Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

7x06 - Slash Fiction » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

photoartis

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 11

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 18 paź 2011, o 16:37

7x06 - Slash Fiction

Ciekawie zapowiada się akcja w restauracji, tutaj macie link do zdjęć ;) - http://infoserial.pl/225/co-sprowokowal ... ernatural/
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 18 paź 2011, o 19:10

Odp: 7x06 Fiction Slash


Akcja w restauracji wygląda jak napad z Pulp Fiction :) Jednak co ciekawsze w odcinku będzie Crowley i zapewne dowiemy się jak radzi sobie bez naszego aniołka.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 30 paź 2011, o 21:13

Odp: 7x06 Fiction Slash


Łał. Wreszcie dzieje się coś na froncie Lewiatanowym. Tak się w sumie spodziewałam, że sposób na nich to będzie coś banalnego, na no nikt by nie wpadł. No i proszę - środki czystości! xD
Dużo Bobby'ego w tym odcinku, bardzo na plus. Jego mały romansik mi się bardzo podobał. Szkoda tylko, że on taki szorki w obejściu, no ale może pani szeryf weźmie go w obroty. I prawdę powiedziawszy zaczęłam się dziś przekonywać wreszcie, że on to na prawdę on, ale nie jakaś podróbka.
Dalej - akcja w komisariacie. Zawsze gdy bracia mają jakieś problemy z glinami dzieje się coś nadnaturalnego co zmienia ich podejście i wszystko jest nagle cacy. Już mnie trochę ten schemat męczy. Tak jak to, że ci którzy się do braci przekonają i im pomogą, zazwyczaj kończą martwi...
Rozmowa Crowley'a z szefem Lewiatanów - mistrzostwo. Biedny Crow miał nadzieję na super sprzymierzeńca, a mam takie wrażenie, że skończy u braciszków. W sumie koalicja braci z Crowem by mi się bardzo, bardzo podobała.
A co do Winchesterów... No to się podziało. Bracia się rozstali, a to bardzo niedobrze. Zawsze jak są osobno to coś niedobrego się dzieje. No i oczywistym było, że prędzej czy później się wyda sprawa z Deanem. Miałam tylko nadzieję, że to on sam się przyzna, wtedy Sam byłby dwa razy mniej zły.
Odcinek całkiem przyjemny. Akcja się posunęła wreszcie no i mamy całkiem miłe zakończenie odcinka. Już ciekawa jestem co to się będzie dalej działo.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 paź 2011, o 22:29

Odp: 7x06 Fiction Slash


Ale to już było... za dużo oklepanych zagrań w tym odcinku. Bracia ukrywający się przed policją? Było. I jeszcze musieli udać się do profesjonalisty po pomoc. Tylko że praktyczni nic nowego im powiedział. Starcie na komisariacie takie sobie. Za łatwo poszło przekonanie szeryfa. Dobrze że przynajmniej jakaś akcja była.
Sam dowiedział się o Amy i odchodzi. Nareszcie zostało to powiedziane bo mnie strasznie ten wątek męczył w poprzednim odcinku. I oczywiście Sam musiał odejść. Znowu. Kolejny oklepany motyw. I pewnie nie dalej niż w 8 odcinku będą znowu razem jeździć :)
Śpiewający Dean w tym samochodziku był mocny :)
Podobało mi się że w odcinku było sporo akcji w wykonaniu evil Winchesterów. Mocna była pierwsza scena w banku albo potem w restauracji.
Pani szeryf u Bobbego :) Lubie ją i mogłaby się częściej pokazywać jednak podejrzewał że zginie niedługo :)
Crowley! :D Cwaniaczek chciał sobie ugruntować pozycje a okazało się że Lewiatany nie interesują sięzbytnio demonami. Ciekawe jaki plan mają.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 1 lis 2011, o 13:15

Odp: 7x06 Fiction Slash


Dokładnie jak napisał Czesiek to już wszystko było.

Fajny początek w tym banku i rozstrzelanie wszystkich w windzie, już wtedy wiadomo było , że to jakieś klony.
Ech i znów uciekanie przed policją, winchesterowie, muszą się ukrywać i pozbyć się samochodu ( to był ten odcinek gdzie musieli zrezygnować z impali?) , po czym dosyć szybko wsiąść do niego spowrotem.

Bobby męczył się z Lewiatem, jak go unicestwić? Dobre było jak odrąbał mu głowe, ale to nie mogło być takie proste. Za to środki czystości już są w ogóle proste, ale z tych lewiatanów brudasy :D.
Trzeba ich tylko wyszorować porządnie i po kłopocie:).

Klony winchesterów miały mocne sceny, nikogo nie oszczędzali, a gdy złapano tych co nie trzeba , to i tak potraktowali ich dosyć łagodnie. No bez jaj mordercy poszukiwani w całych stanach , a oni jeszcze jakies przesłuchanie robią, czy w jakas zwykła klatke wpuszczają. Bez sensu się czepiam, jakbym nie wiedział jak to jest w SN :).
Sam dowiedział się o sekrecie Deana i znów drogi braci winchester muszą się rozejść. Nuuudy , ciekawe ile potrwa ten foch Sama?
Bobby z panią szeryf tworzą fajną parę, tylko Bobby musi się ogarnąć:).

Pojawił się i Crowley w końcu, jak to on znów próbował znaleźć sobie mocnego sprzymierzeńca.
Nic z tego, pewnie teraz będzie szukał szczęścia u braci .

Scena z podśpiewywaniem Deana w samochodzie jak zwykle fajna, popachniało starym SN.
Podobała mi si też scena, gdy Sam zajarzył, że klony atakują te miejsca gdzie oni polowali i to przypomnienie tych stworów jak Wendigo czy chłopiec z rzeki, ach to były fajne odcinku, brakuje mi obecnie takich.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Dominogal

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
Smallville Dexter Greek

Postdodano 3 lis 2011, o 18:41

Odp: 7x06 Fiction Slash


Mój pierwszy post nie licząc powitalnego :D

A zatem, wg mnie sezon zaczął się na tyle świetnie, że oczekiwania większości z nas poszły w górę. Teraz z odcinka na odcinek wraca Supernatural z sezonu 6. Czyli niby coś się dzieje, niby kręcimy się wokół głównej osi fabularnej, ale tak naprawdę nie dzieje się nic nowego. Osłabienie Lewiatanów domestosem ... no cóż niech będzie i tak. Bracia kolejny raz się kłócą. Każdy idzie w swoją stronę, a jaki będzie tego finał wszyscy wiemy. Trochę się podąsają po czym padną sobie w ramiona i rozwiążą wspólnie jakąś sprawę.
Oglądam: American Horror Story, Blue Mountain State, Breaking Bad, Castle, Chuck, Dexter, Havaii-Five-O, Haven, Homeland, Misfits, Person Of Interest, Psych, Supernatural, The Mentalist, The Walking Dead ... i jeszcze kilka innych

Oglądałem: Smallville, 24, Battlestar Galactica, Twin Peaks, Greek, ReGenesis, Stargate Altantis, Dark Blue, Firefly i jeszcze sporo innych ;)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 29 cze 2012, o 14:01

Odp: 7x06 - Slash Fiction


Powracam do "Supernatural" po sporej przerwie, czas nadrobić 7 sezon. :)
Niezły odcinek.
Powrót Crowleya zaliczam na duży plus epizodu. :P Teraz pewnie będzie szukał pomocy u braci, jak Lewiatany totalnie go olały. :P
Całkiem dużo Bobby'ego. Fajne sceny z panią Szeryf, mam nadzieję, że pobędzie trochę w serialu. Należy się staruszkowi trochę szczęścia i miłości.
Szukanie sposobów na zabicie Lewiatanów...i znalezienie tego właściwego. :P
Cała akcja z Klonami była świetna. :) Rzeźni w banku, czy restauracji. :)
W końcu wyszedł na jaw sekret Deana, szkoda tylko, że w takich okolicznościach. Sam po raz kolejny rzucił chwilowego "focha", chociaż wszyscy wiemy jak to się ostatecznie skończy. :P
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 14 lis 2013, o 07:50

Odp: 7x06 - Slash Fiction


Śpiewający Dean i Pani Szeryf, dwa najlepsze smaczki odcinka. ;)
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 7x06 - Slash Fiction
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.