Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

Perception » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 24 lip 2012, o 09:27

Perception

PERCEPTION (TNT)



OPIS ANGIELSKI:

In Perception, Eric McCormack plays Dr. Daniel Pierce, an eccentric neuroscience professor with paranoid schizophrenia who is recruited by the FBI to help solve complex cases. Pierce has an intimate knowledge of human behavior and a masterful understanding of the way the mind works. He also has an uncanny ability to see patterns and look past people's conscious emotions to see what lies beneath.

Pierce's mind may be brilliant, but it's also damaged. He struggles with hallucinations and paranoid delusions brought on by his schizophrenia. Oddly, Daniel considers some of his hallucinations to be a gift. They occasionally allow him to make connections that his conscious mind can’t yet process. At other times, the hallucinations become Daniel's greatest curse, leading him to behave in irrational, potentially dangerous ways.

Daniel's mental condition and offbeat manner make it difficult for him to achieve the close friendships and intimate relationships he craves. He’s in his element when solving an intricate puzzle or a coded message. But in unfamiliar situations, he can quickly become overwhelmed, and only his favorite music and a crossword puzzle have the power to make things right again.

Rachael Leigh Cook co-stars as FBI agent Kate Moretti, Pierce’s former student who asks him to consult on certain cases. Unlike her colleagues, Kate is willing to look past Daniel's peculiarities. Also in Daniel's life is Max Lewicki (Arjay Smith), who serves as his teaching assistant. His primary job is to keep Pierce in line and on task, whether that means grading midterms or laying out Pierce's wardrobe for the day. And Natalie Vincent (Kelly Rowan) is Daniel's best friend and every bit his intellectual equal. In addition, award-winning actor LeVar Burton (Roots, Star Trek: The Next Generation) will play a recurring role as Paul Haley, a dean at the university and Pierce’s friend.

PLAKAT:



Obrazek



ZWIASTUN:





Czy ktoś z Was oglądał już ten serial? Co o nim sądzicie?

Według mnie ciekawy procedural z intrygującym i ekscentrycznym głównym bohaterem. Przysiądę na parę epizodów. Póki co TNT mnie zainteresowało.
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 21 sie 2012, o 21:03

Odp: Perception


Po pilocie mogę powiedzieć, że serial jest średni. Główny bohater rzeczywiście jest bardzo interesującą postacią, ale sama sprawa jakoś specjalnie mi się nie podobała. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w kolejnych odcinkach.

Edit:

Drugi odcinek już nieco lepszy według mnie. Daniel jest po prostu wspaniały! Te jego halucynacje, które pomagają w rozwiązywaniu spraw. ;) No i ta końcowa scena, kiedy idzie przez park i rozmawia ze swoją wymyśloną koleżanką. :D
Do tego w drugim odcinku sprawa była ciekawsza, a i zakończenie jej zaskakujące. Ogólnie nawet fajnie ogląda się duet Kate z Danielem.
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

libero

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 6

Ulubiony serial:
Lost Fringe SoA i BB

Postdodano 24 sie 2012, o 15:43

Odp: Perception


Mam podobne odczucia odnośnie poziomu serialu, póki co niczym specjalnym nie porywa, a i oglądając go ma się wrażenie, że to już gdzieś było. Jednak jest to propozycja na lato, więc nie ma co oczekiwać po nim jakiś kokosów. Osobiście planuję obejrzeć cały sezon, skoro już zaczęłam to i skończę, a może jeszcze Daniel mnie nie raz pozytywnie zaskoczy, w końcu jego postać jest bardzo intrygująca i zaskakująca zarazem :)
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 24 sie 2012, o 17:23

Odp: Perception


A co masz do propozycji na lato? Braking Bad, True Blood, White Collar wychodzi latem, a są to świetne produkcje, po których można oczekiwać kokosów. ;)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 sie 2012, o 17:27

Odp: Perception


Dokładnie! Mnie już od jakiegoś czasu denerwuje usprawiedliwianie niskiego poziomu serialu argumentem "letnia produkcja" i potem podciąganie ocen. Jak serial jest słaby to jest słaby i nawet w lato go nie mam zamiaru oglądać. A raczej tym bardziej w lato bo to najlepszy moment na oglądanie zaległych klasyków ;)
<<

libero

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 6

Ulubiony serial:
Lost Fringe SoA i BB

Postdodano 24 sie 2012, o 19:43

Odp: Perception


A co masz do propozycji na lato?

Nic nie mam. Letnie propozycje mogą być równie dobre jak te jesienne i midseason'owe. Sama oglądam WC, BB, The Big C i jeszcze kilka innych letnich produkcji, więc doskonale wiem z doświadczenia jaki poziom prezentują. We wcześniejszym poście wyraziłam się chyba niezbyt jasno. Ja Perception traktuję jako typową, szablonową, niezbyt wymagającą produkcję, dobrą na sezon ogórkowy. Taką, po którą sięgnę dopiero wtedy gdy nadrobię wszystkie zaległości i będę na bieżąco z obecnie emitowanymi. Podejrzewam, ze jesienią nie znalazłabym nawet chęci i czasu by go oglądać ;)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 sie 2012, o 03:43

Odp: Perception


Taką, po którą sięgnę dopiero wtedy gdy nadrobię wszystkie zaległości i będę na bieżąco z obecnie emitowanymi.


Czyli nigdy :) Za dużo dobrych seriali do obejrzenia żeby marnować czas na średniaki :)
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 25 sie 2012, o 12:28

Odp: Perception


1x01
Coś na temat tego serialu przeczytałam, potem trochę poszperałam, ale jakoś nie miałam chęci się za niego zabrać.
A dziś skończyłam Suits i nasz mnie ochota na coś nowego.
No i pierwszy odcinek za mną. I jest to całkiem fajna rzecz.
Fajny pomysł - serialu kryminalnych mamy mnóstwo, konsultantów mamy wielu (Castle, Mentalista), ale jest coś pociągającego w motywie geniusza chorego umysłowo.
Aktorzy niczego sobie, choć agentka mi trochę za młodo wygląda, fajna sprawa i jeszcze lepsze jej rozwiązanie. Oby było tylko lepiej.
1x02
Drugi odcinek zdecydowanie lepszy od Pilota.
Ciekawsza sprawa, o wiele bardziej zaskakujące rozwiązanie.
Dochodzę już do momentu w którym, za każdym razem gdy doktorek poznaje nową osobę, zastanawiam się czy ta osoba jest prawdziwa.
Świetna ostatnia scena jak agentka widzi go idącego ulicą i mówiącego do kogoś, kogo nie ma.
1x03
Nowy odcinek w zasadzie niczym już nie zaskakuje. Mam wrażenie, że poziom tego serialu nie powalał na kolana. Mimo wszystko jest to coś nowego i fajna odskocznia od zwykłych seriali kryminalnych - nowy pomysł. A sam doktor dość ciekawy, więc mimo wszystko serial będę oglądać i zobaczymy co z tego będzie :)
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 26 sie 2012, o 01:00

Odp: Perception


Odcinek czwarty trzyma poziom. Sprawa interesująca. Daniel się wykazał w tym odcinku. Naprawdę dobrą robotę odwalił z tymi szyframi. ;)
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 12 wrz 2012, o 19:18

Odp: Perception


9 odcinek był jak do tej pory chyba najlepszy. Trzymał w napięciu, dostaliśmy nawet trochę romansu, a tu niespodzianka - 3/4 odcinka było halucynacją. I gdyby na tym się skończyło byłabym bardzo zawiedziona, ale dalej było tylko lepiej. Daniel uświadamia sobie, że ma poważny problem i postanawia się poddać leczeniu w szpitalu. I nawet nie to było najlepsze. Okazuje się, że nie wszystko było jego wymysłem i początek jego fantazji na prawdę miał miejsce. Fajnie, że finał rozbito na dwa odcinki i ciekawa jestem jak to się skończy, i jak będą rozwiązywać sprawę z Doktorkiem w szpitalu.
Co mi się jeszcze podobało to scena, w której Daniel wchodzi do sali konferencyjnej i zaczyna sobie uświadamiać, że coś nie gra, a później szarpie się z ochroniarzem/Maxem, fajnie całość nakręcona.

 


  • Podobne tematy do Perception
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.