Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

o 3 serii » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 26 kwi 2007, o 23:04

Sezon 3

W wywiadzie dla magazynu Variety producent Prison Break – Paul Scheuring wyznał, że akcja trzeciego sezonu będzie miała „międzynarodowy” wymiar. Jest to całkiem interesujący dobór słów biorąc pod uwagę, że akcja najnowszej części miała dziać się przeważnie w Panamie. Oczywiście mógł to być sposób Scheuringa na uniknięcie szczegółowych pytań na temat Panamy, ale może to również oznaczać, że wydarzenia będą rozgrywały się gdzieś bliżej południowej granicy.

Scheuring dodał też, że czworo nowych bohaterów z pewnością nie będzie amerykanami. Jak na razie planowane są właśnie cztery nowe postacie: dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Jak dotąd nie zostało powiedziane nic na temat co nowi bohaterowie oznaczają dla tych „starych”, choć wydaje się mało prawdopodobne by Sucre, Bellick i T-Bag mieli się pojawić w trzecim sezonie.

Wielbiciele Sary Tancredi również mają powody do obaw. W spoilerach widać, że Sara przeżyje ciężki okres i nie dołączy do Linca i Michaela. Jest to równie zła wiadomość dla Sarah Wayne Callies, która przecież dzięki serialowi miała zapewnioną pracę na ładnych kilka lat.

Jeśli wierzyć plotkom, trzecia seria Prison Break może rozpocząć się w tym samym punkcie co pierwsza: jeden z braci siedzi za kratkami, drugi stara się mu pomóc.

Premiera 3x01 : 29 sierpnia 2007

A tu zapraszam na zwiastuny 3 sezonu :
http://www.youtube.com/watch?v=eNzzjxdl ... ed&search=
http://www.youtube.com/watch?v=Ejp1EAoU8Wg
http://www.youtube.com/watch?v=5OOT6CGx ... ed&search=

Mnie się spodobały i już czekam w napięciu na 1 odcinek :]
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 27 kwi 2007, o 12:32


Guska napisał(a):Jeśli wierzyć plotkom, trzecia seria Prison Break może rozpocząć się w tym samym punkcie co pierwsza: jeden z braci siedzi za kratkami, drugi stara się mu pomóc.
To by była powtórka z rozrywki i myślę że wtedy serial stracił by sporo na popularności. Trailery całkiem całkiem.
<<

dogi-dogi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 76

Postdodano 27 kwi 2007, o 15:28


zwiastuny są SUPER!!!! zapowiada się ciekawie :viva:
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 27 kwi 2007, o 16:11


Guska napisał(a):wydaje się mało prawdopodobne by Sucre, Bellick i T-Bag mieli się pojawić w trzecim sezonie.

To by było beznadziejne. PB bez T-Baga, to nie PB :] I nie wiem czym się zachwycać w tych promo, skoro to tylko urywki z sezonu 2 :/
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 27 kwi 2007, o 19:49


aja napisał(a):To by było beznadziejne. PB bez T-Baga, to nie PB :]
Też tak uważam.T-bag stwarza zagrożenie i za każdym razem kiedy go widzę zastanawiam się co znów się stanie takiego że dostanę gęsią skórkę.A przyznać musicie,że ma diaboliczne pomysły.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Wena, łącznie edytowano 1 raz
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 kwi 2007, o 00:07


Międzynarodowy zasięg? Zapraszamy do Polski ;)

Trailery nic specjalnego, pierwszy i drugi tak naprawdę nic nie mówi, tylko w 1 jest fajna muzyczka. Przeważnie to zlepki z 2 sezonu. Przez 3 nie przebrnołem, ale podejrzewam, że te 8min to w całości również 2 sezon.

Czekamy do września!
<<

Celestial

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 28 kwi 2007, o 14:47


Od mniej więcej połowy drugiego sezonu pojawiają się nieustające spięcia w ekipie. Sprawa jest o tyle poważna że konflikt powstał pomiędzy producentami a Wentworth'em Miller'em.

Tv.com nie podało dokładnie co jest powodem spięć, ale uważa się za prawdopodobne nieporozumienia na tle finansowym lub nieodpowiadający aktorowi aktualny profil granej przez niego postaci. Jesli nie dojdzie do porozumienia, prawdopodobne jest, że na początku 3 serii serialu, której emisja w telewizji Fox rozpoczyna się pod koniec sierpnia b.r. główny bohater zostanie przez scenarzystów uśmiercony.

Producenci twierdzą, że nie biorą pod uwagę zmiany aktora który odtwarzał by tą rolę, bo zostało by to gorzej przyjęte przez fanów niż śmierć bohatera. Jeśli wszystko potoczy się w tym kierunku dalsza część serialu będzie opowiadać o samotnej krucjacie Lincolna Burrowsa, aby za wszelką cenę pomścić zamordowanie brata.


to by byla tragedia :shock: ;(
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 28 kwi 2007, o 17:48


Celestial podaj linka, gdzieś już to czytałam i to chyba było na prima aprilis ;p
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 3 maja 2007, o 18:32


ja też przeczytałam coś takiego na stronie wentworth.pl

znajdziecie to w archiwum newsów pod tytułem "szokujące plotki?"

poza tym gdzies wczesniej to też czytałam ale już nie pamietam gdzie... tylko że wtedy chodzilo o to ze jeden z Braci zostanie na poczatku 3 sezonu usmiercony i rozwazano smierc Lincolna, który chciał sie dostac do Sony jak kiedys Michael do Fox River żeby uratowac brata... ale to wszystko tylko plotki i tak naprawde okaze sie jak zostanie wyemitowany trzeci sezon zapewne do tego czasu pojawia sie jeszcze inne plotki szokujace i mniej szokujace...!

tak czy inaczej powtarzam sie ale mam nadzieje ze 3 sezon zrobia z klasa i na poziomie go zakończa tak żeby pozostał w naszej pamieci jako pozycja naprawde wartosciowa poza tym tego typu serial nie nadaje sie to tego zeby robić z niego tasiemca krecic kilka sezonow w efekcie setki odcinków... mam nadzieje ze nie skończy jak "Gotowe..." które maja byc krecone do 2010 roku bo przynosza zyski! Fabuła PB nie nadaje sie na cos takiego...!
Ostatnio edytowano 3 maja 2007, o 22:05 przez zoey, łącznie edytowano 1 raz
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 4 maja 2007, o 10:30


jak dla mnie git. Zawaistuny tez okej :] ,ale mam nadzieję ,że nic nie zmienią.... :P

 


  • Podobne tematy do o 3 serii
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.