Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 82
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 34
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 33

Heath Ledger » Nasze seriale » Aktorzy • seriale forumtv.pl

<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 23 sty 2008, o 20:37

Re: Heath Ledger

Ja wciąż nie mogę w to uwierzyć, wydaje się to takie surrealistyczne:(( Całe życie miał przed sobą, prawdopodobnie świetną karierę.... Starsznie smutne i przykre:( bardzo mi go szkoda, oraz jego duletniej córeczki...

[*][*][*][*]
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 23 sty 2008, o 20:53

Re: Heath Ledger


ja jak sie wczoraj dowiedzialam to nie moglam uwierzyc.. myslalam ze krtos se jaja robi albo o jakims filmie moja siora czytala recenzje i tak tkos napisal.. eh.. swietny aktor, mlody czlowiek.. tlyke zycia przed nim bylo... ciekawe czy to samobojstwo, zwykle przedawkowanie czy morderstwo jakies nie daj boze.. :|
Obrazek
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 23 sty 2008, o 22:39

Re: Heath Ledger


morderstwo nie. raczej przedawkowanie jakiś leków (środki nasenne)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 24 sty 2008, o 13:58

Re: Heath Ledger


Szkoda tego aktora. Stworzył parę naprawdę dobrych roli, szkoda, że odszedł.
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

glam_star

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 272

Lokalizacja: Babińskiego

Ulubiony serial:
True Blood

Postdodano 25 sty 2008, o 14:48

Re: Heath Ledger


ja do dziś nie potrafię się z tym pogodzić. Naprawdę wielka szkoda, że odszedł :(
.
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 4 lut 2008, o 12:10

Re: Heath Ledger


Wielka, wielka szkoda, że tak dobry aktor odszedł. :(
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

caboco

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 25 mar 2008, o 13:35

Re: Heath Ledger


Ja widziałam go w: "Zakochana złośnica","Obłędny rycerz" i oczywiscie w :"Tajemnica Brokeback Mountain" moim zdanie swietnie zagral razem z Jake Gyllenhaal .Szkoda ze zmarl byl swietnym aktorem :(
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 3 kwi 2008, o 00:47


on jest ded wiec powinno sie zamknac ten topic, zarcik oczywiscie
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 5 kwi 2008, o 16:53

Re: Heath Ledger


Rzeczywiście bardzo śmieszny żarcik i bardzo na miejscu ;)
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Seti

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Postdodano 6 kwi 2008, o 18:02

Re: Heath Ledger


Mój ulubiony aktor obok Ryana Reynoldsa ... Jego gra urzekła mnie już w pierwszej scenie "Obłędnego Rycerza", niby to nie był popis umiejętności aktorskich, ale jednak był przekonujący. Jego twarz twarz wzbudzała tylko te dobre emocje, promieniował dobrocią i entuzjazmem. Z każdym kolejnym filmem zauważałem że kryje się w Nim wielki potencjał, grał coraz lepiej, coraz bardziej przekonująco i coraz bardziej nieskazitelnie . Był młody i wnosił do kina powiew świeżości. Coraz bardziej zaczynał się liczyć w Hollywood, obserwowałem Jego postępy odkąd pooglądałem pierwszy film z jego udziałem. Był tak przekonujący, że ja jako stu procentowy mężczyzna potrafiłem się wzruszyć gdy umierał w "patriocie". W 2008 roku miał zagrać Swoją największą rolę - Jokera w filmie "Mroczny Rycerz". Jako że wiem naprawdę dużo o show-biznesie i o przemyśle filmowym, to wiedziałem że po tej roli (a znając Heatha Ledera wiedziałem że mogę się spodziewać czegoś genialnego) będzie otrzymywał masę propozycji zagrania w nowych produkcjach. 19 Stycznia 2008 oglądałem nawet zdjęcia zrobione w przerwach ujęć na planie " Imaginarium of Doctor Parnassus " i zastanawiałem się jaki będzie kolejny film z Jego udziałem. (Co do "Imaginarium of Doctor Parnassus" nie spodziewałem się czegoś wielkiego). 22 stycznia siedząc przed telewizorem usłyszałem od siostry " Heath Ledger nie żyje!"... Początkowo się zasmuciłem, potem zaśmiałem że to nie możliwe,a potem jakoś o tym nie myślałem. Wieczorem jednak nie mogłem zasnąć, myślałem o tym, jak i dlaczego... Rankiem przeglądając sieć dowiedziałem się już wszystkiego - Heath przedawkował leki. Wiedziałem, że to nie możliwe i jak się potem okazało Ledger wcale nie przedawkował, tylko zaszła reakcja chemiczna z powodu zmieszania kilku leków na receptę. Tak więc gdyby nie brak wiedzy na temat leków, to Heath Ledger właśnie by się nudził na planie doktora Parnassus'a . Od początku wiedziałem, że to świetnie zapowiadający się aktor, bardzo Go lubiałem. Niektorzy mówią że Elvis żyje. Inni mówią że 2pac żyje. A ja mówię, "a może Heath Ledger żyje?". Wciąż marzę o tym, aby na premierze Mrocznego Batmana pojawił się Heath przebrany w strój Jockera i wołający "Why so serious?". Wciąż myślę "a może to kolejny kawał Ashtona Kutchera?" (ostatnio wrobił cały świat, ze Avril Lavigne jest w ciąży). Może Heath chciał mieć spokój od paparazzi i upozorował Swoją śmierć? Zwłok nigdzie nie pokazano.... śmierć też wydaje się dziwna... Jednak rozsądek odzywa się, że to nie możliwe. Ja jednak zawsze będę miał nadzieję, że może jednak to jest kawał...

[*]Heath Ledger[*]

<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 8 kwi 2008, o 08:17


@Seti a ty myslisz ze wszystkim chce sie czytac twoje wypracowanie? najlepiej jesli chcesz trafic do ludzi to wypunktuj i wprowadz tylko zdania pojedyncze, oraz w jednym punkcie nie wiecej niz dwa takie zdania ]:->
Ostatnio edytowano 12 kwi 2008, o 03:16 przez Cya, łącznie edytowano 1 raz
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 8 kwi 2008, o 09:24

Re: Heath Ledger


@DCboy Ja potrafię skupić swoją uwagę na czymś więcej, niż równoważniki zdań i przeczytać tekst ze zrozumieniem. Seti chciał opisać swoje emocje i zrobił to tak, jak mu pasowało.
Obrazek
<<

Seti

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Postdodano 9 kwi 2008, o 20:07

Re: Heath Ledger


WhYdOC - Dokładnie tak jak napisałeś, chciałem opisać Swoje emocje związane z Jego śmiercią. Cieszę się, że są osoby które to rozumieją.
DCboy - To nie jest wypracowanie i nie ważne czy źle napisane czy dobrze - liczy się przesłanie
Poza tym ten krótki tekst był pisany pod wpływem emocji i nie mam zamiaru go edytować aby uczynić lepszym. Możesz oceniać moje artykuły i przyczepiać się do czego masz ochotę, ale jeśli chodzi o taki temat jak ten... to nie powinieneś zwracać nikomu uwagi ze względu na powagę sytuacji, jaką w tym wypadku jest czyjaś śmierć. Bądź co bądź minęło trochę czasu od 22 stycznia, kiedy to Ledger zmarł, ale jednak pamięć wciąż trwa i nie wypada z tego drwić ani tym bardziej krytykować kogoś za to, że "przelewa na papier" to co w danym momencie czuje, bo gdybym pisząc to zwracał uwagę na zasady ortograficzne, to ten post był pozbawiony życia i emocji, a wtedy człowiek stracił by to co jest w nim najbardziej wyjątkowe - uczucia. Jeśli jednak Cię nie interesuje ten temat, to nie musisz tu zaglądać ani tym bardziej zwracać mi uwagi - masz jakieś odczucia po śmierci Heatha Ledgera ? To możesz tutaj się nimi z Nami podzielić, jeśli jednak nie masz nic do powiedzenia to nie przeszkadzaj innym. To tyle na ten temat.

[*]Heath Ledger[*]

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 2 maja 2008, o 19:45

Re: Heath Ledger


odnalazła gospodyni, która miała wpuścić umówioną wcześniej na spotkanie masażystkę.

seks, alkohol i narkotyki...
szkoda gościa.
Obrazek
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 3 gru 2008, o 20:35

Re: Heath Ledger


Hmm, jego śmierć będzie odwieczną zagadką ... :(
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
Poprzednia strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Aktorzy Zagraniczni



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.