Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x01 Skradziony Orzeł » Zakończone Seriale » Rome • seriale forumtv.pl

<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 25 lis 2006, o 21:18

1x01 Skradziony Orzeł

Jak dla mnie swietny serial historyczny, polecam wszystkim.

W odcinku piewrszym poznajemy bohaterow legioniste Tytusa Pullo i centuriona Luciusza Veronus, gdy musza odzyskac dla cezara utracony sztandar.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 25 lis 2006, o 22:51


Skoro w końcu się zdecydowałam obejrzeć pierwszy odcinek, to się też i wypowiem :P Całkiem niezły serial się zapowiada, ale.. strasznie brutalny :P Niektóre sceny wymagają niepatrzenia na ekran monitora :P
<<

Goq_ssj6

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 29 gru 2006, o 15:28


bardzo interesujący serial warty uwagi
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 25 sty 2007, o 00:57


A ja postanowiłem sobie odświerzyć serial przed rozpoczęciem oglądania 2 serii i dzisiaj obejrzałem sobie 1 odcineczek. Serial jest fajny ale czy
Nikola napisał(a):strasznie brutalny
, jest to serila historyczny w dodatku opowiadajacy o Rzymi więc troche krwi musi się polać, według mnie nie ma jednak w pierwszym odcinku bardzo brutalnych scen. (Chyba że za takowe przyjąć ukżyżowanie)

Fajny jest motyw jak Cesar odesłał głowę złodzieja orła Pompejuszowi.
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 3 maja 2007, o 12:38


Zacząłem oglądac niedawno serial jestem przy 5 odcinku i wydaje sie być fajnym serialem 1 odcinke ciekawa...
sufer napisał(a):Fajny jest motyw jak Cesar odesłał głowę złodzieja orła Pompejuszowi.
..tak bardzo fajny motyw, podoba mi sie też postac Tytusa Pullo :P
<<

sakwa

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Postdodano 9 maja 2007, o 15:16


Dziś zobaczyłem pierwszy odcineczek i muszę przyznać, że jestem zdeczka rozczarowany. Może spodziewałem się czegoś innego :) Ale nie zniechęcam się! Pierwszy sezon na pewno skończę!
Zaliczone:
Twin Peaks
Oglądam:
Prison Break
4400
Jericho
Entourage
W kolejce:
Rome
Day Break
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 4 lip 2007, o 13:06


Słysząc te wszystkie zachwyty nad tym serialem to nastawiłam sie na coś naprawde fajnego, a prez te 50 minut wynudziłam sie za wszystkie czasu :/ Pewnie to po prostu kwestia, ze nie wciągnęłam sie w serial itp., ale mimo wszystko oczekiwałam czegoś lepszego po pierwszym odcinku...
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 4 lip 2007, o 13:31


Aja, nie spisuj jeszcze serialu na straty, jak się wciągniesz w klimat, to zobaczysz, że naprawdę warto oglądać. Ja też miałam na początku mieszane uczucia - bo nigdy nie lubiłam żadnych seriali historycznych, nawet się kiedyś upierałam, że za nic w świecie nie obejrzę Rzymu.. i co? Po obejrzeniu całości uważam, że to jeden z najlepszych seriali, jakie widziałam i na szczęście nie będzie naciągany, bo są dwie serie i koniec. Przygotuj się jednak na sporą dawkę brutalności :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 kwi 2008, o 18:29

Re: 1x01 Skradziony Orzeł


Po pilocie nie powinno się oceniać serialu, ale ja jestem zachwycony :) Najbardziej mi się podoba rozmach i przedstawienie realiów Rzymu. Natomiast dziwnie się ogląda Brutusa albo Oktawiana znając ich przyszłe losy. Nie wiem na ile serial jest wierny historii, ale jakiś rażących błędów nie ma. Ciekawie jak się to wszystko zostanie opowiedziane bo odcinek skończył się chyba w tym samym miejscu co pierwszy triumwirat czyli w 52 pne czyli jeszcze 8 lat życia Cezara.

 


  • Podobne tematy do 1x01 Skradziony Orzeł
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.