Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 73
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 26
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 25

Zdrada » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

kunegunda

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 20 sty 2007, o 21:23

Nikola napisał(a):Wybaczyć - TAK, dalej być z osobą, która zdradziła - NIE. Bez zaufania nie ma związku.


Ja nigdy bym nie wybaczyla bo to jest najgorsza krzywda jaka mozna wyrzadzic osobie nas kochajacej i przez nas kochanej,Ja juz nie potrafilabym zyc z taka osoba. Traktuj innych tak jak bys chcial byc sam traktowany
jest to mysl ktora powinna nam przez cale zycie towarzyszyc
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 20 sty 2007, o 23:08


kunegunda napisał(a):Ja nigdy bym nie wybaczyla bo to jest najgorsza krzywda jaka mozna wyrzadzic osobie nas kochajacej i przez nas kochanej,


Oczywiście, że jest to krzywda, ale chciałabyś przez całe życie żyć w złości mimo tego, że już i tak nie jesteś z tą osobą?

kunegunda napisał(a):Traktuj innych tak jak bys chcial byc sam traktowany


Dokładnie. Też chciałabyś aby Ci wybaczono popełniane błędy.
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 21 sty 2007, o 19:09


Cya napisał(a):Chyba większość coś podobnego przeżyła, może nawet nie była to zdrada ale mało brakowało do niej ale się opamiętaliśmy lub coś w tym stylu.
Jeśli lepiej czujesz się w towarzystwie tej trzeciej osoby to czemu nie, można stworzyć w miarę stabilny związek, ale trzeba się dobrze nad tym zastanowić i najlepiej obecnej partnerce [lub obecnemu partnerowi] o niczym nie wspominać. Czasami lepiej jest coś przemilczeć i jeśli zdecyduje się pozostać z wcześniejszą partnerką [partnerem] to najlepiej wymazać to z pamięci i naprawdę nic nie mówić bo mimo dobrych chęci 95% takich związków później się psuje w szybkim czasie, a jeśli zdecydowało się na tą trzecią osobę to obecnej partnerce [ew. obecnemu partnerowi] powiedzieć to jak najszybciej o tym że się rozstajecie i niewskazane jest wspominać powodu rozstania i przez pewien czas udawać że się nikogo nie ma [wierzcie mi lepiej się na tym wyjdzie i może nawet zostaniecie później kimś w rodzaju przyjaciół]


A nie sądzisz,że jest krzywdzące dla związku? Jak w tym momencie czuje sie osoba,którą partner zdradza bo chce zdradzić z 3 osobą;/ Bo przecież czasami to tylko zauroczenie,a może zniszczyć kilku letni związek... Mnie ktoś zostawił po 1,5 roku dla osoby 3.. nie było to miłe... Dla mnie najpeirw walczy się o coś trwałego dłuzszego,a potem ew. można myślec o innej osobie:/ Może to tylko ja tak mysle... Ale ja napewno najpeirw starałabym się dostrzec to co kocham w moim obecnym partnerze,a nie od razu do 3 osoby leciała.... Ale to tylko mój punkt widzenia nie każdy musi sie z nim zgodzić.

[ Dodano: 2007-01-21, 18:11 ]
Nikola napisał(a):
Dokładnie. Też chciałabyś aby Ci wybaczono popełniane błędy.


Blad bledowi nierowny.... Mozna wybaczyc cos.. ale czegos nie,nawet nie bedac juz z ta osoba.. Zeszta jak ktos zdradzil ciebie,to zdradzi tez te osobe z ktora ciebie zdradzil itd.... To bledne kolo po prostu;/
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

Scarlett

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 28 sty 2007, o 19:34


Nikola napisał(a):Wybaczyć - TAK, dalej być z osobą, która zdradziła - NIE. Bez zaufania nie ma związku.
całkowicie się zgadzam
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 6 lut 2007, o 23:34


Scarlett napisał(a):Bez zaufania nie ma związku.

Niby tak, ale zauważcie że gdyby ludzie sobie nie ufali może mniej byłoby zdrad. Ludzie sie zdradzają bo właśnie myślą że im to umknie, a wiedzą że partner/partnerka mu ufają. Wiem że to bzdura ale coś w tym jest. Ja ufam swojej dziewczynie ale zawsze zachowuje czujność :>
1. BSG, Dexter, The Shield
2. 24, Skins,
3. Supernatural, The Black Donnellys, Rescue Me, Veronica Mars, True Blood
4. Californication, Entourage, Chuck, House M.D., Sons of Anarchy, HIMYM, Lost, Moonlight
5. Rome, Weeds, The Tudors, Hung, Castle, Breaking Bad,
6. Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Damages,
7. Stargate SG-1, Atlantis, The 4400, Private Practice

Nowe, które oglądam: Stargate: Universe, Flash Forward
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 14 lut 2007, o 18:38


Ja kocham, jestem kochany i jestem pewien że nie bede miał takiego problemu :)
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 28 lut 2007, o 18:43


moim zdaniem powinno sie wybaczyc ale jesli nadal zdradza to najlepiej skonczyc z ta druga osoba raz na zawsze i znalezc taka osabe ktora nam zaufa i zebysmy jej zaufali
zwariowana dziewczynka
<<

HeroSHI

Postdodano 25 mar 2007, o 00:45


W tajemnicach moc. Nigdy nie powiedziałabym ukochanej osobie, że spałam z kimś innym jęsli by tak się zdarzyło.
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 25 mar 2007, o 01:40


Może jestem jakaś staroświecka ale kompletnie nie uznaję zdrady.Jest to gwóźdź do rozpadu każdego związku.Bo jeśli się naprawdę kocha tą jedyną osobę to po co szukać przygód z kimś innym,dla mnie to bez sensowne.Trzeb umieć być wiernym,na tym polega sekret związku.JA ZDRADZIE MÓWIĘ STANOWCZE NIE!!!!
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 27 mar 2007, o 19:41


HeroSHI napisał(a):W tajemnicach moc. Nigdy nie powiedziałabym ukochanej osobie, że spałam z kimś innym jęsli by tak się zdarzyło.
Zgadzam się ,zdradzonemu będzie przykro,a nam nie pomoże tylko związek rozwali. :sad:
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 22 kwi 2007, o 15:15


Nie mowic? Newiem czy potrafilabym zyc w klamstwie, bo tak by wygladalo dalsze zycie... Chyba naprawde lepiej powiedziec wszystko. Ja wyznaje taka azasade. Bo qrcze jak wy nic nie chcecie mowic 2 osobie,to czym jrest dla was zwiazek? Dla mnie to zaden zwiazek, oklamywanie najblizszej osoby,w tak bardzo waznej sprawie.
Jesli jednak byscie powiedzieli, owszem jest bol, pretensje ,zal itd. ale moze po jakims czasie to minie, jesli zwiazek i uczucie jest silne, to da sie rade. Jesli jednak nie,to ten zwiazek nie mial szans bycia...
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do Zdrada
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.