Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 64
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 14
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 13

1x02 - There Is No Normal Anymore » Zakończone Seriale » V • seriale forumtv.pl

Pierwsza seria serialu sc-f "V"

Informacja
Pobierz "V"
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 22 paź 2009, o 16:57

1x02 - There Is No Normal Anymore

Spoiler:


Premiera: 10 listopada 2009 roku.
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 lis 2009, o 19:25

Odp.: 1x02 - There Is No Normal Anymore

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 lis 2009, o 01:01

Odp.: 1x02 - There Is No Normal Anymore


Tak jak się można spodziewać - odcinek nie zrobił takiego wrażenia jak pilot, ale jest dobrze. Mi się klimacik podoba. A dodatkowo pojawiła się stara znajoma z BSG. Ciekawe tylko czy gra Przybysza czy jednak jest to zwykła agentka FBI :) NIe wiadomo komu ufać, a komu nie.

Eryka dalej prowadzi śledztwo w sprawie zaginionego partnera. Dobrze, że przełożony wie mnie więcej jak się ma sprawa z Dalem. Tylko czy można mu zaufać? A może to on nie będzie ufał jej?

Wątek Taylora średni. Zabujał się w Lisie i nie słucha matki. Zero zaskoczenia. Szkoda tylko że przebłysk Eryki spod prysznica nie był prawdziwy. Byłoby o wiele ciekawiej.

Wątek dziennikarza się rozwija. Jednak nie jest to posłuszne zwierzątko obcych. Tylko czy będzie miał siłę się im przeciwstawić?

Ksiądz denerwuję. Aktora lubię, ale nie rozumiem jego zachowania. Po co on w ogóle szedł do FBI? Chociaż spotkanie z Eryką fajne :D Teraz pewnie zacznie się polowanie na niego.

Najciekawszy w tym odcinku był Rayan. Jest dezerterem i chcę walczyć znowu w ruchu oporu. Tylko jak wyglądał pierwszy? Kto z kim walczył? Jak dowiedziano się o przybyszach? Dlaczego Anna się tak ich obawia. I jeszcze ta tajemnicza kartka.

Końcówka oczywiście najlepsza - okazuje się że jednak Dale żyję. Teraz będzie pewnie próbował pozbyć się Eryki. Natomiast nasza agenta ma namiary na ludzi którzy mieli domniemany kontakt z obcymi. Ciekawe czy trafi na kogoś z magazynu.

Ogólnie odcinek na plus. Tylko szkoda że wszystko tak wolno się rozwija.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 12 lis 2009, o 17:54

Odp.: 1x02 - There Is No Normal Anymore


No dobra. Po tym odcinku już teraz widzę, że napewno mają pomysł jak rozwinąć serial na te 13-20 odcinków napewno. Zanim Erica zacznie rekrutować, stworzy ruch oporu, zacznie działać jeszcze dużo przed tym wszystkim. Jak widać na końcu obcych nie tak łatwo zabiać, nawet jeśli tak porządnie się ich ugodzi to mają spoób na regeneracje (w sumie to obcy :) ) .

Ten z Tv nieźle zaplanował tą gadkę i jak widać Ana zadzowniła po niego :) Ale on jest tylko pionkiem i albo będzie żył większość sezonu (Ana powiedziała w 1 odcinku, że go chce, więc wiąże z nim jakieś planu, ale nie wiadomo do końca jakie..) albo jak ją wkurzyły coraz to obciążającymi wywiadami to go uciszy...

Elizabeth Mitchell- to narazie frugi serial, w którym ją widzę, całkiem inna rola niż w Loście, ale gra aktorka nie jest zła, ciało ma niezłe, ale lekkie problemy z gracją :) Pastor będzie robił za rambo i księdza chyba :D
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 12 lis 2009, o 20:57

Odp.: 1x02 - There Is No Normal Anymore


No to przybysze maja zle zamiary wobec ludzi ale ciekawe jakie konkretnie, tylko ich zabic ?
Mam nadzieje ze serial z odcinka na odcinek bedzie coraz lepszy bo wg. mnie narazie FF lepiej sie prezentuje.
Nie wiem czemu ale troche wkurza mnie Erica :p jest tak samo zmulona jak w Loscie ^^
Obrazek
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 13 lis 2009, o 09:04

Odp.: 1x02 - There Is No Normal Anymore


NIe wiadomo komu ufać, a komu nie.


Jeżeli serial będzie toczył w takiej psychozie, że każdy jest podejrzany i to będzie głowny motym zaskakiwania widzów to przestanę to oglądać. Niestety ale od samego początku do samego końca tego odcinka widać było celomowem i na siłę wprowadzanie tego motywy do fabuły serialu. Spojrzenia księdza na drugiego księdza, Erica wchodzi do biura i w zwolnionym ruchu spogląda na kolegów z pracy, sprzeczki z szefem. Wszędzie ten sam motyw - podejrzliwe spojrzenia. W sumie z punktu widzenia twórców wygodny motyw. W każdej chwili można podkręcić atmosferę przemieniając jedną z ważniejszych postaci w obcych. Oczywiście mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Szkoda tylko że przebłysk Eryki spod prysznica nie był prawdziwy. Byłoby o wiele ciekawiej.


To nie FlashForward :)

P.S. Zapomniałem jeszcze skrótowo powiedzieć, jak oceniam odcinek. Generalnie na plus ale z zastrzeżeniem, że szału nie było.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 13 lis 2009, o 10:09

Odp.: 1x02 - There Is No Normal Anymore


Pluszu napisał(a):No to przybysze maja zle zamiary wobec ludzi ale ciekawe jakie konkretnie, tylko ich zabic ?
Mam nadzieje ze serial z odcinka na odcinek bedzie coraz lepszy bo wg. mnie narazie FF lepiej sie prezentuje.
Nie wiem czemu ale troche wkurza mnie Erica :p jest tak samo zmulona jak w Loscie ^^


Wg. mnie chcą planete Ziemie dla siebie. Pewnie ich planeta dąży do upadku lub już upadła i teraz chcą przejąć ziemię bądź coś w tym rodzaju. Mają od ponad 7 lat jak nie lepiej swoich ludzi na ziemi, więc tak coś mi się wydaje, podobnie jak w "Dniu Niepodległości" chcieli zabić wszystkich...

Co do Eriki to w Loście grała spokojną "lekarke", a tu musi się wczuć w większe, duzo większe tempo jeśli chce ma grać główną rolę w takim serialu, prawdopodobnie najlepszym w roku (2009)... Trochę dziwnie chodzi i jak szybko nadaje to się tnie lekko. Jak miała sceny z Jackiem w Loście jak się całowali czy coś w tym rodzaju to też jej się głos urywał :D
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 13 lis 2009, o 12:58

Odp.: 1x02 - There Is No Normal Anymore


Co do Eriki to w Loście grała spokojną "lekarke", a tu musi się wczuć w większe, duzo większe tempo jeśli chce ma grać główną rolę w takim serialu, prawdopodobnie najlepszym w roku (2009)


A rak patrząc obiektywnie to na dobrą sprawę jaką ma ten serial konkurencję w tym roku?
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 13 lis 2009, o 16:31

Odp.: 1x02 - There Is No Normal Anymore


Maniac_ napisał(a):
A rak patrząc obiektywnie to na dobrą sprawę jaką ma ten serial konkurencję w tym roku?


FlashForward ?
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 15 lis 2009, o 23:52

Odp.: 1x02 - There Is No Normal Anymore


Każdy ma swój gust. Jednemu może się bardziej podobać V, drugiemu Flash Forward.

Mi osobiście przypadł bardziej do gustu ten pierwszy. Jakoś nie garnę się, żeby włączyć FF zaraz po premierze. Natomiast V chce zobaczyć od razu. Niestety dopiero dzisiaj miałem czas żeby cokolwiek obejrzeć.

Odcinek dobry, ale mnie nie porwał. Ogólnie fajnie się go oglądało. Nie przypadł mi do gustu syn głównej bohaterki. Teraz będzie robił wszystko, żeby zaprzyjaźnić się z Przybyszami. Na złość matce.
trust him... he's a doctor!
<<

moab

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 79

Ulubiony serial:
Breaking Bad

Postdodano 16 lis 2009, o 12:05

Odp.: 1x02 - There Is No Normal Anymore


Mam podobne odczucia co większość. Jest dobrze, choć bez szału.

Dziennikarz mnie nie zawiódł. Czekam aż odkryje coś podejrzanego i zacznie działać celowo na szkodę przybyszów albo nawiąże współpracę z ruchem oporu. Pokazują go trochę jako kogoś, kto idzie po trupach do sławy, ale chyba nie okaże się zdrajcą... Pokładam duże nadzieje w tej postaci ^^

Mnie Elizabeth Mitchell w głównej roli bardzo odpowiada. Jest przekonująca i sprawia wrażenie rozsądnej, co jest zawsze dużym plusem. Fajnie rozwiązała sprawę z przełożonym. Byłam przekonana, że facet jest wtyką obcych, ale przy pomyślnych wiatrach może zostanie jej sprzymierzeńcem.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 18 lis 2009, o 21:59

Odp.: 1x02 - There Is No Normal Anymore


Chyba mam za duże wymagania co do seriali, nie jest źle, jest bardzo dobrze, ale ja szukam następcy BSG, żeby było chociaż w części tak dobre, niestety nie jest.
Dziennikarz dobry, jak dla mnie on raczej chce pokazać obcym, że to on rządzi w tym "związku" a nie oni:P
Główna bohaterka średnio mi się widzi, ale to chyba bardziej taka rola, a nie wina aktorki. No a jej syn jak się spodziewałem mnie wkurza :P nie sądziłem tylko, że od razu zacznie bić i ze tak szybko Lisa będzie niezadowolona z niego, coś musieli wymyślić, żeby skomplikować im sprawy.
Mam nadzieję, że bardziej się skupią na wątkach walki z kosmitami
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 28 lis 2009, o 18:12

Odp.: 1x02 - There Is No Normal Anymore


Nie no, odcinek był całkiem fajny. Podobało mi się leczenie tego murzyna. ;p
Tyler słaby jest, szpanerek młody. ;]
Sorry, że mi się nie chce rozpisywać, ale zmęczony jestem, a odcinek był na prawdę fajny. :)
We Are The World haiti
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 17 mar 2011, o 14:18

Odp: 1x02 - There Is No Normal Anymore


Na razie jest bez szału , trochę główna bohaterka mnie wkurza. Jej syn zresztą też. \
Dziennikarz za to stawia sie obcym i to mi sie podoba , tylko , żeby potem nie miał przez to kłopotów :)
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 1x02 - There Is No Normal Anymore
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.