Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

1x11 - A New Normal » Zakończone Seriale » Greek • seriale forumtv.pl

2007

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2007, o 02:54

1x11 - A New Normal

*It seems something major happened in episode 10. Something to do with Casey. And so episode 11 takes place after the university vacation. Everyone is back at campus, and everything is changed a bit. Casey is an intern president(something like that).

*Cappie and Rebecca had an ongoing fling during the break. A scene of them waking up in bed. She tells him that now school is back, it's over...However, the script says that they both hesitate. I HATE this spoiler...So I guess we, the Casey/Cappie fans, will have to suffer through Cappie/Rebecca...basically a new Caspie triangle...

*Evan and Casey are definitely over. It happened in episode 10 and it says because of CAPPIE. It says that he was the main reason for their break up...In other words, a new triangle had formed...and the old one ended. It is strongly implied that the Evan/Casey break up happened because of Casey(and Cappie)...something to do with them...And it was Casey's fault, not Evan's...


source: Greek spoiler thread, fanforum.com
W ogóle myślałam, że dalsze odcinki będą leciały już jako sezon 2, ale widzę, że to nadal jest 1... jak coś się zmieni to najwyżej się dorobi dział i temat przeniesie :P
Want your bad romance.
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 23 lis 2007, o 22:00


Beznadziejnie bo trzeba czekać na następny odcinek do kwietnia :/
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 lut 2008, o 15:46

Want your bad romance.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 lut 2008, o 17:20


Po objerzeniu promo stwierdziłam, że stęskniłam się za Cappie'm :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 lut 2008, o 19:28


Ja też, jak słodko wygląda w tym garniturze? *thud* :)
Want your bad romance.
<<

=BoBeK=

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 13 mar 2008, o 23:46


A czy przypadkiem Greek nie wychodzi 23 marca???tak jest napisane pod koniec spoilerów...:):)
Oglądam: Heroes, Prison Break, Greek, Gossip Girl
W kolejce: Kyle XY
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 24 mar 2008, o 23:29


Emisja odcinka jest dzisiaj więc już jutro!!! :D
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 30 mar 2008, o 18:07


soł? oglądał ktoś? :)
podoba mi się para Cappie/Rebecca, ona jest przy nim bardziej naturalna, bardziej krejzi XD i to mi się podoba :D

A że Evana polubiłam to para Evan/Casey mi też nie przeszkadza :P
Want your bad romance.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 31 mar 2008, o 00:05


O dziwo para C/R mi się spodobała i o dziwu polubiłam przez to R! :]

Nie czaje narazie kogo woli Casey...

Rusty - nuuudy...Jen K - a co on myślał, że będzie wiecznie po nim rozpaczać...? a to on zerwał z nią...

Dale - jaki on jest walnięty LOL

Calvin - szkoda mi się go zrobiło, ale fajnie że ma oparcie w Ashleigh.

Ta nowa "siostra" jest szurnięta (delikatnie mówiąc ;))
<<

AGNES

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 28

Postdodano 9 kwi 2008, o 00:10


ale namieszali w tym odcinku , z jednej strony Cappie/Rebecca tak myślałam ,że coś się z tego może być i część mojej sympati do C przelała się na R niestety , fajną parkę w sumie tworzą i nawet takie miałam wrażenie pod koniec 1s ,że w tym kierunku będzie wszystko zmierzać C/R
i E/C .
Casey/Evan zdecydowanie pokazane było ,że pomiędzy nimi jeszcze nie wszystko skończone, przynajmniej tak myślałam do pocałunku C/C - lekko "wydłużonego" ale jednak chyba nic nieznaczącego .
Zazdrosna Rebecca w sumie była do przewidzenia, bo chyba tylko udaję ,że wzystko traktuje tak na zimno a tak naprawdę chyba się zakochała , no i Cappie chyba też dla niego to coś więcej niż sex.

Rusty -nudny jak zawsze

nowa "siostra" wymiata , mam nadzieję ,że jeszcze zostanie

ogólnie fajnie się ogląda po dłuższej przerwie
<<

Seti

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Postdodano 10 kwi 2008, o 11:47


AGNES napisał(a):... a tak naprawdę chyba się zakochała...

Ta gdzie tam, przespali się nie więcej niż pięć razy i już miłość ? :]
Ja myślę (i to chyba raczej widać) że Cappie kocha Casey, chłopakowi nie przeszło i wątpię żeby zamienił C. na R.
Zresztą... Cappie i Casey - Jak to uroczo brzmi :D
btw. Co jaki odcinek czasu ukazuje się następny epizod?

[*]Heath Ledger[*]

<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 10 kwi 2008, o 14:37


Zakochanie a miłość to dwie różne rzeczy. ;)

Może i widać, że nadal bardzo lubi Casey itd, ale wcale nie wygląda na to, żeby Cappie traktował R przedmiotowo czy jako zastępstwo...spodobała mu się, polubił ją.
<<

Seti

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Postdodano 10 kwi 2008, o 15:02


Zakochanie, miłość a lubić kogoś to trzy różne rzeczy :D
Sama powiedziałaś że polubił Ją, a więc nie zakochał :P
Cappie poznał R tylko od tej dobrej strony, umawiają się ze Sobą w tajemnicy i oprócz seksu w Ich związku nie ma nic innego :D
Związek który opiera się tylko na seksie nie ma szans istnieć i jeszcze Wam wspomnę moje słowa gdy C&C będą razem :P

[*]Heath Ledger[*]

<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 10 kwi 2008, o 15:19


A co ma piernik do wiatraka...?

Czy ja twierdzę, że C/C nie będą razem...jasne że będą. ;) ale to wcale nie znaczy, że traktuje R przedmiotowo, tylko dla seksu, poza tym skąd wiesz co oni robili przez te 3 tygodnie...to że zasugerowano nam, widzom, że był to tylko seks to wcale nic nie znaczy.

Tylko że Agnes powiedziała, że R się zakochała a nie Cappie więc moje słowa dotyczyły bardziej jej...ona ewidentnie czuje coś więcej do C...a zakochanie to zauroczenie.
<<

AGNES

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 28

Postdodano 14 kwi 2008, o 18:49


Seti osobiście jak najbardziej kibicuje C/C i też czekam na to aż w końcu bedą razem, ale oceniam to co widzę, a widziałam w tym odcinku ,że dla R to nie był tylko sex, (zresztą jak dla mnie Cappie na pewno nadal kocha Casey , ale uważam ,że nie traktuje wcale przedmiotowo R i było to wyrażnie pokazane) i nadal uważam ,że Rebecca zakochała lub "zakochuje się " w C ,chociaż może nie chce sie do tego przyznać
<<

Seti

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Postdodano 14 kwi 2008, o 21:41


Wybaczcie Panie :)
Myślałem że chodzi Wam o to że Cappie zakochał się w Rebece :) Dzięki za sprostowanie i miło że nie tylko ja kibicuje C\C :]

[*]Heath Ledger[*]

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 16 kwi 2008, o 15:39


No więc poświęciłam temu trochę czasu i wreszcie obejrzałam i to było really painful.

Of course było kilka fajnych momentów jak szukanie Rusty'ego pod poduszkami, czy scenki Cappie/Rebecca.

Ale oglądanie bandy dzieciaków, którzy mają problem z tym, ze Calvin mógłby przyprowadzić swojego chłopaka do domu jest żenujące. Szczególnie po tym, gdy widziało się taki serial jak Torchwood.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 maja 2008, o 00:23

Trish napisał(a):Of course było kilka fajnych momentów jak szukanie Rusty'ego pod poduszkami, czy scenki Cappie/Rebecca.

Ale oglądanie bandy dzieciaków, którzy mają problem z tym, ze Calvin mógłby przyprowadzić swojego chłopaka do domu jest żenujące.

Absolutnie się zgadzam. Najlpierw była przerwa między 10 a 11 odcinkiem, później miałam mature i jak w końcu podekscytowana usiadłam, żeby obejrzeć, to mi szczęka opadła, że tak słabo. Szukanie Rusty'ego było niezłe ;)
Rebecca wydaje się teraz miła, ale jak ktoś napisał - to kwestia 'przelania' sympatii z Casey'ego.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x11 - A New Normal
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.