Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

6x22 - Partings » Gilmore Girls » Odcinki • seriale forumtv.pl

2005-2006

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 20:43

6x22 - Partings

Stars Hollow is suddenly overrun with troubadours when news gets out that the town's regular street performer has been discovered. On the evening of Logan's graduation from Yale, Rory throws him a wild party, but the knowledge that he is being forced to leave for London the next day makes their time together bittersweet. Meanwhile, at a Friday night dinner, Emily and Richard attempt to set Christopher up with an attractive young woman. Finally, Lorelai decides she was wrong to let Luke postpone their wedding for so long and delivers a tearful ultimatum.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 lis 2006, o 16:06


Odcinek jakoby nie był - był smutny z powodu wyjazdu Logana, Rory zrobiła mu piękne przyjęcie, ale kiedy odchodził rano wzruszyłam sie, naprawdę, nie chciałam żeby wyjeżdżał.

randka dla Chrisa - jedyne co dobre z tego wyszło to, że kobieta okazała się psycholigiem i pogadała z Lor, która zdecydowała się na działanie, fakt, że później wyszło jak wyszło i powiem szczerze, że zła byłam że poszła do Chrisa i wylądaowała z nim w łóżku, bo nie chcialam żeby Chris czuł sie jedynie wykorzystany...

smutno ogólnie.
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 cze 2007, o 02:13


Trubadurzy [bądź trubadurowie] - zawsze mnie wkurzał ten wątek w GG a tutaj już całkiem przesadzili.
Wyjazd Logana - naprawdę się wzruszyłam, gdy się żegnali.
No i końcówka z Chrisem i Lorelai, normalnie mnie zagięli. Tak w ogóle to jak to się stało w 6 sezonie, że Lorelai pogodziła się z Chrisem i zostali przyjaciółmi ?
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 14 cze 2007, o 10:02


Trish napisał(a):Tak w ogóle to jak to się stało w 6 sezonie, że Lorelai pogodziła się z Chrisem i zostali przyjaciółmi ?


no właśnie też bym chciał to wiedziec, trochę dziwne, że Chris nawet nie przeprosił za poprzedni rok (niby może nie chciał tego przypominac, no ale mnie to nie przekonuje), no i wogóle ten powrót Chris mnie wqrzył, ostatnia scena jak dla mnie to zniszczenie charakteru Lorelai, zniszczenie serialu no i oczywiście zniszczenie LL

a co do tego, żę Chris czuł isę wykorzystany, jeśli tak jest to tylko przez jego włąsną głupotę. On wiedział, żę tego dnia wcześniej ona jeszcze była zaręczona, widział w jakim stanie do niego przyszła, jeśli chociaż trochę myśli to nie powinien się dziwic jeśli rano Lorelai sobie pójdzie bez słowa
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 cze 2007, o 16:56


Czyli, że nie było żadnej rozmowy ani nic ? Tak po prostu pojawił się z propozycją kupienia czegoś Rory, bądź zapłacenia za jej stydia [bo to był chyba pierwszy moment, w którym pojawił się w 6 serii] ?
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 14 cze 2007, o 17:09


yup, zadzwonił w 6x09, spotkał się z Lorelai w 6x10 i zaproponował pieniądze za Rory albo jakieś dla Rory. No i przy drugim chyba spotkaniu zauwazył pierścionek, powiedział, żę się cieszy, zapytał czy to spotkanie i pieniądze Chrisa nie spowodują problemów między Lorelai i Lukiem no i to było tyle, potem pojawiał się czasami dla Rory i tyle. A wogóle w tym sezonie miasteczko akurat mnie wrzyło9zawsze wqrza ale teraz bardziej :P), zawsze się wtrącali w zycie Lorelai i Luke'a a nie powinni, gdy wkońcu powinni coś zrobic( po przemowie Lorelai na ślubie Lane) to zrobili nie to co powinni :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 cze 2007, o 19:08


No fakt, to było głupie, że postanowili zbiorowo milczeć, on powinien był się dowiedzieć o tym incydencie.
No a rozwiązanie sprawy z Chrisem było conajmniej dziwne :/

 


  • Podobne tematy do 6x22 - Partings
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.