Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

Dowód osobity - czy to prawda? » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 14 lip 2007, o 18:55

KaruzeL napisał(a):To niespotykane, zagraniczne (?) masz nazwisko
mojego kolegi z nazwiskiem Durasiewicz w dawnym częstochowskim jest tylko 5 osób :P on, jego rodzice, jego brat i jego babcia :D znam wszystkich :D
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 14 lip 2007, o 18:57


A Nikoli wszystkich jest mniej niz 60 sztuk :) a licho to wie ale niespotykane ma napewno jak tak mało osób też ma takie.

PS A teraz jakiś forumowy czubek morderca, sprawdza pokolei nazwiska żeby Nas trafić :P Ide lepiej zmienić troszkę tą liczbę ;)
Ostatnio edytowano 14 lip 2007, o 19:02 przez KaruzeL, łącznie edytowano 1 raz
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 14 lip 2007, o 19:44


KaruzeL napisał(a):To niespotykane, zagraniczne (?) masz nazwisko


Zagraniczne nie, ale najwyraźniej mało spotykane, skoro nas tak mało ;) Ogólnie tylko w 4 rejonach Polski: 1 osoba + 8 + 11 + 32 :>
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 14 lip 2007, o 19:46


I jeszcze ich ubędzie :P Za Twoją sprawą ;P
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 14 lip 2007, o 19:52


No cóż, bywa ;) 8ka małe ma szanse na podtrzymanie nazwiska :P (to moja bliższa rodzinka) - a najmłodsze pokolenie to moje dwie kuzynki, ja i mój brat, więc on sam zostaje na najniższej linii ;D Ale 32ka się utrzyma :P Bo to część dalszej rodziny mojego taty, której w większości nawet nie znam, ale na wsi mieszkają, a tam zawsze dużo dzieci jest =D
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 14 lip 2007, o 20:13


e to u mnie w rodzinie bardzo się dba o to żeby nazwisko było cały czas to samo, z córek mojego dziadka od strony taty [mam 3 ciotki :P ] tylko jedna zmieniła nazwisko po ślubie na całkowicie inne, jedna ma podwójne nazwisko, a jedna pozostała przy panieńskim, i tylko dzieci tej pierwszej ciotki nie mają podwójnego nazwiska, a np. jak już któraś z moich kuzynek wyszła za mąż to większość też ma nadal podwójne nazwisko pozostając przy naszym rodowym cały czas, czyli rezygnuje z jednego członu swojego panieńskiego nazwiska, tego po swoim ojcu :) wiadomo że zdarzają się wyjątki które przyjmują tylko nazwisko męża. W mojej rodzinie naprawdę to jest mocno zakorzenione żeby pozostać przy rodowym nazwisku... nawet nie wiem czemu... według mnie to jest po to bo jak się organizuje zjazdy rodzinne to łatwiej znaleźć takie osoby :P
Ostatnio edytowano 14 lip 2007, o 20:14 przez Cya, łącznie edytowano 1 raz
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 16 lip 2007, o 11:15


Ja też mam nazwisko dwu-członowe,ale pod żadnym z nich nie ma mnie w tym rejestrze ,którego link podała Nikola.
Człowiek -widmo czy co?
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

Gestut

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 16 lip 2007, o 12:52


Cya napisał(a):pozostać przy rodowym nazwisku

I bardzo dobrze, ja też mam taki zamiar :).
A co do liczby ludzi o moim nazwisku to 1433. Z czego wg dowodu są 4 o takim samym imieniu :P
Obrazek
Myślę, że nie powinniśmy narzekać na przeznaczenie. Nie jest niesprawiedliwe.Nie jest nieoczekiwane. Ono tylko... wyrównuje rachunki.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 16 lip 2007, o 15:09


Ja Wam mówię, że to jakaś ściema jest z tą liczbą... ;)
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 16 lip 2007, o 15:24


Ja też zostane przy nazwisku rodowym :P

A liczba tak jak Cya wspominał służy tylko i wyłącznie do liczby połówek które trzeba postawić po odbiorze :P Jak widać liczby te niektórym tworzą litry, a nawet czsem baniaki :P Ja mam 4 na końcu :D
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 16 lip 2007, o 16:06


KaruzeL napisał(a):4
litry czy połówki? bo ja mam 4 litry :D
<<

Gestut

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 16 lip 2007, o 20:53


A u mnie by się zgadzało co do tej liczby. Bo w dowodzie mam 4 i są 4 osoby, przynajmniej w moim mieście o tym nazwisku. A moja mama ma liczbe 5, i również się zgadza, bo wkońcu jest nas o 1 osobe mniej po tym jak siostra wyszła za mąż.
Obrazek
Myślę, że nie powinniśmy narzekać na przeznaczenie. Nie jest niesprawiedliwe.Nie jest nieoczekiwane. Ono tylko... wyrównuje rachunki.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 16 lip 2007, o 22:56


Gestut napisał(a):A u mnie by się zgadzało co do tej liczby. Bo w dowodzie mam 4 i są 4 osoby, przynajmniej w moim mieście o tym nazwisku. A moja mama ma liczbe 5, i również się zgadza, bo wkońcu jest nas o 1 osobe mniej po tym jak siostra wyszła za mąż.


Ale w tej teorii chodzi o osoby o tym samym imieniu i nazwisku...

Bo jakby same nazwiska były to by te liczby wynosiły więcej....Tylko pomyślec ile wódy trzeba by było wtedy stawiac. :P
Ostatnio edytowano 16 lip 2007, o 22:57 przez Paulina, łącznie edytowano 1 raz
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 16 lip 2007, o 22:58


Paulina napisał(a):Bo jakby same nazwiska były to by te liczby wynosiły więcej...


Kowalskim i Nowakom zabrakłoby miejsca w dowodach :hah:
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 16 lip 2007, o 23:46


Paulina napisał(a):Tylko pomyślec ile wódy trzeba by było wtedy stawiac.
ludzie by się nie wypłacili do końca życia ;D Taki Kowalski to by miał nie za wesoło ;D
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 17 lip 2007, o 01:16


Jak tu pisać mature jak masz ponad 200000 :P przed maturą detoks :P

Jak ten Nimiec z linka Pauliny :P
Ostatnio edytowano 17 lip 2007, o 01:16 przez KaruzeL, łącznie edytowano 1 raz
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 19 lip 2007, o 17:47


ja słyszałam to wiele razy ze jest tam iles tam podobnych do Ciebie osób bo nie mozliwe jest to ze chodzi tylko o imie i nazwisko bo za mało ja mam tylko 2 :P i u roznych osob to sprawdzalismy ;p
<<

Mayura-san

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 8

Postdodano 19 lip 2007, o 22:56

A może chodzi o to samo imię, DRUGIE imię i nazwisko?

Bo ja mam 0 u siebie w dowodzie, ale wiem, że oprócz mnie jest napewno jeszcze jedna osoba o tym samym pierwszym imieniu i nazwisku :D
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do Dowód osobity - czy to prawda?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.