Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

5x01 - Dream a Little Dream of Me » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 6 wrz 2008, o 01:37

5x01 - Dream a Little Dream of Me

Spoiler:


Data emisji: 25 września 2008
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 26 wrz 2008, o 20:30

Re: 5x01 - Dream a Little Dream of Me


YAY dla pana z Journeymana pojawiającego się w GA :D Ciekawe czy go jeszcze zobaczymy...
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 1 paź 2008, o 00:30

Re: 5x01 - Dream a Little Dream of Me


Uwielbiam Cristinę w tym odcinku. A ona i Owen to już w ogóle cudo. Chemia lata między nimi :D. I to jego "so?" :D. Strasznie intrygujący facet.
Spoiler:


Izzie/Alex - rozczarowanie. Alex to jednak trochę dupek :>. Może w końcu się ogarnie i coś konkretnego z Izzie wymyślą.

Mer/Der - w sumie bez szału. Szkoda, że czytałam spoilery i oglądałam zwiastuny, to bym ze dwa razy w szoku była [sen Mer, a potem "żarcik" Rose], a tak to nic ;). Nawiasem mówiąc dobrze, że Rose się już wynosi na stałe.

Callie/Hahn - ich pierwsze spotkanie było mega niezręczne i przez to śmieszne.

Lexie/George - kibicuję im jakoś od końcówki poprzedniego sezonu. Jednak facetom to trzeba mówić wszystko wprost, bo inaczej nie zrozumieją ;)

Mark - ktoś dla niego by się przydał. Szkoda, że nie ma Addie...
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 16 paź 2008, o 03:27

Re: 5x01 - Dream a Little Dream of Me


Rose z żarcikiem mnie zrzuciła z fotela, jakie ona ma wielkie oczy. :D Ładna przez to jest, na pewno ładniejsza od Mer...

Callie i Erica, były super w pierwszej scenie. :D Ta niezręczność była taka miła i w ogóle i to udawanie że peager drynda. ;p

Cristina wróciła co prawda, ale kiepsko jej idzie pora torakokardio. :(
We Are The World haiti
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 22 paź 2008, o 13:51

Re: 5x01 - Dream a Little Dream of Me


Cristina/Owen! W końcu Cristina ma nowe love interest i wyglądają hot razem. :D

Callie/Erica - nie jestem ich fanką...ale ich scena była śmieszna...z tym że Callie ma więcej chemii z Markiem. :P

Izzie/Alex mnie nie rozczarowało, Alex zawsze taki był, żadna nowość. No i mam nadzieję, że w końcu będą parą...

MerDer...nic ciekawego...dobrze że już sobie Rose polazła, ale Mer i te jej wątpliwości już są nudne...

Lexie/George...kibicuje im, chociaż George jest naprawdę clueless. lol
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 23 paź 2008, o 02:05

Re: 5x01 - Dream a Little Dream of Me


Mer zawsze była nudna, nie wiem dlaczego to niby ona jest tą główną bohaterką, przez mame i przez to co przeszła? Wg mnie najleszą postacią jest Cristina i to ona powinna być tą najgłówniejszą postacią ze wszystkich głównych. wiem że nie ma jednej głównej, ale niektórzy postrzegają tak Mer...
We Are The World haiti
<<

sunshine.honey

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 137

Postdodano 2 gru 2008, o 17:03

Re: 5x01 - Dream a Little Dream of Me


zgadzam się w 100% z postem wyżej. przecież nawet w tytule jest nawiązanie do jej nazwiska.. i te jej minki cierpiętnicy.. cristina rulez!
------
oglądam:
american horror story s. 1, revange s.1

oglądałam:
lost , prison break, flash forward, gossip girl, desperate housewives, grey's anatomy

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 6 mar 2009, o 18:16

Re: 5x01 - Dream a Little Dream of Me


Dobry odcinek. Szczególnie początek. :D Naprawde mi się podobało oczekiwanie na którym miejscu są. :P Dopiero dwunaści, o jaaa. xD Ciekawe co szef wymyśli jako zamiany. Będzie źle. :P
Jakby Cirstina była główną bohaterką to bym przestał to oglądać po 2 odcinkach. :P Meredith bardzo dobrze pasuje na główną i jakby ktoś to zmienił to...
Co prawda, Cristina NAWET mi się tu podobała. Nie było cudownie, ale może być. :P Owen fajny, "so", ale nie dla Cristiny. :P Zmarnuje sie chłopak. :D xD
George nie widzie Lexie, kurde. Wielka szkoda. :( Świetna z nich para by była. Sloan jest dobry. :P
Callie/Erica - na początku byłem na nie, teraz jestem na tak. :P Początek w ich wykonaniu komiczny i świetny. xD Bardzo mi się podobało.
Pacjenci i wypadek - troche za bardzo drama, ale na to najmniej patrzyłem.

Ogólnie premiera bardzo mi się podobała i sie nie moge doczekać co będzie dalej. :P :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 5x01 - Dream a Little Dream of Me
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.