Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

4x01 A Change is Gonna Come » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

juuuustys

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 30 wrz 2007, o 17:11

ma ktoś napisy do tego odcinka ? bo ja nie mogę znaleźc :(
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 1 paź 2007, o 10:25


sa na napisy24
Obrazek
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 1 paź 2007, o 21:24


Anonymous napisał(a):Jak już pisałem wcześniej to brakuje Addison. Z drugiej strony ciesze sie ze Burke'a juz nie ma.

No mi rowniez brakuje Addison ale PP tez sie dobrze zapowiada więc nie jest źle, ale zgadzam sie rowniez z Tobą co do Burke'a troszke mi go brakuje ale za nim nie tesknie tylko szkoda mi Cristina'y
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 1 paź 2007, o 21:37


a propos dziwnie sie ogladalo ten odcinek, kiedy oni nie sa juz stazystami, ciekawe kiedy beda wybierac specjalizacje..:)
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

nienormalna

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 11 paź 2007, o 17:11

Re: 4x01 A Change is Gonna Come


Uważam, że nowy sezon rozpoczął się dobrze, ale jednak tak nie mogę sie przyzwyczaić, że oni są już rezydentami. W sumie zaczyna się cieakwie. Ogólnie podobał mi się ten odcinek.
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 15 paź 2007, o 10:15

Re: 4x01 A Change is Gonna Come


Ja przez caly odcinek sikalam ze smiechu jak nasi bohaterowie radzili sobie ze swoimi stazystami :D Najbardziej mnie rozbroila Cristina, ktora ich ponumerowala :D

Zal mi bylo troche George'a, ze musi sie meczyc jeszcze raz...
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 2 lis 2007, o 01:44

Re: 4x01 A Change is Gonna Come


Cristina - widac że się przejmuje rozstaniem...była świetna ze swoimi stażystami i mówi numerkami, bo nie pamięta imion. :)

Meredith - rozstała się z Derek'iem, ale wiadomo że i tak ich ciągnie ku sobie...no i jeszcze siostra przyszła - scena Derek/Mer/Lexie byłą super. :) szczególnie mina Derek'a jak się dowiedział że to jest siostra Mer...

George - powrót Bambiego. :P świetnie się zachował podczas operacji tej babki...ale że ci stażyści nie kapnęli się, że jemu idzie za dobrze pierwszego dnia...weird...

Miranda znów jest ostra, ale wkurzała mnie...to że szef wybrał Callie nie znaczy że ma wyżywać się na niej...

Izzie - genialna była podczas ratowania jelenia...a stażystów ma beznadziejnych...jak się z niej nabijali że zabiła pacjenta...ale na końcu im dogadała. :) Izzie by dała sobie spokój z George'em...no a na dodatek wszystkiego ten jeszcze jej mówi że ją kocha.... :o

Wyznanie Mark'a było świetne. :D

Alex - fajnie wyglądał w bródce, trochę chamski był wobec Callie...ale był taki jak go lubię - charyzmatyczny, arogancki i damn sexy. :D
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 17 lis 2007, o 19:19

Re: 4x01 A Change is Gonna Come


Sophia napisał(a):Najbardziej mnie rozbroila Cristina, ktora ich ponumerowala :D

świetna scena. i potem jeszcze komentarz George'a: "Nie dam się nazywać cyfrą" ;D

nowi stażyści są jak ktoś już wcześniej napisał tacy niemrawi, ale mam nadzieję że się rozkręcą.

Lexie póki co nie lubię. w sumie to nie wiem czemu :roll:

szkoda mi Callie bo wszystko jej się sypie na głowę, ale z drugiej strony cieszę się, że George w końcu poszedł do Izzie, bo widać było że się męczył.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 15 gru 2007, o 01:23

Re: 4x01 A Change is Gonna Come


Ja się chyba nigdy nie przekonam do Izzie/George. Ciągle liczę na Izzie/Alex... <wiem, nierealne>
Tak mi żal Cristiny. Ale przynajmniej zawodowo się spełnia ze stażystami (1,2,3,4...).
Nigdy nie zrozumiem Meredith/Derek...
Fajny początek. Straszny tłok. Wcześniej nie odczuwało się tak tego, że stażystów jest więcej :) Lexie - yyy? Niby fajnie, ale czarno to widzę.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 16 mar 2008, o 23:08

Re: 4x01 A Change is Gonna Come


Lol, Rezydenci. Zaszaleli, fajnie sobie radziła Cristina i Alex ze swoim dnem chirurgicznym. ;p

Mer i Der już mnie tak nudzą od jakiegoś czau że ojapierdziele... Niby zerwali ale się musieli jeszcze bzykać. ;/

George przyjął poród. ^^ Stażysta z niego, może teraz dorośnie...

Callie, nie przepadam za nią, Bailey natomiast kocham!

Izz sobie kompletnie nie radziła. :S Jak zawsze zresztą. ;]
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 lut 2009, o 17:57

Re: 4x01 A Change is Gonna Come


Lalalalala i przyszedł czas na serie numer cztery. :P Ogólnie to mi się podobało. Cristina mnie wkurzała, żeby imion nie zapamiętać. Burke'a mi nie brakuje. MerDer - troche to nudne, no ale. George znów stażystą. :D Dobrze, że nie odszedł. :p Callie/Bailey - :P. Izz i jeleń - świetne! :D Alex będzie walczył z Cristiną o pozycje Capo. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do 4x01 A Change is Gonna Come
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.