Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x10 Everything Will Change » Zakończone Seriale » The Event • seriale forumtv.pl

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 22 lis 2010, o 16:25

1x10 Everything Will Change

Spoiler:

Data emisji: 29.11.2010
Ostatnio edytowano 22 lis 2010, o 18:41 przez Bartezz, łącznie edytowano 1 raz
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 lis 2010, o 18:22

Odp: 3x10 Everything Will Change


Rozpędziłeś się chyba z nadawaniem tematów do odcinków 90210. Jak możesz popraw na 1x10, a nie 3x10 :)
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 22 lis 2010, o 18:42

Odp: 1x10 Everything Will Change


Fakt, mój błąd, a to wszystko Czesiek dlatego, że wcześniej dodawałem do 90210, a tam 3 sezon jest. :P Już poprawione. :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 gru 2010, o 21:11

Odp: 1x10 Everything Will Change


O ludzie jakie to wszystko było głupie i drętwe! Po tym czymś nie mam pojęcia czy zobaczę następny odcinek absolutnie nic mnie nie ciągnie teraz do oglądania.
Scena na polu kukurydzy w wykonaniu Seana i leli to żenada. No tak gościa nie mogli zabić z zimną krwią, ale wstrzyknąć mu tajemniczą substancje to co innego. I jeszcze się prawie nie przejął bo i czym, przecież tylko zabił człowieka. Po tem jakby nic wraca ojciec tamten dziewczynki, by ich ostrzec a przedtem nawet nie chciał ich widzieć.
Spotkanie z wiceprezydentem beznadziejne. Nagle dopadła go amnezja i sobie grożą na wzajem. Bardziej jak kłótnia dzieci to wygląda niż prawdziwa polityka. Daleko tutaj do napięcia z 24.
Czarę goryczy przelało fikcyjne państewko na, którym Thomas się buduję. Ile razy można dawać fikcyjne państwa?! Jak ja tego nie nawidze. No i oczywiście musiało one być zdestabilizowane.
Kolacja u Sophie - kolejne głupoty. No bo przecież Thomas i Isobel dostali w poprzednim odcinku nauczyke i teraz powinni już słuchać swojej przywódczyni. I potem wielkie zdziwienie, że ją jednak zdradzili.
Wizyta w wariatkowie - głupota straszna. Zero napięcia, głupie samodzielne przeszukiwanie przez Seana i drętwe sceny z tą pacjentką co ją oszukiwali. I to niby miało wzbudzić jakieś emocje? Oczywiście musiał się pojawić jakis świr, który mówi że dzieci jakieś są, a Lela od razu mu wierzy.
Oczywiście łatwiej też jest przenieść tajne laboratorium i zniszczyć dokumentacja bo ktoś zaczął węszyć niż po prostu zabić tamtą dwójkę...
Cliffhanger słaby. Okazało się, że Buchanan jest NTB - normalnie szok... Satelita nadający sygnał w kierunku kosmosu też jakoś nie zrobił na mnie wrażenia. Pewnie dlatego, że po tym odcinku zuepłnie straciłem wiarę w ten serial.

 


  • Podobne tematy do 1x10 Everything Will Change
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.