Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 77
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 30
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 29

No Ordinary Family » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 22 maja 2010, o 21:44

No Ordinary Family

Michael Chiklis, Julie Benz i Tate Donovan w serialu dramatycznym o małżeństwie z 16 letnim stażem.

Serial zadebitiuje we wrześniu, będzie emitowany we wtorki.

PROMO
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 27 wrz 2010, o 00:01

Odp: No Ordinary Family


Najbardziej oczekiwany serial przeze mnie. Nie dość, że Julie Benz to jeszcze sci-fi z superbohaterami. Szykuje się następca Heroes :)
Kilka zdjęć
Nowa postać
Nowe zdjęcia
----------------------------------------
Cybil Sheapard gościnnie
Plakaty
Z Twilight do No Ordinary Family
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 1 paź 2010, o 00:28

Odp: No Ordinary Family


jakby to powiedzieć? było niezwykle dziwnie... nie wiem co sądzić po pierwszym odcinku. już dawno mi się tak nie przydarzyło.

z jednej strony jestem ciekawy co będzie dalej a z drugiej ten odcinek był strasznie sztuczny i ... weird

rodzinka uległa wypadkowi samolotowemu - żadnych emocji jak spadali, jeszcze młoda pisała na komórce. awionetka wpadła do wody a tamci jak gdyby nigdy nic wypłynęli na powierzchnie i zaczęli się ściskać :D

oczywiście zobaczę jeszcze kilka następnych epizodów chociażby z powodu Julie Benz...

na marginesie ten łysy aktor w ogóle mi nie pasuje do niej jako mąż.

ale narzekam xD

jestem ciekawy bardzo opinii innych ;)
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 paź 2010, o 00:40

Odp: No Ordinary Family


Mi się podobało. Zresztą ostatnio wybieram tylko seriale, które muszą mi się spodobać :)
Też mi się nie podobała ta katastrofa. Zero emocji, ale może dlatego, że oni po prostu musieli przeżyć? Najbardziej mnie drażnią w serialu dzieci i jakoś nie widzę dla nich ciekawego wątku.
Niezaprzeczalny atut to Julie Benz. Jak to dobrze zobaczyć ją żywą :D Michael Chiklis jako jej mąż to ciekawy pomysł. W tym odcinku jako para się sprawdzali zobaczymy jak to będzie dalej. Z aktorów to ciesze się jeszcze z Autumn Reeser, Widziałem ją w 2 odcinkach Human Target i bardzo mi się podobała, tutaj tez ma przyjemną rolę.
Na pochwałę zasługują też efekty. Świetnie zrobiona podczas pierwszego biegu Julie :)
Jest nawet jakiś większy wątek w tle! I bardzo dobrze. Mam tylko nadzieje, że nie będzie na zasadzie dziwak tygodnia...
Ogólnie wrażenia pozytywne. Narzekać można tylko, że garnitur mocy jest raczej zwyczajny. Mam tylko nadzieje, że z czasem będą się one rozwiać.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 2 paź 2010, o 17:49

Odp: No Ordinary Family


Bardzo dobry odcinek pilotażowy, świetnie mi się oglądało. :P
Obsada jest niezła, też się cieszę, że widzę Julie Benz znowu w serialu. :D
Efekty bardzo dobrze zrobione, troszkę śmiesznie wyglądał bieg Stephanie na tym stadionie. :P
Moce rzeczywiście są trochę "pospolite", tylko nie mam pojęcia, co ten dzieciak zrobi z mocą "matematyki". :D Będzie rozwiązywał skomplikowane całki i pochodne? :P
Obecność Autumn Reeser również świadczy na plus, lubię tą aktorkę (grała m.in. w 4 serii "The O.C." i ostatnich dwóch seriach "Entourage"), a tego aktora, który gra George'a, kumpla męża też gdzieś widziałem.
Poza tym cieszy mnie fakt, że przewija się jakiś wątek przewodni. Ten "badguy" miał bardzo podobną moc do Nightcrawlera z X-Menów. :D
Ogólnie bardzo przyjemny serialik, mam nadzieję, że trochę utrzyma się w ramówce ABC.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 kwi 2011, o 19:21

Odp: No Ordinary Family


Kolejny dobry serial, który w tym sezonie dostał cancela. O ile jeszcze pierwsza połowa serialu była co najwyżej średnia tak pozostałe odcinki co najmniej dobre. Jim przestał irytować, nie prowadził głupich spraw, pojawiało się coraz więcej superludzi i praktycznie co odcinek był poruszany główny wątek, który zakończył się w finale i rozpoczął inny. Na prawdę chciałbym zobaczyć jakby to dalej wyglądało mimo że serial nie odbiegał od komiksowych standardów(podróże w czasie, zły zmienia się w dobrego, zły i niedobry szef, który ma jeszcze gorszego szefa, zabawni pomagierzy). Mimo, że dalszych odcinków nie będzie to i tak warto obejrzeć.
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 9 kwi 2011, o 11:38

Odp: No Ordinary Family


Mi udało się obejrzeć dwa odcinki, potem jakoś zabrakło czasu i wziąłem się za oglądanie czegoś innego, teraz się cieszę bo skoro serial dostał cancela przynajmniej się nie będę denerwował. Już wolę zabierać się teraz za seriale, które zostały zakończone a których jeszcze nie widziałem.
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 16 kwi 2011, o 12:17

Odp: No Ordinary Family


Ja widziałem kilka odcinków, ale tego się nie dało oglądać. Chyba podarowałem sobie po 8 odcinku.

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 maja 2011, o 22:08

Odp: No Ordinary Family


Serial został oficjalnie anulowany.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 13 maja 2011, o 22:37

Odp: No Ordinary Family


To już było wiadomo jakiś czas temu, ale nadal mi szkoda.
Obejrzałem 11 epizodów, oglądało się lekko i przyjemnie. Następna ofiara pogromu ABC w tym sezonie. :(
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 18 sie 2011, o 22:41

Odp: No Ordinary Family


Damn, a już się wkręciłam... I Xena była, no ech... Bardzo chciałabym się dowiedzieć, jaką moc dostał George. :/
Obrazek

 


  • Podobne tematy do No Ordinary Family
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.