Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x02 - The Jet Set » Zakończone Seriale » 90210 • seriale forumtv.pl

2008

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 3 wrz 2008, o 12:32

1x02 - The Jet Set

Spoiler:


Data emisji: 3 września
See you in another life, brother...
<<

serialnik

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 102

Postdodano 3 wrz 2008, o 14:09

Re: 1x02 - The Jet Set


Po obejrzeniu pierwszych dwóch odcinków mam raczej mieszane uczucia. Te Lamborgini, Ferrari, lcd na korytarzach... to się kupy nie trzyma. Bohaterowie też tacy nijacy... Dobra była akcja ze świniami... no ale jak na prawie półtorej godziny to trochę mało.

Popatrzymy jeszcze na wyniki oglądalności, ale coś mi się wydaje, że serial skończy się na pierwszym sezonie.
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 3 wrz 2008, o 16:02

Re: 1x02 - The Jet Set


Jak dla mnie to te fajniutkie samochody pasują, bo dlaczego nie przecież stare Beverly też było pełne bogatych dzieciaków z ekstra furami :) Ze względu na sentyment do poprzedniego serialu chyba 90210 zasługuje na szanse. Zobaczymy może zdobędzie publikę :)
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 wrz 2008, o 17:14

Re: 1x02 - The Jet Set


Nigdy nie byłam wielkim fanem BH90210 ale miło było znów zobaczyć Brende! :D\
Ahh, i ciekawe kto jest ojcem dziecka Kelly, że niby Dylan?

Ano i Annie/Tay - ładna para, aczkolwiek nie przekonują mnie. W ogóle żadna z par mnie nie przekonuje. Ethan/Naomi - nie, Ethan/Annie - nie... jedynie Ryan (który jest hot xD) i Kelly to para którą mogłabym ewentualnie polubić. No i ciekawe kogo dadzą Silver... ją najbardziej lubię i ciekawa jestem czy polubię też jej relationship :P
Want your bad romance.
<<

serialnik

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 102

Postdodano 3 wrz 2008, o 18:51

Re: 1x02 - The Jet Set


No, 90210 ładnie rozpoczęło sezon. Pierwszy odcinek oglądało 4,71 mln widzów, a drugi aż 5,10 mln. Miejmy nadzieję, że takie wyniki utrzymają się przez dłuższy czas.
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 3 wrz 2008, o 20:05

Re: 1x02 - The Jet Set


Nigdy nie byłam wielkim fanem BH90210 ale miło było znów zobaczyć Brende! :D\
Ahh, i ciekawe kto jest ojcem dziecka Kelly, że niby Dylan?

Ojcem dziecka jest Brendon :) Dzwonił do Kelly(mówiła do Brendona ze mały pytał o niego )a potem ona mówi do Brendy ze jej brat dzwonił o 3 rano czy coś takiego.
serialnik napisał(a):No, 90210 ładnie rozpoczęło sezon. Pierwszy odcinek oglądało 4,71 mln widzów, a drugi aż 5,10 mln. Miejmy nadzieję, że takie wyniki utrzymają się przez dłuższy czas.


No to nawet, nawet. Obiecująco wyglądają te rankingi dla 90210.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 wrz 2008, o 21:35

Re: 1x02 - The Jet Set


Ja wiem, że Brendon dzwonił i w ogóle i do tego samego wniosku doszłam ALE nie było to za łatwe? :) xD
Poz tym pamiętam, że Kelly na koniec BH90210 była z Dylanem... soł nic nie jest pewne :D
Want your bad romance.
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 5 wrz 2008, o 10:25

Re: 1x02 - The Jet Set


W sumie to nie jest pewne ale na pewno ten wątek będzie pociągnięty i może jakieś flashbacki się pojawią i zostanie to jakoś wyjaśnione, tylko że musieliby innego aktora dać, bo chyba ten co grał Brandona nie zgodził się zagrać w kontynuacji
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 7 wrz 2008, o 11:54

Re: 1x02 - The Jet Set


Były momenty kiedy wiało nudą, ale ogólnie serial po tych dwóch pierwszych odcinkach oceniam na duży plus. Mam już swoich ulubionych bohaterów i tych,. za którymi raczej nie będę przepadał. Na plus na pewno Silver, Ethan, Ryan i Dixon. Na minus bezbarwna Annie, która niestety jest główną bohaterką, Adrianna i George. W serialu leci bardzo fajna muzyka, co mnie mile zaskoczyło np. na samym początku leci jedyna dobra piosenka z nowej płyty Coldplay.
See you in another life, brother...
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 7 wrz 2008, o 15:51

Re: 1x02 - The Jet Set


Zdecydowanie będę oglądać dalej, podeszłam sceptycznie, a bardzo mi się podobało. Wspomniana muzyka (Coldplay! Adele! - z tego co pamiętam), nieźli bohaterowie (najbardziej podobał mi się Navid, Adrianna i Ryan :D) i ogólny lajfstajl... Sadzę, że może być jeszcze ciekawie.
A co do Silver... czuję, że do pary dadzą jej Navida. To byłoby fajne, imo.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 11 wrz 2008, o 00:10

Re: 1x02 - The Jet Set


Dotrwałam tylko do połowy tego odcinka...nuda... xD

Nic ciekawego...może za jakiś czas przymierzę się kolejny raz. Narazie nudny bardzo...nic ciekawego się nie dzieje...Silver i nauczyciel - to nie wystarcza...
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 11 wrz 2008, o 05:20

Re: 1x02 - The Jet Set


bluevein napisał(a):Nigdy nie byłam wielkim fanem BH90210 ale miło było znów zobaczyć Brende! :D\
Ahh, i ciekawe kto jest ojcem dziecka Kelly, że niby Dylan?

no wlasnie dobze ze w koncu Brenda wrocila!

a ja na ojca dziecka stawial bym Brendona, Dylan byl wazny, ale nie zapominajmy ze z Brendonem zasza w ciaze, ktora poronila! I jak Brenda przyjechala to kazal jej przekazac ze Kelly jest piekna! Oraz czemu by Brenda wspominala Kelly gdzie akurat jest Brendon?
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 paź 2008, o 17:19

Re: 1x02 - The Jet Set


Faaaajny był ten odcinek, lot samolotem, świnie i w ogóle wszystko było spoko. Da się oglądać. ;)
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 sty 2009, o 14:33

Re: 1x02 - The Jet Set


Może i oglądać się da, ale tak naprwadę to nic specjalnego. Jednye co mi się podoba to Silver(jak wszystkim), Annie też jest fajna, tak jak jej babcia :). Dixona i tego jego kumpla też da się lubić, ale o reszcie szkoda gadać. Naomi jest okropna, jej rodzice i Willsonów też. Najbardziej podobała mi się akcja ze świniami i wpisy na blogu Silver. I w zasadzie to tyle...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 15 mar 2010, o 12:14

Odp: 1x02 - The Jet Set


ale miło było znów zobaczyć Brende! :D\

Brenda to najbardziej wkurzająca postać w serialu...
Obrazek

 


  • Podobne tematy do 1x02 - The Jet Set
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.