Postdodano 20 kwi 2007, o 23:20

polecam kawałek...

Jakie polecacie kawałki.
Najlepszy kawałek techno/dance/trance/hardstyle/electro/psychodelic/house itd. to...
mile widziane wasze spostrzeżenia.

Moje typy na dzisiejszy stan: :P
dance:
1) dj_dean_-_dreamworld.mp3 - komercha ale dawno takiego czegoś dawno nie słyszałem... Stare motywy już przejedzone ale super zgrane i dobry vocal!
2) technoboy_-_into_deep_(pulsedriver_remix) - Bardziej techniczny utworek dosyć spokojny jak dla mnie. Wporządku.
3) ultra_feat_ulli_brenner_-_free_2007_(klubbingmann_remix) - Kolejna komercha dobrze odświeżona. Oryginalny podkład dźwiękowy vocal.
4) rocco_and_bass_t_-_alright - Najlepszy vocal jaki słyszałem do tej pory, dosyć oryginalny ale bit cienki i Rocco :/ . Pomysł dobry ale wykonanie kiepskie.
5) _shaun_baker_-_v_i_p.mp3 - kolejna komercha ... dance to dance ... :P


hardstyle:
1)
-14 Black & White - We Explode (DJ Activator Remix) @ http://www.mp3-start.nl.mp3 - nice :P
Nieźle popiernicza :D
-Dare Devils - !Dare Devil!!.mp3 - Typowy Qlimax. Nastrojowy i nawet spokojny xD
2) dj_luke_spellbound_-_my_style - Fajnie zgrany vocal z bitem :D
3) overload_-_overload_(vortex_vs_zatox) - Czy to hardstyle? W wersji light
4) technoboy_-_guns_n_roses_(technoboys_supa_bass_mix) - fajne teksty w utworze :P
5) a-lusion_feat_mc_villian_-_get_smacked - Też taki lajtowy utworek jak na hardstyle


trance:
1) Chicane Featuring Maire Brennan - Saltwater - Wypas nuta ale szybko się nudzi :D
2) Mr Sam - Split - Przypomina mi utwór z 4400...
3) phynn-close_encounter_(original_mix) - normalne trance :P Nudnawe trochę ale do poduchy ok.
4) -midway-cobra_(original_mix) - fajny tytuł :P
5) dj_spoke-hollow_man_(jesselyn_mix) - ciekawa nutka
Obrazek