Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

4x01 A Change is Gonna Come » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 5 wrz 2007, o 14:18

4x01 A Change is Gonna Come

Entering their first year as residents, Meredith Grey, Cristina Yang, Izzie Stevens and Alex Karev now have interns of their own to mentor. Among the new interns are George, forced to repeat his internship after failing his exams, and Lexie Grey, Meredith's half-sister. Another two new interns will be introduced in this season premiere. And they'll have their hands full when a three-car accident sends multiple casualties pouring into Seattle Grace. Some of the doctors need to deal with new stressed out interns. A young boy brings his bleeding deer to the hospital in the hope a doctor will save her.

Data premiery: 27 wrzesień 2007
Ostatnio edytowano 28 wrz 2007, o 10:45 przez tlen.exe, łącznie edytowano 2 razy
We Are The World haiti
<<

HeroSHI

Postdodano 8 wrz 2007, o 10:08


Dobrze że już niedługo!
<<

ruDa17

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 18 wrz 2007, o 10:56


Już się nie mogę doczekać premiery. Zapowiada się ciekawie... :cool:
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 27 wrz 2007, o 14:02


odcinek juz dziesiaj :)
Obrazek
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 27 wrz 2007, o 17:23


coś widzę zapowiada się parę nowych postaci ...
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 27 wrz 2007, o 21:26


no ci wszyscy stazysci + jeden starszy lekasz (gra go facet, ktory w O.C. byl ojcem Summer)
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 28 wrz 2007, o 10:34


Najbardziej mi szkoda, ze Addison juz nie bedzie w tym sezonie. Musi mi wystarczyc "Private Practice" :/
trust him... he's a doctor!
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 28 wrz 2007, o 14:34


No i Mer ma ładniajszą od siebie siostre :D

Dżordż i Izzi sie nawzajem kochają.

Burke złożył rezygnacje z pracy i w ogóle go nie było.

No i teraz każdy ma swoich 4 stażystów :)
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 28 wrz 2007, o 15:08


Fajny odcinek, zobaczymy jak sie rozwinie ta historia z Lexie, no i co zrobi George.

W sumie ciekawe zerwanie, no i plus ode mnie dla Dereka ze bronil Mer.
Obrazek
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 28 wrz 2007, o 19:34


Odcinek bardzo mi się podobał i mam nadzieje, że George zostawi tą swoją żonke, bo jej nie lubie :P Szkoda mi Cristina'y bo widać że cierpi no i co dziwne Alexa rowniez mi szkoda, ciekawe co zrobia z ta dwojka, bo o ich romansie watpie żeby była mowa, chociaż to z pewnoscia by byl ciekawy widok :D
Ostatnio edytowano 28 wrz 2007, o 19:39 przez KaRu$, łącznie edytowano 2 razy
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 29 wrz 2007, o 12:14


Bambi był najlepszy ;D Ładnie go Izzie potraktowała - od razu na równe nogi wstał. Cristiny było mi szkoda, widać, że nawet jej jest teraz strasznie ciężko, kiedy nie ma obok niej Burke'a.. Zawsze taka twarda, ale coś się w niej ruszyło, strasznie jej zależało, aby uratować pacjenta, aby mógł wrócić do rodziny. Trzy mrugnięcia każdego chyba musiałyby wzruszyć.. Mer i Derek niby zerwali, ale cóż.. ;) Czasem są cholernie nudni, ale chemia między nimi jest ogromna. Alex mógłby się ogolić :P Ale ogólnie nawet dobrze sobie chłopak radzi, trochę się naraził Callie, ale co tam ;) Mina Mer była świetna, kiedy powiedział jej, że ma fajną siostrę :D A do Lexie w sumie nic nie mam, wydaje się sympatyczna, trochę roztrzepana i dziecinna, ale jednak sympatyczna. George niech spada na drzewo ;]
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 29 wrz 2007, o 14:01


zastanawia mnie czy Alex bedzie z Lexie, bo wpadla mu w oko wiec...
Obrazek
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 29 wrz 2007, o 16:29


narazie tylko czekam ;)ale juz sie doczekac nie moge
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 29 wrz 2007, o 21:03


Dla mnie bomba :D Nowy sezon zaczyna sie naprawdę ciekawie i nie ustępuje poprzednim.

Najlepsze momenty to jak oni wyżywają sie na nowych stażystach. 5 zasad :hihi:
Chyba najgorszą rezydentką dla "młodych" będzie Cristina. Jej złośliwośc jest boska.

motyw z Bambi - rewelacja -
Ładnie go Izzie potraktowała - od razu na równe nogi wstał
- a mina izzie i reszty ;D

Alex mógłby się ogolić
- nieźle mu w tej bródce :P

Szkoda, że mer i derek zerwali, chociaż forma ich rozstania jest co najmniej dziwna :> Należy sie spodziewac, ze to nie definitywny koniec między nimi. Mam tylko nadzieję, że Derek nie zacznie kręcic z siostrą Mer. A ta Lexie niby taka roztrzepana i dziecinna, ale przy tym jest nudna i tak jakby zbytnio przesłodzona.

Ogólnie nowi stażyści tacy jacyś niemrawi, nikogo zbytnio(oprócz Lexie) nie wyróżniono. Może to tylko pierwsze wrażenie :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 29 wrz 2007, o 22:25


KaruzeL napisał(a):No i teraz każdy ma swoich 4 stażystów :)
Pełno ich teraz jest tam.
Chyba najgorszą rezydentką dla "młodych" będzie Cristina. Jej złośliwośc jest boska.
NO zgadza mię, kapitalni się słucha jej tekstów do rezydentów i o nich.
Kapitalny motyw a Bambi.
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 30 wrz 2007, o 09:56


nie zawsze jak jakas nowa seria serialu wchodzi to mi sie podoba...
ale w tym przypadku moge stwierdzic ze juz nie moge doczekac sie nastepnego odcinka ;)
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

Gość

Postdodano 30 wrz 2007, o 16:56


Ten odcinek przeszedł moje oczekiwania. Spodziewałem sie ze epizod będzie dobry ale nie az tak. Jakbym miał postawić ocenę to 10/10 :)

Christina - widać ze cierpi ale to dalej stara dobra Christina :D a jej postępowanie ze stażystami - strasznie sie uśmiałem. Dobrze jej w warkoczykach! :P
Dr. Torres - widać ze jej sie nie wiedzie. Nad niczym nie może zapanować, począwszy od swoich podwładnych skończywszy na swoim małżeństwie.
Baily - haha jak ja za nią teskniłem - a szczególnie za jej odzywkami. Pozatym jej relacja z Callie Torres - no cóż widać teraz za bardzo sie nie lubią.
George - stary dobry Bambi :D dalej z niego taki fajtłapa. Zaimponował na końcu kiedy poszedł do Izzie. Teraz małżeństwo z Callie stoi pod znakiem zapytania. By the way - napewno niedlugo stażyci dowiedzą się ze to spadochroniarz.
Alex - napisze o nim tylko jedno: przez ta bródke podobny jest do Sloana.
Meredith - ładne mi to rozstanie z Derekiem, które kończy się seksem :D Z drugiej strony ciekawe jak rozwinie sie jej sytuacja z Lexie.
Izzie - i sytuacja z sarna :D zmiękło jej serducho. Najlepsza była jej mina jak ja uratowala.

Jak już pisałem wcześniej to brakuje Addison. Z drugiej strony ciesze sie ze Burke'a juz nie ma. Czekam z niecierpliwością na następny odcinek.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 30 wrz 2007, o 17:07

Post wyżej to moja wypowiedź - nie wiem dlaczego została podpisana jako Gość :/
trust him... he's a doctor!
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 4x01 A Change is Gonna Come
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.