Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 64
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 14
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 13

Cmentarze » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 3 lut 2007, o 02:20

Nie lubię tych miejsc, są strasznie przygnębiające i smutne.Tym bardziej teraz,gdyż w zeszły piątek pochowałam teścia ;( Zawsze miałam problem aby w dniu Wszystkich Świętych pójść na groby najbliższych.Ale i takie miejsca muszą być...
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

Iris

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 113

Lokalizacja: sz-n

Postdodano 21 lut 2007, o 10:54


W moim mieście cmentarz wygląda jak park, dlatego często chodze tam na spacery ;)
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 21 lut 2007, o 12:49


TAK! Uwielbiam spacery po cmentarzu. Chociaz w moim jakże zacnym mieście roi sie od terenów zielonych, to cmentarz jest naprawdę dobrym miejscem do spacerów. I jakim dużym :) Niech tylko wiosna przyjdzie...
Obrazek
<<

Iris

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 113

Lokalizacja: sz-n

Postdodano 21 lut 2007, o 19:44


Be Ironic napisał(a):I jakim dużym Niech tylko wiosna przyjdzie...

Hehe :D no tak w końcu u Nas największy cmentarz w Polsce :P Naprawde lubię chodzić tam na spacery :)
<<

edycik

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 3 mar 2007, o 11:35


ja tam cmentarz lubie tylko w Dzień Wszystkich Świętych ciemno i jakoś tak bajecznie :roll:
<<

dogi-dogi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 76

Postdodano 3 mar 2007, o 12:53


Ja jestem przyzwyczajona do cmentarzy. Chodzę tam co tydzień a nawet częściej na grób mojej mamy. :sad:
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 3 mar 2007, o 13:38


dogi-dogi :hug: przykro mi z powodu twojej straty

Ja ostatnio wybralem sie rozejrzec po cmenatrzach w Bytomiu i odwiedzialem 7 cmentarzy w 1 dzien:) Nawet trafilem na jeden taki caly zarosniety gdzie widac tylko pare nagrobkow i to takich malych dzieciecych. Dodatkowo na tym ostatnim bylem juz po 21 i nagle mgla sie podniosla :)
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 2 kwi 2007, o 00:56


Mimo że nie lubię chodzić na cmentarze to podoba mi widok płonących zniczy (szczególnie w dniu WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH gdy jest ich bardzo dużo)jak oświetlają nagrobki gdy robi się ciemno na cmentarzu.Ten widok zawsze mnie urzekał.
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 3 kwi 2007, o 20:10


Lubie cmentarze patrzen w nocy na świece wogóle ten klimat,adrenalinka a najlepiej jak obejzy sie jakiegos horrora i wtedy na cmentarz :D
<<

lady freak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 94

Postdodano 4 kwi 2007, o 18:24


Najbardziej urzekają mnie takie stare i w połowie zarośnięte... Najlepiej w lesie... Wtedy się czuje klimat... Odnośnie 1 listopada, nie chodzę wtedy na cmentarze... Znicze pięknie wyglądają każdej nocy, ale na Wszystkich Świętych to przesada... Zresztą w szafce w szkole mam znicza, więc to mi wystarcza... :]
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 4 kwi 2007, o 18:52


na cmentarze chodze tylko w dzien zaduszny i wszystkich swietych ale czasami mi sie zdarza isc na cmentarz na grob babci i dziadka jak jetsem na spowiedzi lub na mszy tam nie daleko cmentarza bo zazwyczaj chodze do kosciola do mojej wsi a cmentarz jest nie daleko w sasiedniej wsi wiec tak to jest a jak mam daleko to niestety tam niejezdze np na slask ale i tak lubie na nie chodzic .
zwariowana dziewczynka
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 10 kwi 2007, o 17:24


Ja na cmentarz ( tak pomodlić sie ) to tylko 1 listopada a tak przechodze czesto bo niedaleko domu mam cmentarz :P
<<

Awentur

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 34

Lokalizacja: gdzieś w Odległych Rubieżach

Postdodano 25 lip 2008, o 11:08

Re: Cmentarze


Lubię klimat starych cmentarzy, a szczególnie żydowskich. Tych zaniedbanych zarośniętych chaszczami, bujną trawą, z nagrobkami porośniętymi mchem i bluszczem. Wraz z przyjaciółmi (robiąc zloty w rożnych miastach Polskich) staramy się zaglądać na miejscowy cmentarz żydowski. Poniżej wklejam link do bloga gdzie przyjaciel zamieścił zdjęcia z trzech najciekawszych (wg niego) kirkutów.
http://kirkuty.blox.pl/html
Jak dla mnie palmę pierwszeństwa ma cmentarz żydowski w Częstochowie, który odkrył dla nas zaprzyjaźniony tubylec. Trochę czasu straciliśmy żeby się tam dostać (po drodze wzdłuż torów napotkaliśmy na pociąg z gorąca surówką :hihi: ), ale naprawdę warto było. Sami spójrzcie
Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 25 lip 2008, o 19:15

Re: Cmentarze


fajna inicjatywa. Bardzo ładna fotka.
Obrazek
<<

Awentur

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 34

Lokalizacja: gdzieś w Odległych Rubieżach

Postdodano 25 lip 2008, o 19:42

Re: Cmentarze


Dzięki :)
a fotka przez długi czas gościła u mnie na pulpicie.
Poprzednia strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.