Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

Cmentarze » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 11 gru 2006, o 15:41

Cmentarze

Lubicie chodzic po cmentarzach, ja lubie. Jesli ktos jeszcze to mozna tu opisywac swoje przechadzki a czasem dawac jakies fajne fotki cmentarzy. Dzis akurat bylem sie przjesc i trafilem na cmenatarz. Lubie zwiedzac stare cmentarze chodzic alejkami i ogladac pomniki. Szczegolnie lubie chodzic w Zimę najlepiej wieczorem, wtedy jest calkowita pustka i spokoj :)
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 11 gru 2006, o 19:15


Hehe jaki temat :P Mi się podoba w Dzień Wszystkich Świętych jak się wieczorem idzie i wszędzie znicze są zapalone. To tak magicznie jest :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

luke

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 51

Lokalizacja: Ruda Śląska

Postdodano 11 gru 2006, o 21:11


Cmentarze, lasy, hałdy, bunkry nocą- to jest to. Najlepiej gdy idzie sie jeszcze z jedna osoba, ktora nakreca klimat do takiego stopnia, ze masz ochote uciec :lol:
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 11 gru 2006, o 21:18


Cmentarz w nocy w dzień wszystkich świętych jest super, ale tak na codzień ... to niebardzo.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 11 gru 2006, o 21:37


Cmentarza nocą/późnym wieczorem jeszcze nie odwiedzałam i chyba się nie skuszę ;) Kiedyś wracałam przez las w środku nocy, gdzie było dokładnie 0 oświetlenia, było nas około 10, a kolega zaczął nawijać o "Blair witch project". Prawie panika była ;D
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 11 gru 2006, o 21:40


cmentarz w zimie ładnie wygląda ale dziwi mnie alvaro , że zalozyles tak itemat.
Ludzie nie lubią mówić o śmierci.
Obrazek
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 11 gru 2006, o 21:44


To nie al założył temat.

Jak dla mnie nic ciekawego żeby sobie tam spacerować, no może jedynie ciszy. Bardzo fajnie natomiast jest wybrać się na cmentarz wieczorem czy też nocą 1 listopada.
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 11 gru 2006, o 23:03


Taifun napisał(a):cmentarz w zimie ładnie wygląda ale dziwi mnie alvaro , że zalozyles tak itemat.
Ludzie nie lubią mówić o śmierci.


Hehe to nie mowa o smierci raczej o zainteroswaniach pozaserialowych:)
I jestem Gareth nie Alvaro
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 11 gru 2006, o 23:50


Dobra ja lubię cmentarze pod warunkiem [w tym miejscu wychodzi cała prawda o mnie :P ] że jest jakiś pogrzeb kogoś z b.b.b. dalekiej rodzinki bo wtedy prawie cała rodzinka [teraz piszę o tej bliższej] się spotyka po pogrzebie i jest całkiem fajnie [no przecież nie będziemy gadać o śmierci po pogrzebie, naprawdę pocieszyli byśmy tym najbliższą rodzinę zmarłego/zmarłej] a po za pogrzebami i ślubami bardzo rzadko możemy się wspólnie razem wszyscy spotkać.

A tak na przechadzki to lubię tylko cmentarz komunalny w Częstochowie bo jest niedawno założony i jest jednym z największych cmentarzy jakie widziałem [ale ja nie widziałem dużo cmentarzy więc pewnie w niektórych oczach wydawał by się malutki :P ] no i mało grobów jest i bardziej przypomina mi park bo jest pełno alejek a groby to tylko przy samym wejściu są więc po pewnym czasie zapomina się że to cmentarz.
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 12 gru 2006, o 21:04


Taifun napisał(a):cmentarz w zimie ładnie wygląda ale dziwi mnie alvaro , że zalozyles tak itemat.
Ludzie nie lubią mówić o śmierci.


Każdy lubi co innego :P A skoro Gareth lubi cmentarze to widocznie coś w nich musi widzieć :P A poza tym dla mnie cmentarz kojarzy się bardziej z duchami, tajemniczośćią niż ze śmiercią. Może dlatego, że na razie byłam tylko na 3 pogrzebach i to kiedy jeszcze byłam mała :]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 12 gru 2006, o 23:28


shiri napisał(a):dla mnie cmentarz kojarzy się bardziej z duchami, tajemniczośćią


Mi tez dotego nawet romantycznie tam czasem jest :) (wiem co powiecie ciagnac dziewczyne na cemntarz to nie najlepszy pomysl na randke, ale zdecydowanie oryginalny)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 12 gru 2006, o 23:32


Gareth napisał(a):wiem co powiecie ciagnac dziewczyne na cemntarz to nie najlepszy pomysl na randke, ale zdecydowanie oryginalny

Ja raz byłam w nocy na cmenatarzu z kumplem, i może randka to nie była, bo to po prostu najkrótsza droga od jego domu do miasta ;D ale mimo wszystko przyjemne to to nie było :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 13 gru 2006, o 01:52


matko, co za temat...

jakoś nie przepadam za cmentarzami nocą :P ale w dzień czasem odwiedze (groby nie cmentarze)
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 13 gru 2006, o 10:39


Ja pamietam jak chodziłem do pobliskiej dyskoteki to z kumplem rowerami wtedy jeździliśmy a że cmentarz był od tej dyskoteki jakieś 0.5 km a my do niej mieliśmy 3 km i jeszcze prawa jazdy żaden nie miał to rowery zostawialiśmy na cmentarzu aby nam nikt nie zakośił I zawsze były tam gdzie je zostawialiśmy :]
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 13 gru 2006, o 10:44


Niezły motyw z tymi rowerami, ale co jakby tam chodzili "zbieracze" zniczy czy wiązanek :D
To by rowerki też zebrali.
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 13 gru 2006, o 11:02


A to my chowaliśmy w samym koncie cmentarza za kontenerem na śmieci :D
<<

piotrek363337

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 115

Lokalizacja: Elbląg

Postdodano 13 gru 2006, o 14:00


Ja cmentarze zabardzo nie lubie odwiedzać , no chyba , że jest Wszystkich świętych , cmentarze przypomianaja mi o śmierci nie tylko moich bliskich , ale także innych osób .
My world, my life, my music, my soul
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 28 sty 2007, o 01:32

Nikola napisał(a):Kiedyś wracałam przez las w środku nocy, gdzie było dokładnie 0 oświetlenia, było nas około 10, a kolega zaczął nawijać o "Blair witch project". Prawie panika była ;D

hehe zrobiłam taki numer raz kumpelkom bo błąkałyśmy się po lesie i akurat trafiłyśmy na opuszczony budynek, od razu przypomniała mi się wiedźma z Blair :) no i tak zaczełam je straszyć że aż sama siebie wystraszyłam :D
a co do cmentarzy to lubie chodzić, bo lubie tą szczególną ciszę, pozwala mi głębiej zastanowić się nad swoim życiem.
So?
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.