Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

1x09 - Depth Perception » Zakończone Seriale » Greek • seriale forumtv.pl

2007

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 21 sie 2007, o 19:13

1x09 - Depth Perception

Allies become enemies when both Casey and Frannie are nominated for the title of Omega Chi Sweetheart. Who will prevail in this the ultimate cat fight? Meanwhile, as Rusty's relationship with Jen K. heats up, he longs for more private time with her but his judgmental roommate Dale is always around, making it difficult for the two lovebirds to spend time alone.


Data emisji: 3 września 2007
Ostatnio edytowano 10 wrz 2007, o 15:26 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 22 sie 2007, o 14:30

Re: 1x09 - Depth Perception (spoiler)


Allies become enemies when both Casey and Frannie are nominated for the title of Omega Chi Sweetheart. Who will prevail in this the ultimate cat fight?


Kolejna głupia tradycja?? :/

Oni się tam zachowują jak w przedszkolu bez kitu...bo najważniejsze w życiu jest bycie Omega Chi Sweetheart... :? W jednym odcinku mówią o swoich planach...a w następnym robią wszystko by zostać jakąś Omega Chi Sweetheart....??
Ostatnio edytowano 22 sie 2007, o 14:30 przez Paulina, łącznie edytowano 1 raz
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 8 wrz 2007, o 20:39


Dzięki Nikola za linka. ;)

Rob Thomas. :hah:

Całe te omega chi's sweethart...jakaś wielka porażka...czy to naprawdę studenci?? A ta Frannie jest takaaaaaa beznadziejna...ona mówi Casey że jest samolubna...to ciekawe jaka ona jest? :? I w ogóle dziwie się Casey, że cały czas była taka lojalna...przecież tamta zachowywał się strasznie...i jeszcze końcowa scena...

Cappie/Rebecca - mam nadzieję, że nie zrobią z nich pary. 8/

Rusty/Jen K/Dale - co za głupota to była...ale sceny z mlekiem mnie rozbawiły. :P a Rusty z tym tekstem: we are roommates to nieźle przywalił...no i wkońcu stracił virginity. ;D

Ashleigh w tym odcinku wykazała się trzeźwością umysłu...jak nie rozumiała o co tyle hałasu. :) (czego ja też nie rozumiem LOL) za to Frannie się okazała jeszcze głupsza niż myślałam. Ten tekst mnie po prostu powalił swoją głupotą:

But what about my dream becoming a gorgeous troubled intern in a hospital full of other gorgeous interns. Discussing my lovelife while I perform complex surgeries and hating my mother.

:shock:
Ostatnio edytowano 8 wrz 2007, o 20:44 przez Paulina, łącznie edytowano 3 razy
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 8 wrz 2007, o 23:00


Nie ma za co ;)

Paulina napisał(a):Całe te omega chi's sweethart...jakaś wielka porażka...czy to naprawdę studenci??


Też się tak właśnie zastanawiam, jakieś dziwne wybory, tradycje, prawie jak gimnazjum, a już na pewno nie studia ;D

Frannie jest tragiczna :/ W ogóle jej nawet nie przeszło przez myśl, że sama już brała w tym udział i teraz mogłaby pokazać klasę i dać szansę innym, ale nie.. ona musi drugi raz, bo tak jej się to widzi i najlepiej nich wszyscy zejdą jej z drogi. I ten tekst o Evanie, który zdradził Cas :/ Wielka przyjaciółka i takie coś robi, no comment. Chyba zapomniała, że ona sama była główną przyczyną, dlaczego Cas nie rzuciła Evana.. Widać, że we wszystkim, co robi, ma swój ukryty interes.

Paulina napisał(a):Cappie/Rebecca - mam nadzieję, że nie zrobią z nich pary. 8/


Yy, to dopiero byłaby porażka :x Ale raczej nie, w końcu Rebecca robi za posłańca :hihi:

Akcje Rusty/Dale były dziwne, ale na swój sposób śmieszne. Cały ten nadajnik, żeby wiedzieć, gdzie jest Dale i notatki, co i kiedy robi - lol ;)
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 10 wrz 2007, o 15:36


Ok naprawdę ten serial coraz bardziej mnie zawodzi, mogli na początku uprzedzić, że to nie będzie komedia, lecz parodia :roll:

Najbardziej dobiła mnie Frannie, zwaliło mnie z nóg, gdy usłyszałam, ze chce zostać lekarzem, bo wymarzyła sobie życie jak w GA. No po prostu yyy... czy ma tam mamy do czynienia z dorosłymi ludźmi ?!
O całych wyborach Omega Chi Sweetheart i tym przeżywaniu tego nawet nie wspomnę, bo to totalna porażka.
A co do Rusty'ego to też beznadziejnie to załatwili, przedtem przez cały odcinek tak przeżywali jego virginity, a teraz tylko wspomnieli, że już się z nią przespał i zrobili odcinek o tym, jak zdobyć pokój, aby zrobić to znowu. A cała sprawa z nadajnikiem i kłótnie z Dale'em też były beznadziejne.
Co do Cappie/Rebecca to na razie się nie wypowiem, szczzerze mówiąc mam już dość wzdychania Cappie'ego do Casey i tego, że ona wybiera Evana, więc może przydałoby się coś nowego...
Ostatnio edytowano 10 wrz 2007, o 15:36 przez Trish, łącznie edytowano 1 raz
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 12 wrz 2007, o 07:42


Omega Chi Sweetheart to wielka porażka, nie ma co sie rozwodzić :P

A Cappie/Rebecca... Chyba zgadzam się z Trish, że powoli ten trójkąt Cap/Cas/Evan zaczyna robić się monotonny i może krótki wątek z Rebeccą by nie zaszkodził ;)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Tatsumi

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 12 wrz 2007, o 10:51


co do Rebecci to ma zadadki na bycie nie dokonca taka bicz jej role powoli odgrywa frennie
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 18 wrz 2007, o 00:37


Byc moze wynika to z tego, ze nie wychowalismy sie w kulturze amerykanskiej, ale mnie te wszystkie bractwa strasznie rozwalaja! Tzn fajnie jest cos takiego miec i byc tego czescia, ale zeby cale swoje zycie na studiach definiowac tym, czy sie bedzie w jakims bractwie czy tez czy wygra sie tam jakis konkurs... Ja rozumiem tradycje i w ogole, ale bez przesady!

 


  • Podobne tematy do 1x09 - Depth Perception
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.