Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x02 Day One » Zakończone Seriale » Torchwood • seriale forumtv.pl

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 5 sie 2008, o 23:22

1x02 Day One

Pierwszy dzień Gwen w nowej pracy nie idzie po jej myśli, nie może odnzleźć się w grupie, po czym przypadkowo uwalnia kosmitę w gazowej formie. Okazuje się, że ten kosmita żywi się energią pochodzącą z orgazmów. Torchwood musi szybko odnaleźć dziewczynę, której ciało posiadła obca forma życia i zapobiec dalszym zgonom.

Muzyka w tym odcinku:
"Saturday Night" the Kaiser Chiefs
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 9 sie 2008, o 21:13

Re: 1x02 Day One


nooooooo, i podobał mi się ten odcinek :D
yay, Owen jest świetny :D
i motyw przewodni był ciekawy, tak, tak. Tego jeszcze nie było :P
I momentami zabawny był :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 sie 2008, o 21:19

Re: 1x02 Day One


Taa, tego jeszcze nie było :P
Świetna rozmowa przy okazji oglądania nagrania z klubu :D
No i dopiero niedawno mnie oświeciło (a raczej gdzieś przeczytałam), że ten kamyk wytarzający pole siłowe, to to samo coś na co Jack złapał Rose podczas ich pierwszego spotkania ;)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 9 sie 2008, o 21:23

Re: 1x02 Day One


Taa, i jak Owen miał ubaw, że Gwen się z tą dziewczyną całuje :P
A i jakoś dalej nie polubiłam za bardzo Gwen, ale też jakoś specjalnie mi nie przeszkadza,a to chyba dobrze :P
ooo,w sumie to dobrze wiedzieć :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 sie 2008, o 22:26

Re: 1x02 Day One


Owen i jego Happy birthday to me był rewelacyjny :D
A z Gwen to tak zazwyczaj jest, że jej nie polubisz, ale da sie ją spokojnie znieść. Ale to ZAZWYCZAJ, czasem masz po prostu ochotę udusić tą dziewczynę.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 30 sie 2008, o 21:23

Re: 1x02 Day One


nie wiem czy zauważyliście ale Gwen ma taką charakterystyczną lukę pomiędzy przednimi dwoma zębami :D
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 31 sie 2008, o 02:15

Re: 1x02 Day One


Ciężko by było tego nie zauważyć :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 31 sie 2008, o 14:57

Re: 1x02 Day One


Własniie :P
a polubiłeś Gwen ? :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 31 sie 2008, o 17:21

Re: 1x02 Day One


raczej tak ;)
Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 22 lip 2009, o 16:16

Re: 1x02 Day One


aaaaa, ale dobrze jest zobaczyć znowu Owena. takiego cudownie wrednego :D
aaa, jestem jego crazy fanką xD
powtórzę się, ale co tam ;p
świetna scena z oglądaniem przezz Owena Carys/Gwen xD i jak chciał to nagrać xD
no i Owen goły w celi xD
aaa, a Jack z tym pocałunkiem to wymiótł ;p rzeczywiście ciekawe co by się stało jakby doszli dalej xD
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 26 lip 2009, o 17:37

Re: 1x02 Day One


Dużo lepszy odcinek od poprzedniego, ale dalej ne jestem w pełni przekonany do Torchwood. Bardzo podobała mi się fabuła i pomysł z kosmitą, który przebył całą galaktykę dla najlepszego seksu - jak to ujął Jack.

Bardzo polubiłem Gwen. Świetna scena całowania w klatce i Owen przed komputerem. :D Jakie wszyscy mieli miny. :P Jack'a oczywiście uwielbiam; Toshiko też jest fajna, ale jeszcze mało o niej wiemy; z Ianto sprawa ma się tak samo jak z Toshiko; a Owen, hmm... nie jestem przekonany. :P


Poza tym bardzo chciałbym się zabić, za to, że znam tyle spoilerów...
śmierć Ianto, odejście (nie wiem jak) Toshiko i Owen'a, Jack/Ianto, Owen strzela do Jack'a (nie wiem w jakich okolicznościach), aż głupio się serial ogląda, gdy wie się co się stanie... (może dlatego jestem jeszcze nie przekonany... :/
Będe jeszcze jakkolwiek zaskoczony? (do justin pytanie, ofc :D)
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 26 lip 2009, o 19:20

Re: 1x02 Day One


a co właściwie wiesz ? :P

jeeejku, i tu właśnie pokazują się różnice miedzy nami :D ja nie trawie Gwen, ona jest przez większość czasu strasznie denerwująca :d a o Tosh później będzie więcej.
A Owen jest wredny przez co go tak uwielbiam ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 26 lip 2009, o 19:36

Re: 1x02 Day One


Napisałem spoiler na biało, żeby nie było.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 26 lip 2009, o 19:46

Re: 1x02 Day One


aaaaa, no to w sumie troche nie wiesz ;p myślę, że coś jeszcze będzie Cię w stanie zaskoczyć ;p chociaż pewnie byłoby lepiej jakbyś nie wiedział paru rzeczy ;p lepiej więcej się nie dowiaduj :P

ale wiesz, ja robie sobie powtórkę TW teraz i i tak mi się podoba więc może po prostu nie odpowiada Ci klimat albo dopiero się wkręcisz.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 14 mar 2010, o 01:28

Odp: 1x02 Day One


Szkoda, że Jack nie jest chociaż trochę taki jakiego go poznałem w Doctor Who :P

Daje się zauważyć, że DW i TW to dwie całkowicie rożne bajki. Dodatkowo zdziwiło mnie to, że w tym serialu pozwalają sobie na bardzo odważne sceny :P

Co do bohaterów to zdążyłem baaaaaaaaaaaaaaaardzo polubić Owena. Koleś jest świetny :D Jak oglądał Gwen z tą dziewczyną albo stał później goły w celi tłumacząc się :D

Gwen dalej mi nie przeszkadza :P Jakoś mam obojętne podejście do tej kobiety.

Ianto mam tam fajną robotę. Stoi za ladą, przynosi kawe/herbatę albo serwuje chińszczyznę xD
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 mar 2010, o 09:25

Odp: 1x02 Day One


mnie też Gwen przeszkadzać zaczęła dopiero później. co nie znaczy ze tobie w ogole zacznie.
Owen jest genialny :D Taki wredny boy których uwielbiam w serialach :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 17 sie 2010, o 02:07

Re: Odp: 1x02 Day One


Tristan napisał(a):Daje się zauważyć, że DW i TW to dwie całkowicie rożne bajki. Dodatkowo zdziwiło mnie to, że w tym serialu pozwalają sobie na bardzo odważne sceny :P

Też byłam zaskoczona... Doctor jest raczej bez ograniczeń wiekowych, a tutaj... odważnie zaczynają :P
Owen jest super, Jack też :D reszty raczej nie było widać w tym odcinku...
Ręka ze słoika... czyżby ręka Doctora, skoro mu na niej tak zależy?
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 sty 2011, o 01:38

Odp: 1x02 Day One

Wciąż jest dobrze i coraz bardziej podoba mi się ten mroczny klimat chociaż nie lubię jak akcja jakiegoś serialu dzieje się w nocy :P
Kosmita przybywający na Ziemię po najlepsze orgazmy we wszechświecie - to jest dopiero pomysł na odcinek xD
Gwen przez cały czas zachowywała się jak pierdoła i pałętała się za Torchwood i jeszcze przypadkowo uwolniła kosmitę. No ale chyba ostatecznie się jej spodobało i jakiś szacunek zdobyła. Ciekawi mnie tylko jak dalej się rozwinie ta postać, mam nadzieje że nie będzie robić za sumienie zespołu.
Owen xD jaki on jest głupi :P jednak fajne ma sceny z Gwen.
A Ianto to on tylko przynosi im tam jedzenie i za odźwiernego robi? xD
Ciekawi mnie co to za łapa jest o którą tak Jack się martwił. Pewnie jeszcze minie sporo czasu zanim doweimy się czegoś o nim.

 


  • Podobne tematy do 1x02 Day One
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.