Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Polecam ksiązke » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Dział poświęcony dla książek oraz ciekawych publikacji

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 30 lis 2009, o 19:34

Odp.: Polecam ksiązke

Mroczną Wieżę czytałem ale to nie ten klimat, którego szukam. Blisko ale nie to.
Co do Władcy Pierścieni to popełniłem podstawowy błąd. Pierwsze obejrzałem film i nie chce mi się już czytać...
Obrazek
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 30 lis 2009, o 19:56

Odp.: Polecam ksiązke


Dużo wątków ciekawych zostało pominiętych i przeinaczonych w filmie. Też czytałem po obejrzeniu filmu i dobrze mi się czytało :P
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 2 gru 2009, o 08:44

Odp.: Polecam ksiązke


Zawsze myślałem, że jestem jedyny, który tak zrobił... :cool:
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

zorija

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Ulubiony serial:
CSI NY

Postdodano 24 sty 2010, o 11:49

Odp: Polecam ksiązke


Z Fantastyki to polecam jeszcze serię o skrytobójcy i o błażnie Robin Hoob czyli: "Uczeń Skrytobójcy", Królewski skrytobójca, Wyprawa skrytobójcy (wydane w 2 częściach), Misja Błazna, Złocisty Błazen, Przeznaczenie Błazna oraz Scotta Lyncha.
Z kryminałów Mankella, Nesbo, Rankina i Connelly'ego.
<<

ada

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 18 lut 2010, o 19:14

Re: Polecam ksiązke


Jak dla mnie warto przeczytać "Ziele na kraterze" Wańkowicza :) Książka jest genialna, moja ulubiona jak do tej pory :)
<<

Pablo86

Nowy użytkownik

Posty: 6

Ulubiony serial:
Bones, Dexter, CSI

Postdodano 15 lis 2010, o 16:46

Odp: Polecam ksiązke


Ja ostatnio przeczytałem - za namową mojej dziewczyny (w sumie poszło o zakład, ale nie o tym miałem pisać) książkę "Szeptem" byłem nastawiony sceptycznie, wiadomo książka kojarzyła mi się ze Zmierzchem, wampirami i dość banalnymi przekazami. Jednak im bardziej zagłębiałem się w lekturę, tym bardziej mi się podobała i coraz bardziej wciągała. Ciekawa fabuła, nieoczekiwane zwroty akcji - wątek odwiecznej walki dobra ze złem, chociaż to kto jest dobry a kto zły - jest tylko na pozór proste do określenia, i oczywiście wątek emocjonalny - uczucie między realistką i perfekcjonistką,a tajemniczym buntownikiem. Fajna książka. Wydaje mi się, że może to też być dobry prezent dla dziewczyny :)
Ja mojej kupie na walentynki drugą część "Crescendo", która podobno premierę ma w styczniu.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 28 lut 2012, o 13:23

Odp: Polecam ksiązke


Stieg Larsson "Millenium". Ludzie, którzy oglądali film i się zachwycali nie czytając książki muszą być szaleni.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

estrycoo

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 2 maja 2014, o 20:24

Odp: Polecam ksiązke


Polecam "Portret Doriana Greya" Oscara Wilde'a. Jedna z lepszych książek jakie czytałam. :-)
Skutecznie do celu z Renata Zomerska - trener personalny, koniec z nadwagą i depresją http://www.rowno-waga.pl.
<<

daniels11

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Rzeszów

Ulubiony serial:
Z Archiwum X

Postdodano 5 maja 2014, o 14:00

Re: Polecam ksiązke


A co powiecie na Buszujący w zbożu?
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 8 maja 2014, o 18:06

Odp: Polecam ksiązke


Buszyjący w zbożu, moje must have! Upatrzyłem sobie tę pozycje już jakiś czas temu, ale musze najpierw skończyć 'Możliwość wyspy' i to co mam na półce, bo za dużo kupowania, za mało czytania.
Obrazek
<<

raffa

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 9 maja 2014, o 12:26

Odp: Polecam ksiązke


Czytałem recenzję i muszę przyznać że książka wydaje się ciekawa, jak myślicie czego doświadczył ten młody chłopak ? Czy te kilka dni wpłynęło mocno na jego życie , trzeba będzie przeczytać.
<<

kriperka

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 21 sie 2014, o 11:48

Odp: Polecam ksiązke


Oczywiście trylogia Grey'a :)
<<

AlbertLem

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 17

Lokalizacja: Polska

tlen:
336383638

gadu:
336383638

Postdodano 5 lut 2015, o 12:40

Polecam ksiązke


Ja uwielbiam Pratchetta, wła¶ciwie wszystkie jego ksi±żki s± warte polecenia, tak najbardziej to lubię "Kosiarza" oraz "WiedĽmikołaja". Oprócz tego gor±co polecam "Cień wiatru" Zafona i "Arthur & George" J. Barnesa.

----------------------------------------
borelioza to źródło złego samopoczucia http://www.vitanea.eu/35-Borelioza---Krakow.htm
<<

jangca

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 26 cze 2015, o 09:11

Odp: Polecam ksiązke


Świetna książka. Czytałam i polecam ;)
<<

violetpa

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 13 lis 2015, o 09:47

Odp: Polecam ksiązke


Polecam, polecam Grey'a oczami Grey'a :). Dobra książka, ale podejrzewam, że zainteresowanie będzie tylko u kobiet :)
<<

mswietlik

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 14 lis 2015, o 12:15

Odp: Polecam ksiązke


Bardzo sobie cenie powieści Tess Gerritsen
Urządzenia kosmetyczne http://www.musicpro.pl
<<

michalkuzba

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Pierwsza Miłość

gadu:
867422

Postdodano 20 lis 2015, o 16:27

Odp: Polecam ksiązke


Dziewczyna z pociągu - jeden z najlepszych thriller jakie udało mi się przeczytać. Polecam, bardzo wciągająca
<<

fionakalicka

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Pierwsza miłość

gadu:
8645634

Postdodano 28 lis 2015, o 12:01

Odp: Polecam ksiązke

Mnie najbardziej interesuje tematyka II Wojny światowej i najczęściej właśnie takie książki czytam.
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Polecam ksiązke
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Kultura



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.