odp: 1x11 - Bloodlines


Liczyłem, że serial wróci z przytupem z przerwy, a było tylko bardzo dobrze :)

Szkoda, że nie dowiedzieliśmy się kogo Elena potrąciła. Uratowanie przez Damona było zbyt naciągane. Wycieczka do Georgi niezła. Szczególnie starcie z chłopakiem Lexi. No i końcówka - Damon znowu zaatakował. No i dowiedział się, że jednak jest sposób na sprowadzenie Ketherne.

Bardziej natomiast podobał mi się wątek Stefana i Boonie mimo tego że nic się konkretnego nie wydarzyło poza tym że Stefan spotkał jej babcię po 40 latach. nie mogę się natomiast doczekać kiedy zostanie otworzona krypta pod kościołem ;)

Wątek Jeremego interesujący. Tak jak jego nowa koleżanka. Ich śledztwo w poszukiwaniu wampirów mi się podoba i czekam aż znajdą kolejny dziennik.

Elena adpotowana, a Stefan znał ją już wcześniej. Nie ruszyło mnie to zbyt. Chociaż już wiadomo jak ją poznał i czemu zjawił się w MF.

Wątek Alarica się rozkręca. Jedna nie jest żadnym nadnaturalnym stworzeniem tylko łowcą którego żonę zabił Damon. Szkoda ylko, że jest świeży i jego pierwszą ofiarą był Logan. I czemu on też pisze pamiętnik? Czy ludzie nie mają lepszego zajęcia? NIe mogą np tweetować? xD

Damon został pokonany przez nowego wampira, a ja myślałem że z wiekiem robią się coraz silniejsze. Strasznie to naciągnae.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 23 sty 2010, o 11:24

Odp: 1x11 - Bloodlines


ja tam nie będe narzekać, dla mnie odcinek był świetny.
wszystkie sceny Damon/Elena były niesamowicie cute. Przy czym Damon nadal jest bad więc fajnie :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 23 sty 2010, o 17:43

Odp: 1x11 - Bloodlines


Jeden z moich ulubionych nowych seriali wrócił :D Na Glee jeszcze niestety muszę poczekać.

Było bardzo dobrze, chociaż nie dowiedzieliśmy się kogo potrąciła Ellena. W ogóle jej sceny razem z Damonem najbardziej mnie interesowały w tym epie.

Poza tym dowiedzieliśmy się, że E. jest adoptowana i że Stefcio uratował ją z wypadku, w którym zginęli jej przyrodni rodzice.

Na początku myślałem, że Alaric jest wampirem a tu się okazuje, że pewnie będzie teraz polował na Damona za zabicie jego żony.

D. był w tym odcinku najlepszy. Zresztą chyba jak zawsze :P
trust him... he's a doctor!
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 23 sty 2010, o 20:56

Odp: 1x11 - Bloodlines


fajna wycieczka xD pijana Elena :D śledztwo Jeremy'ego i jego nowej koleżanki się ciekawie zapowiada.
ogolnie ciekawy odcinek ;)
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 24 sty 2010, o 00:38

Re: Odp: 1x11 - Bloodlines


Czesiek_PL napisał(a):Damon został pokonany przez nowego wampira, a ja myślałem że z wiekiem robią się coraz silniejsze. Strasznie to naciągnae.

Dokladnie, tez sie troche zdziwilem..

Liczylem na inne rozwiazanie, dlaczego Elena jest tak podobno do Kat.
Ciekawi mnie watek Bonnie, lubie czarownice ^^
Obrazek
<<

Asiulaaa019

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 24 sty 2010, o 23:21

Odp: 1x11 - Bloodlines


świetny odcinek_! :)
strasznie mnie ciekawi co będzie dalej
Jeremi coś jeszcze odkryje bo to początek jego śledztwa,Elena adoptowana no w sumie ja takze liczyłam na coś innego
a co do tej krypty hmmm
a ten nauczyciel raczej wampirem nie jest tylko czym? pogromcą mścicielem?
uwielbiam ten serial i czekam na kolejny odc :D
Supernatural, The vampire diaries
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 25 sty 2010, o 14:00

Odp: 1x11 - Bloodlines


A mi się podobał odcinek :) a najbardziej Damon ofc :)

szybko się Elena pogodziła ze Stefanem:) myślałam że to dłużej potrwa :)
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 31 sty 2010, o 13:18

Odp: 1x11 - Bloodlines


Haha początek wyjeb..... :)Ten Damon to potrafi czarować, Od poczatku sezonu wkurzał wszystkich naokoło ilu ludzi zabił, ilu ma wrogów, a dzisiaj Elena z nim balowała i nauczył ją pić Do tego uratowała mu życie, a powienien umrzeć jak już kiedyś mówiła za to co robił wszystkim.
Stefan ma dymplomatyczną gadkę, a Damon urok
Szok z tym, że to Stefan uratował Elene z tego wypadku przed laty, i, że Elena została adoptowana <wow>
<<

jarrybegood

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Szklary

Ulubiony serial:
Świat według Kiepskich

Postdodano 31 sty 2010, o 16:35

Odp: 1x11 - Bloodlines


Ciekaw jestem czym nas jeszcze zaskoczą. Konkurencja wampirza nie śpi. :diabelek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 31 sty 2010, o 17:38

Odp: 1x11 - Bloodlines


Czym zaskoczą? Nie wiem, ale ja chcę szejpszifterów albo wilkołaki :D
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 2 lut 2010, o 22:36

Odp: 1x11 - Bloodlines


DLACZEGO NIE WIEDZIAŁAM, ŻE VD WRÓCIŁO :D Już nadrabiam!
A wg mnie Aleric jest wampirem. Taka powtórka z chłopaka Lexi. Powtórzenie motywu nudnawe lekko. Nagle się wszyscy na Deamona uwzieli :P
I, żeby wyszło, że mam oryginalne pomysły: ta dziewucha Jeremy'ego też mi się wydaje być wampirem, bo się tak nagle pojawiła obok niego na początku :D A chce go wtajemniczyć w istnienie wampirów w jakimś celu.

Znów była moja aktorka ulubiona :D
Czy wszystkie czarownice są czarnoskóre? :P
Brechtam jak romantyczna piosenka leciała w chwili, gdy Deamon wyrywał jej serce :P
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 1 cze 2010, o 18:04

Odp: 1x11 - Bloodlines


Alaric jest jednak łowcą wampirów. :P Można mieć pewność po scenie przy samochodzie, gdzie szukał pierścienia, bo nie miał go na ręku, a był dzień. Więc powinien się spalić, a tak się nie stało. :P Szkoda, że umrze w niedalekiej przyszłości. Bo jakoś wątpię, że pozbędą się z tego serialu Damona. :P
Chłopak Lexi ładnie skopał Damona. Co do jego wieku nie można być pewnym. Z dialogu wynikało, że przemieniła go Lexi, a ona miała ponad 300 lat, więc teoretycznie mógł być starszy do Damona, który ma niecałe 150 wiosen. :P
Elena została adoptowana? Spodziewałem się czegoś innego, ale może być. Ale chociaż znamy powód dłuższego pobytu Stefa w Mystic Falls.
Babcia Bonnie i Stefan się znają! :D Fajnie! Ciekawe, kiedy otworzą tą straszną kryptę.
Jeremy spotkał nową koleżankę i coś tam spiskują, może do czegoś dojdą.
Zero Matta i Caroline w odcinku. :(
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 6 gru 2010, o 20:48

Odp: 1x11 - Bloodlines


Damon widać nie jest obojętny wobec Eleny. Wycieczka wypadła super, nawet ta grzeczna dziewczynka się lekko upiła. :D Co do walki Damona, to równiez uważam, że trochę naciągany wątek. Dowiedzieliśmy się nowych rzeczy na temat Eleny i Stefana. Kto by pomyślał, że tak naprawdę zawdzięcza mu życie. Damon nie wybacza, nawet przyjaciołom. Mściwa bestia z niego jest. Zaskoczyli mnie tym, że Alaric nie jest wampirem. :P Może się teraz nawiązać fajna walka między nim, a Damonem.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 1x11 - Bloodlines
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.