Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 77
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 30
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 29

1x01-x02 - Goliath » Zakończone Seriale » Kings • seriale forumtv.pl

2009

Informacja
Kings - pobierz

Czy niepochlebne opinie o tym serialu są uzasadnione?

Zdecydowanie Nie!
2
40%
Tak
3
60%
 
Liczba głosów : 5
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 6 kwi 2009, o 17:35

1x01-x02 - Goliath

Obrazek
Współczesna wersja opowieści o Dawidzie i Goliacie. Akcja dzieje się w nowoczesnej metropolii Shiloh, oblężonym mieście, gdzie walki toczą się już zbyt długo i pochłonęły zbyt wiele żyć. Kiedy David Shepherd (Christopher Egan), odważny młody żołnierz, uratuje syna króla na terytorium nieprzyjaciela, rozpoczyna wydarzenia prowadzące do pokoju. Nagle David staje w świetle reflektorów, zdobywa sympatię kobiet, włącznie z królewską córką. Gdy zostaje awansowany na kapitana, staje się symbolem nadziei. Lecz dla Davida linia między wrogiem a przyjacielem ulegnie zamazaniu, jako że ważne osoby w królestwie chcą jego upadku i nie wiadomo, kto zwycięży.


Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 6 kwi 2009, o 18:22

Re: 1x01-x02 - Pilot (Kings)


no to tak, podobało się bardzo ;p ciekawie się zapowiada ;p ale w sumie nic więcej nie mogę powiedzieć, bo to tylko pilot był, 2odcinkowy, ale jednak.
najbardziej zaskakującą rzeczą była chyba rozmowa Króla z synem...
i na końcu mootyyyyylki :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 6 kwi 2009, o 19:26

Re: 1x01-x02 - Pilot (Kings)


ja nie oglądałem tego serialu ale przeczytalem wiele negatywnych opinii ale jak zawsze znalazły się też pozytywne.
Ale po zdjęciach widać naprawdę, że jakiś cerstwy ten serial. :P
Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 6 kwi 2009, o 20:13

Re: 1x01-x02 - Pilot (Kings)


ja tam nie czytałam opinii żadnych, zdałam się na blue.
a każdy ma inne gusta ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 kwi 2009, o 20:23

Re: 1x01-x02 - Pilot (Kings)


Mimo że pilot dwie godziny cały odcinek mi się podobał. Serial jest inny :), kraje o dziwnych nazwach niby w współczesności, Silas jako dyktator, gada o Bogu, w którego nie wierzy, a w tle pojawiają się motyle, flagi z nimi przypominają trochę te III Rzeszy. No i jeszcze wojna - wcale nie dynamiczna, ale efektowna, brudna i klimatyczna. Mi się takie podejście podoba. David jest taki sobie jak na głównego bohatera, ale się wyrobi. Najlepszy jest za to Silas, król prowadzący podwójne życie, szantażowany przez szwagra, który trzyma w ręku całe złoto państwa. Podejrzewam że wojna zamieni się w wojnę domową, a król będzie obwiniał Davida, ale co ja tam mogę wiedzieć to pierwszy odcinek :D Syn próbuje obalić ojca - ten wątek będzie mi się podobał :) Ciekawe tylko czy Król upatruje Davida swoim następcą, że tak łatwo pozwolił mu się zbliżyć do córki, chociaż nie sądzę żeby wahał się go skrzywdzić. Gdybym miał następny odcinek od razu bym go obejrzał, a to jest wystarczająca rekomendacja dla serialu :D
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 kwi 2009, o 20:35

Re: 1x01-x02 - Pilot (Kings)


Mnie w tym serialu pociąga właściwie to, że oba główne wątki są naprawdę ciekawe i tak jak przy innych serialach mam ochotę coś poprzewijać to tu nic :P
Silas jest ciekawą postacią, David jest kjut, Jack jest awesome, wszstko jest cud i miód. I te motylki na koniec <3
ten serial naprawdę ma piękne momenty.
Want your bad romance.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 kwi 2009, o 21:11

Re: 1x01-x02 - Goliath


Szkoda tylko że oglądalność ma fatalną. Odcinek 1x5 jedynie 3,6 mln. Mam nadzieje że wyemitują wszystkie odcinki...
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 6 kwi 2009, o 23:02

Re: 1x01-x02 - Goliath


Mi się też podobają motyyyylki :P
I ta atmosfera niby XXI wieku, ale jednak nie do końca z naszego świata, to to samo co lubię w Seekerze, zmusza mnie do porównań ;)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 8 kwi 2009, o 18:10

Re: 1x01-x02 - Goliath


Obejrzałem i bardzo mi się podoba. Fabuła dobra, postacie nawet, nawet. Poza tym niekonwencjonalny pomysł, NBC rzuca się na głęboką wode i wielka szkoda, że po 5 odcinkach ściągają serial... Dobrze, że chociaż obejrzymy wszystkie, które wyszły... Wracając do odcinka. Wszystko co chciałem napisać, napisaliście wyżej, więc tylko wspomne, że bardzo mi się gra Christopher'a Egan'a podoba. Motyle na końcu były fajne, nie powiem. :P :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 1x01-x02 - Goliath
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.