Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

1x01 Everything Changes » Zakończone Seriale » Torchwood • seriale forumtv.pl

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 5 sie 2008, o 23:16

1x01 Everything Changes

Gwen-themed episode

Policjantka Gwen Cooper znajduje się na miejscu zbrodni, gdy przybywa grupa specjalna znana jako Torchwood i przejmuje śledztwo. Gwen jest świadkiem tego jak przywracają oni zmarłego do życia. Po tym wydarzniu stara się dowiedzieć czegoś o tajemniczej organizacji i napotyka na coraz dziwniejsze informacje. Po spotkaniu Kapitana Jacka Harknessa Gwen zaczyna żałować swojej ciekawości. Po odkryciu niezwykłego stanu lidera Torchwood i śmierci jednego z członków zespołu Kapitan Harkness składa jej ofertę pracy.

Muzyka w tym odcinku:
"She Moves In Her Own Way" The Kooks
"We Are the Pipettes" The Pipettes
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 6 sie 2008, o 00:28

Re: 1x01 Everything Changes


Odcinek był ok, ale z pewnością nie zachwycił.

hah. od razu mi się w ucho Kooksi rzucili :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 6 sie 2008, o 02:05

Re: 1x01 Everything Changes


Za co uwielbiam ten odcinek - za nowego Jacka, to był szok zobaczyć go takim i mimo, że zdecydowanie wolę DW!Jacka to potrafię też docenić TW!Jacka :)
I za Owena, jego zamawianie pizzy under the name of Torchwood rozłożyło mnie, od razu wiedziałam, że go polubię chociaż przyzwyczajanie się do twarzy Burna zajęło mi prawie cały sezon (rili przez większość odcinków pierwszego sezonu oglądając to za pierwszym razem po prostu się wgapiałam w jego twarz, bo jest tak dziwna :P ).
No i gdy się już pozna cała tą hisorię i wraca się do tego odcinka można naprawdę polubić/zrozumieć Suzie ;)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 6 sie 2008, o 13:48

Re: 1x01 Everything Changes


hah, polubilam Owena, rzeczywiscie ma taka troszke dziwna ta twarz.
Ja jeszcze nie wiem czy lubie Suzie, troche w sumie mi pprzeszkadzala, ale moge to jej jeszcze wybaczyc :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 30 sie 2008, o 18:54

Re: 1x01 Everything Changes


jedyna nieścisłość to z jakich środków utrzymują te wszystkie badania?
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 30 sie 2008, o 20:52

Re: 1x01 Everything Changes


Nieograniczonych :P Zresztą w tym serialu to nie jest jeszcze tak bardzo przesadzone, w Doctorze Who Torchwood wybudowało sobie specjalnie wieżowiec :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 20 lip 2009, o 11:11

Re: 1x01 Everything Changes


Dziwnie mi się oglądało ten odcinek. Byłem przygotowany na coś w stylu Who, a tu zaskoczenie. Jest zupełnie inna atmosfera. Bohaterowie do mnie nie przemówili, może dla tego, że tylko zostali przedstawieni... Gwen ma śmieszny akcent. Póki jest dziwnie i mrocznie. Jack jest zupełnie inny w DW. No, ale na pewno obejrze jeszcze 2-3 odcinki, w końcu to Whoverse.


BTW, czemu w DW nikt o Jack'u nie wspomniał od finału pierwszego sezonu? Dlatego, że myśleli, że nie żył? xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 20 lip 2009, o 12:17

Re: 1x01 Everything Changes


nikt nie mówił, że TW będzie miał podobny klimat to DW :D
wbrew pozorom to te seriale to 2 inne bajki ;p

jak mówiłam, mnie na początku TW tez nie zachwyciło więc spokojnie.
a klimat jest na +, jeszcze to zauważysz ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 22 lip 2009, o 12:02

Re: 1x01 Everything Changes


już zapomniałam jak nudny jest ten odcinek :D
Dużo beznadziejnej i irytującej Gwen.
Najfajniejsza była pizzowa scena :D
No i Owen z tymi perfumami :D genialny człowiek :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 7 sie 2009, o 21:55

Re: 1x01 Everything Changes


Chris napisał(a):Gwen ma śmieszny akcent.


Kompletnie się zakochałem w walijskim akcencie. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 7 sie 2009, o 23:07

Re: 1x01 Everything Changes


aa tam, Gwen akurat nie ma fajnego akcentu ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 9 sie 2009, o 16:47

Re: 1x01 Everything Changes


Właśnie Gwen i Rhys mają świetny. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 13 mar 2010, o 21:32

Odp: 1x01 Everything Changes


My dear Jaaaaaack ^^ Jak dobrze znów go widzieć, chociaż w trochę innej postaci.

Co do odcinka to mi się bardzo spodobał. Prawdę powiedziawszy porównując pilot TW a DW to wybieram ten pierwszy :P

Serial ogólnie ma mroczniejszy klimat niż Doctor.

Co do postaci to rozłożył mnie Owen i jego perfumy xD A Gwen póki co nie jest taka denerwująca jak mówi Justin.
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 13 mar 2010, o 21:35

Odp: 1x01 Everything Changes


Owen moje kochanie <333 a na początku średnio go lubiłam. chociaż lubiłam od początku. ale to nie było to co później :D
Powiem tyle, podoba Ci się teraz to później powinieneś się zakochać. Teoretycznie.
Co do Gwen to wszystko powinno przyjść z czasem. Chociaż Ty możesz ją polubić, kto wie. Oby nie.
no i ma mroczniejszy klimat, ma.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 13 mar 2010, o 21:40

Re: Odp: 1x01 Everything Changes


justin napisał(a):Powiem tyle, podoba Ci się teraz to później powinieneś się zakochać. Teoretycznie.
Co do Gwen to wszystko powinno przyjść z czasem. Chociaż Ty możesz ją polubić, kto wie. Oby nie.


Na początku 1 sezonu nie byłem przekonany do DW a tu teraz zakochałem się w tym serialu.
TW miło się zaczęło i mam nadzieję, że dalej będzie dobrze i nawet lepiej.
Co do Gwen to znając życie też z biegiem czasu ją coraz mniej będę lubił bo sama wiesz, że mało rzeczy nas różni xD :P
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 13 mar 2010, o 22:02

Odp: 1x01 Everything Changes


Mało, ale może będzie to kolejna rzecz która nas poróżni. i której akurat Ci nie wybacze ! xD
Będzie lepiej, będzie.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 17 sie 2010, o 00:39

Odp: 1x01 Everything Changes


Jack! :D Miło go znów zobaczyć :P w ogóle miło się na niego patrzy :D
Z całej załogi Gwen najmniej mi się podoba... cała reszta jest super :D
Racja, klimat inny niż w DW... ale też ogląda się całkiem przyjemnie :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 sty 2011, o 00:17

Odp: 1x01 Everything Changes

Mi się podobało. I to bardzo - dostaliśmy ten sam świat co w Doktorze tylko z doroślejszym klimatem. Oj będzie mrocznie i to mi się podoba :)
Największa zaleta tego serialu to powrót Jacka :P Stęskniłem się za nim, a on siedzi nie wiadomo ile w Cardiff :P Teraz tylko liczyć na jego spotkanie z Doktorkiem, ale coś mi się wydaje, że długo na to będę musiał czekać.
Gwen lubię od razu, szczególnie ten jej akcent i śmieszną szparę między zębami xD Innych bohaterów mało co kojarzę, ale zapowiada się że każdy będzie wyjątkowy np. Owen, który zamówił pizze na Torchwood xD
Dobra była scena jak Jack mówi Gwen o względach bezpieczeństwa, że nic nie można wynosić, a tutaj migawki, że jednak każdy ma w domu jakiś drobiazg xD
Co do wątku morderczynie - nie spodziewałem się, że to będzie ktoś z TW, a szczególnie Suzzie. Lubię tą aktorkę i szkoda, że już jej nie będzie.

 


  • Podobne tematy do 1x01 Everything Changes
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.