Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

04x01 - Living The Dream (PreAir) » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2009

Opiekun: Czesiek_PL

<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 20 sie 2009, o 20:37

04x01 - Living The Dream (PreAir)

Jak przystało na Showtime, zawsze się jakieś przecieki znajdą (coś mi mówi że celowe i tak).

Spoiler:


Oficjalna premiera i start nowego sezonu: 27 wrzesień.
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 24 sie 2009, o 09:27

Re: 04x01 - Living The Dream (PreAir)


Końcówka mocna :D
Poki co Dex sprawdza się w roli taty ale staje się troche niedokładny.
Odcinek oceniam bardzo dobrze :)
trust him... he's a doctor!
<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 25 sie 2009, o 00:32

Re: 04x01 - Living The Dream (PreAir)


No w końcu ktoś obejrzał a nie taki samotny się czułem ;)

No dobry przeciek, robiący mocny smaczek. Ciekawi mnie rozwinięcie się wątku z wannowym zabójcą.
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 9 wrz 2009, o 14:35

Re: 04x01 - Living The Dream (PreAir)


Ale padaka... głupio ucieli wątek Angela z panią sierżant i na jej miejsce zasiadła pani porucznik za to mamy nowy wątek pan "wannowy zabójca" :) Dexter jak to on najpierw wszystko mu się plączę a później i tak wychodzi na prostą.

Obrazek

<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 29 wrz 2009, o 17:10

Re: 04x01 - Living The Dream (PreAir)


Zastanawia mnie najbardziej, czy zwłoki tego gościa były w samochodzie jak Dexter miał wypadek.
To, że coś schrzani było wiadomo od początku odcinka. Ciężko mu będzie poradzić sobie z rodziną pracą i 'nadgodzinami' jednocześnie.

A ten swojego rodzaju nowa wersja openingu. Heh zabawne.

Dobry powrót. Nie chciałem oglądać wcześniej, jak ukazał się PreAir, warto było czekać (by mieć też tylko tygodniowy odstęp pomiędzy odcinkami). Po takim odcinku a zwłaszcza końcówce, ciężko byłoby mi wytrzymać aż do drugiego.

Obrazek

<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 29 wrz 2009, o 19:30

Re: 04x01 - Living The Dream (PreAir)


Brakowało mi Dextera :)

Odcinek bardzo mi się podobał, zapowiada się dobry i zupełnie inny niż poprzednie sezon. Teraz Dex dodatkowo musi się zmagać z rozwrzeszczanym, nie dającym mu spać niemowlakiem i buntującymi się dzieciakami Rity :). Już w pierwszym odcinku zaliczył wpadkę przez zmęczenie, ale skoro to dopiero pierwszy epizod to pewnie uda mu się cało z tego wyjść (zarówno w sensie zdrowotnym jak i takim że nikt go nie przyłapie).

Dave.23 napisał(a):Zastanawia mnie najbardziej, czy zwłoki tego gościa były w samochodzie jak Dexter miał wypadek.

Też się nad tym zastanawiałam. Bo niby z jednej strony powinien mieć je z bagażniku, ale z drugiej nie było widać żeby się coś wysypało z samochodu podczas dachowania.

Parodia openingu rewelacyjna :)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 paź 2009, o 22:54

Re: 04x01 - Living The Dream (PreAir)


jakoś nie mogłem się przemóc żeby obejrzeć premierę nowego sezonu ale wyszło całkiem nieźle. Dexter jako mąż sobie nie radzi, zawalił sprawę w sądzie a do tego nie ma czasu na swoje hobby :) I do tego zwierza się synowi z tego że jest mordercą :) ak jak juliee piszę - parodia openingu rewelacyjna , tak jak recytowanie abecadła od tyłu :) Lundy wrócił do Maiami, na szczęście nie będzie uprzykrzał życia Dexterowi tylko będzie szukał seryjnego mordercy z 30 letnim stażem. Jednak wydaje mi się że to Dex dopadnie go pierwszy :) Deb grzebie w przeszłości ojca, ciekawe kiedy dowie się czegoś o braciszku. Angel i pani porucznik? Tego się nie spodziewałem. Wypadek na końcu niespodziewany, ale nie wydaje mi się żeby ciało było w samochodzie. Jedyna rzecz jaka mnie denerwowała to wątki w domu Morgana, głównie Astor. Ale za to Rita i się podobała :D
<<

moab

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 79

Ulubiony serial:
Breaking Bad

Postdodano 19 paź 2009, o 00:02

Re: 04x01 - Living The Dream (PreAir)


Świetnie zapowiada się ten sezon. Porażka w sądzie i parodia czołówki - bezcenne. Życie Dextera naznaczone obecnością małego dziecka, LOL. Rewelacyjnie ogląda się Dexa w nowym wydaniu - męża i ojca rodziny.

Romans Batisty z LaGuertą - co za dziwny pomysł. Lubię obie postacie, ale męczą mnie trochę wątki na zasadzie: kogo by tu jeszcze ze sobą sparować.

Wygląda na to, że w tej serii znów osią fabuły będą poszukiwania seryjnego mordercy, który zapowiada się na trudniejszego przeciwnika niż zabójca z chłodni. Przy czym nietypowo już w pierwszym odcinku zobaczyliśmy jego twarz, nie będzie więc zgadywania, która z postaci zabija :)
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 19 paź 2009, o 07:51

Re: 04x01 - Living The Dream (PreAir)


Świetnie zapowiada się ten sezon.


Dzieje się, dzieje. :)

Podziwiam, że wytrzymujesz nie oglądając na bieżąco :)
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

moab

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 79

Ulubiony serial:
Breaking Bad

Postdodano 22 paź 2009, o 14:16

Odp.: Re: 04x01 - Living The Dream (PreAir)


Maniac_ napisał(a):Podziwiam, że wytrzymujesz nie oglądając na bieżąco :)


Miałam długą przerwę od Dextera, ale w ciągu ostatnich dwóch tygodni nadrobiłam drugą i trzecią serię. Teraz na pewno będę oglądać na bieżąco :D
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 31 paź 2009, o 22:49

Odp.: 04x01 - Living The Dream (PreAir)


Wreszcie sie wzialem za Dextera i WOW. Koncowka poprostu wymiata ^^
A poza tym to przez zycie rodzinne to Dex troche sobie nie radzi w pracy.
Dobre bylo jak czekal na Gomeza i zasnal w samochodzie :D
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 7 sty 2010, o 16:01

Odp: 04x01 - Living The Dream (PreAir)


bardzo dobry poczatek sezonu :D
Biedny Dex, taki rozkojarzony, zasnął na "polowaniu", pomylił sprawy w sądzie :D świetna parodia czołówki :D już nic nie jest takie idealne :D A jego życie rodzinne wygląda faktycznie "jak sen" piękny dom z basenem itd :D ciekawe co z tym wypadkiem, czy zwłoki wypadną :P

 


  • Podobne tematy do 04x01 - Living The Dream (PreAir)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.