Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

Battlestar Galactica - The Plan » Battlestar Galactica » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007-2008

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 22 sty 2010, o 23:07

Battlestar Galactica - The Plan

Obrazek



Fabuła umiejscowiono w trakcie ataku Cylonów na Dwanaście Kolonii oraz jakiś czas po zagładzie niemal całej ludzkości; opowiadać będzie o poczynaniach Cylonów względem ocalałych z zagłady ludzi.


Film w pierwszej kolejności dostępny będzie na DVD oraz sklepach internetowych (29 października 2009).
Następnie zostanie wyemitowany przez amerykańską telewizję Sci-Fi w 2010 roku.

trust him... he's a doctor!
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 24 sty 2010, o 01:10

Odp: Battlestar Galactica - The Plan


Czy ten film był potrzebny po całkowitym zakończeniu serialu? Myślę, żeby się obeszło choć z zaciekawieniem go oglądnąłem. Zawsze podobały mi się sceny związane wyłącznie z Cylonami. Przeplatały się tu wątki, które już dokładnie znamy. Lecz zobaczyliśmy to z tej drugiej strony. Minus za to, że film skupił się na Modelu Pierwszym, czyli Cavilu. Od początku do końca nie mogłem zdzierżyć tego gościa :P Poza tym myślałem, że akcja zakończy się bliżej zdarzeń, które widzieliśmy w 4 sezonie, a tu zaskoczenie, że film skończył się akurat wtedy gdy "Jedynki" wyleciały przez śluzę. Tak, czy tak oglądało mi się bardzo fajnie :)
trust him... he's a doctor!
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 25 sty 2010, o 12:05

Odp: Battlestar Galactica - The Plan


Też trochę się zdziwiłem, że zakończył przy wydarzeniach z 2 sezonu, czyli po prostu wtedy plan cylonów się zakończył, tylko po co nam wmawiali jeszcze przez cały 3 i chyba 4 sezon, że mają plan.
Też nie podobało mi się, że skupiło się na Cavilu.
Przed filmem pewnie policzyli jaką ilość cylonów ujawnili gdy Boomer mówiła Gaiusowi i dodali tam kogoś żeby sięzgadzało, to trochę na plus :P
No i właśnie parę luk wypełnili kto się pojawiał tam gdzie nie wiedzieliśmy.
Fajnie się oglądało ale pewien niedosyt pozostał, w końcu to BSG tutaj można spodziewać się zawsze czegoś lepszego :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly

 


  • Podobne tematy do Battlestar Galactica - The Plan
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.