Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x06 - Plan B » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 paź 2010, o 17:13

2x06 - Plan B

Spoiler:


Świetny odcinek!
Podobały mi się sceny jak Jeremy łaził za Damon i coraz bardziej wsiąkał w tajemnicę serialu. O wiele lepiej wypada jego postać niż w zeszłym sezonie. No i ma niezłe sceny z Damonem :D
Mason nie żyję! Niezła scena jak go Damon torturował pogrzebaczem i tojadem by na końcu wyrwać mu serce. Mocne! Dziwne tylko, że Boonie się na to zgodziłą bo przecież gdyby nie chciała jego śmierci to by została z nim. Jednak dobrze ją zobaczyć pracującą z braćmi :)
Jenna pod kontrolą Katherine i teraz leży w szpitalu! Tego się nie spodziewałem, myślałem, że jedna śmierć w odcinku wystarczy. Mam nadzieje, że nic jej nie będzie.
Fajna scena Caroline z matką. szkoda tylko że ją zauroczyła bo chciałbym żeby rada w końcu dowiedziała się o braciach Salvtore.
Matt kolejną marionetką Karherine. Oby nic mu się nie stało. I czy Taylor zostanie wilkołakiem? Nieźle się zapowiadają dalsze odcinki.
Stefan w studni i Elena udająca mu się na ratunek - jedna z najlepszych scen odcinka.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 23 paź 2010, o 14:33

Odp: 2x06 - Plan B


Bardzo mi się podobało! :D
Ładnie się wszystko potoczyło. Jeremy powiedział im o kamieniu i został wplątany w wir wydarzeń.
Świetna scena ze studnią, fajnie, że Bonnie się w to wszystko włączyła.
Damon sobie trochę potorturował i na końcu wyrwał serce Masonowi. Nice! No cóż, musiało do tego dojść.
Katherine zauroczyła Jennę, no tego to się nie spodziewałem. :D A teraz chce zrobił z Tylera wilkołaka przy użyciu Matta. Jestem ogromnie ciekawy, jak to się potoczy. :P
Caroline zaczęła się dogadywać z matką, szkoda, że jednak musiała ją zauroczyć. Co do jednego miała rację, że jej matka nie zaufa braciom.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 23 paź 2010, o 15:31

Odp: 2x06 - Plan B


świetny odcinek,szkoda, że Mason został zabity, nie zasługiwał na to, jego jedynym błędem było to, że zakochał się w Katherine
Katherine to wielka żmija, wszystko potrafi sobie ułożyć tak jak ona chce, ciekawe co będzie z Mattem :O i biedna Jenna :(
Jeremy mi się w tym sezonie podoba, wreszcie robi coś pożytecznego
zerwanie Eleny i Stefana - smutne, ale wiadomo, że kiedyś w końcu znowu będą razem. I Damon chyba faktycznie się przejął sytuacją Eleny
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 10 lis 2010, o 13:10

Odp: 2x06 - Plan B


tego się nie spodziewałem, że Mason skończy swój żywot w tym odcinku :D

ten serial nie przestaje mnie zaskakiwać.
trust him... he's a doctor!
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 gru 2010, o 19:16

Odp: 2x06 - Plan B


Ale ten Mason był naiwny. Wierzył, że Ketherina naprawdę go kocha. Śmiać mi się chciało, jak go "urabiała" w łóżku. Mimo tej jego miłości nie ufał jej. Dobrze zabezpieczył kamyczek. W sumie szkoda, że Damon go już zabił, bo polubiłem tego wilkołaczka. :D

Caroline zaczęła dogadywać się z matką. Szkoda, że wymazała jej wszystko z pamięci.

Katherina dała kolejną próbkę swoich możliwości i skrzywdziła Jennę.

Z kolei Jeremy coraz bardziej wsiąga w to wszystko. Im więcej wie, tym jest to dla niego bardziej niebezpieczne. Nawet trochę szkoda mi się go robiło, jak Damon mu przycinał z tym, że usilnie szuka celu w zyciu.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 2x06 - Plan B
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.