Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

8x23 - Sacrifice » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 28 kwi 2013, o 22:43

8x23 - Sacrifice

Spoiler:


Data emisji: 5.15.2013
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 18 maja 2013, o 20:10

Odp: 8x23 - Sacrifice


Oh My God! 'Carry on my wayward son'! Jakże ja za tym tęskniłam! Piękny początek :D
Uwielbiam kontrakty Crowley'a - długie na dwa metry xD Ale jego zaskoczenie jak się dowiedział, że to on jest trzecią próbą było piękne.
Całkiem niezły pomysł miał z wezwaniem pomocy a tu niespodzianka - wściekły Abaddon.
Wspaniałe były scena pokazujące 'leczenie' Crowley'a, jego płacz, rozmowa o przebaczeniu, poddawanie się wstrzykiwaniu krwi. Ciekawe jak to będzie teraz wyglądać skoro Sam nie dokończył rytuału. Czy te zmiany się cofnął.
Byłabym wniebowzięta gdyby jakimś cudem Crowley teraz dołączył do chłopaków.
Za to Metron całkiem ześwirował. Zdobycie łuku było piękne - facet zakochał się w facecie, kiedy oni szukali dla niego babeczki :D
Castiel został pozbawiony łaski i zesłany na ziemię tak jak cała reszta aniołów - Metatron dopiął swego, zniszczył Niebo. Co teraz? Demony dalej na Ziemi, Anioły też ale domyślał się, że nie mają swoich mocy. Metatron wspomniał, że będzie czekał na Cassa w Niebie, więc może ono wciąż istnieje jednak. Taki restart?
No i genialna scena, kiedy Sam dowiaduje się, że zginie. 'So?' Do końca spodziewałam się, że jednak dokończy to całe 'leczenie', a jednak nie.
Koniec mnie zaskoczył. W takim sensie, że nie spodziewałam się że to już. Patrzę, patrzę a tu nagle napisy. A nic się nie wyjaśniło. Powiem szczerze, że zawiodłam się, ale też moje wymagania już od bardzo dawna nie są zbyt wygórowane dla tego serialu. Nie wiem do końca czy podoba mi się to jak rozwiązano sprawy Piekła i Nieba, a wiele wątku jak zwykle nie dokończonych. No i o czym będzie następna seria? Nie będzie już walki Aniołów z Demonami, bo... Aniołów już nie ma? Demony zapanują? Już tylko łowcy zostaną do walki z nimi? Ciekawe, ciekawe. Jakby nie było, jestem wystarczająco ciekawa, żeby zabrać się za nowy sezon kiedy się pojawi.
<<

BiBoj

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 57

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 19 maja 2013, o 20:50

Re: 8x23 - Sacrifice


Nie wierzę, że to wychodzi ode mnie, ale ten odcinek naprawdę, zupełnie szczerze mi się podobał. Poczułem klimat pierwszych sezonów - ba, nawet zakończeń tychże.
Metatron (nazwa jak dla jakiegoś transformera albo innego Megazorda) mi zupełnie nie pasuje na badassa, który pokonał anioły. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zmieni nieco image.
Potyczka Sama i Crowley'a z domieszką Abaddona bardzo dobra. I końcówka, w której widać było "ludzką" stronę Króla Piekła. Fajnie by było, gdyby pozostał takim ogniwem pośrednim i w kolejnej serii chłopaki walczyliby jedynie z Metatronem. Crowley mógłby im nawet pomagać, choć oczywiście nie za często. Albo i nawet przyczynić się do "wyleczenia" wszystkich demonów i odwrócenia pierwotnych ról Niebo - Piekło.
Końcowa rozmowa Sama i Deana przesadzona. Lubię trochę patosu, ale serio? Sam by się nie poświęcił? Skoro poświęcił o wiele więcej na koniec piątej serii, to teraz sobie odpuścił? Nie kupuję tego.
Anioły na ziemii... a skąd będą miały ludzkie powłoki? Coś czuję, że scenarzyści zapomnieli o tym wątku. Jednak sam moment ich "spadania" rewelacyjny.
Podsumowując sezon: Najlepszy od dawna. Oczywiście ciągle żałośnie słaby w porównaniu do dwóch pierwszych serii, ale taką piątą (moim zdaniem najgorszą) bije na głowę. Postawiłbym go na tym samym miejscu, co sezon czwarty (a może nawet i wyżej). Sam finał - ustępuje miejsca jedynie finałowi serii drugiej. Jestem pozytywnie zaskoczony, oby twórcy szli dalej tym torem.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 7 gru 2013, o 18:09

Odp: 8x23 - Sacrifice


Serio! W takim momencie?! Dobrze że ja mogę oglądać dalej... Co tu dużo pisać, odcinek był niesamowicie wciągający. Ociekał epickością jak dla mnie. Nie mogłem uwierzyć w napisy końcowe.
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 8x23 - Sacrifice
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 8



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.