Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

6x22 The Man Who Knew Too Much » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 13 maja 2011, o 12:14

6x22 The Man Who Knew Too Much

Spoiler:

20.05.2011
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 maja 2011, o 01:29

Odp: 6x22 The Man Who Knew Too Much


Carry on na początku odcinka zawsze podkręca klimat :) Szkoda tylko, że epizodowi brakowało trochę do poprzednich finałów. Nie podobały mi się sceny w głowie Sama. Owszem początek intrygujący, ale potem jak się okazało, że to nie prawda przestałem się tym przejmować. Chociaż składanie Sama do kupy całkiem niezłe, a Robin fajna było :)
Baltazar i Rafael nie żyją. Szkoda głównie tego pierwszego bo świetny był.
Cliffhanger dziwny. Castiel wchłonął miliony dusz i teraz uważa się za nowego boga. Czyli w przyszłym sezonie bracia będą musieli stawić mu czoła podczas gdy Sam będzie walczył z tym co przeżył w klatce. Nie zbyt mi się to podoba bo może się to nie skończyć dobrze dla Castiela.
Jak na finał SNL przystało któryś z braci musiał zginąć - tym razem Sam umierał dwukrotnie xD
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 23 maja 2011, o 20:38

Odp: 6x22 The Man Who Knew Too Much


Baltazar :( Cas mi się nie podoba w ogóle, skończyliby już z tymi niebami i piekłami..
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 maja 2011, o 19:15

Odp: 6x22 The Man Who Knew Too Much


Bardzo fajny odcinek. :D
"Carry on my wayward son" musiało być! :P Do tego pojawił się również kawałek "Play With Fire" Stonesów. :P
Potyczka Sama we śnie może nie należała do najbardziej ekscytujących momentów, ale podobała mi się. :P Zwłaszcza rozmowa z Samem, który przeżył piekło.
Castiel został nowym bogiem (niestety wiedziałem już o tym przed obejrzeniem odcinka, dzięki mojemu cudownemu koledze, który zaspoilerował to na facebooku...niech ginie!), ciekawe rozwiązanie i świetna gra Mishy Collinsa spowodują, że nie będę mógł się doczekać następnego sezonu i dziękował Bogu czy komuś tam, że sezon nr 6 nie był ostatnim. :P
Poza tym żałuję bardzo śmierci Baltazara, dostało mu się za granie na dwóch frontach. :( Na szczęście chociaż Crowley przetrwał i obyśmy go jeszcze zobaczyli.
Rafael ładnie wybuchł, a Ell się wykrwawiła. Trochę tych śmierci było.
Ciekawy jestem, o czym będzie następny sezon. Jednym pewnym wątkiem będzie zmaganie się Sama ze wspomnieniami z piekła. Poza tym na pewno jakaś tam walka z Castielem, no właśnie jaka walka? :P
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 26 maja 2011, o 11:43

Odp: 6x22 The Man Who Knew Too Much


Oj no to szaleństwo istne w tym sezonie było...
Najpierw - Sammy. Znalazł w sobie dość siły żeby przyjąć wspomnienia z klatki, a potem jeszcze dotaszczyć się do chłopaków z pomocą. Całkiem dobrze pokazana walka Sama ze swoimi innymi alter-ego. I cieszę się, że zdążył się pozbierać do kupy i dotrzeć na finał.
A co do finału... O mój Boż... Castielu? No nie wiem, nie wiem. Oczywistym było, że Cas jakoś wymanewruje Crowley'a z rytuału, ale tego co stało się później to już nie przewidziałam. Cas Bogiem? Seriously? I za pewnie będzie głównym złym nadchodzącego sezonu... Sama nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony finał genialny, w żaden sposób przez myśl mi nawet nie przeszło to co z Casem nawyrabiali twórcy. A z drugiej strony... Zepsuli nam naszego niewinnego Casa.
Mam tylko nadzieję, że w sezonie 7. uda im się go jakoś naprostować...
Trochę mnie drażni to, że zostaliśmy z dość dużą ilością nie rozplątanych wątków. Mam nadzieję, że to co nie zostało wyjaśnione tutaj zostanie wytłumaczone w przyszłej serii. W końcu seria 7. musi mieć jaką fabułę poza walką chłopaków z nowym przeciwnikiem.
Według mnie finał całkiem dobry, aczkolwiek nie najlepszy. Ale może to i dobrze bo zostawił mnie z pytaniami i głodem kolejnych odcinków. Oby seria 7. nadeszła jak najszybciej :D
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 26 maja 2011, o 20:30

Odp: 6x22 The Man Who Knew Too Much


Średnio. Podsumowowując ten sezon to był najsłabszy ze wszystkich dotychczasowych. Nie podobał mi się, serial przestał zachwycać i śmieszyć. O ile kiedyś Dean mnie powalał z nóg tak w tym sezonie był drętwy. Podobnie Castiel - oprócz kilku fajnych momentów był denerwujący. Szkoda, bo boję się, że powoli serial się wypala.

Początek odcinka intrygujący - Sam nic nie pamięta i zaczyna pomagać mu dziewczyna. Potem dowiadujemy się, że to sprawka Cassa, a w tym samym czasie Sam zaczyna zabijać swoje inne "ja". Wróciła mu pamięć i teraz pamięta sceny z klatki. Hmm, dla mnie to już się staje naprawdę męczące, w kółko wałkują to samo. Może pora kończyć?

Baltazar! Jedyna postać w tym sezonie godna uwagi. No może jescze Crowley. O ile tego drugiego mamy duże szanse jeszcze zobaczyć, tak z Baltazarem musimy pożegnać się na dobre. :( Niestety...

Castiela pożarła ta jego wojna i walka z Rafałem. Otrzymał co chciał, ale ma się za nowego Boga i chce aby bracia oddali mu pokłon. Ech, żałosne co zrobili z moim ukochanym Castielem... No nic, miejmy nadzieję, że to przelotne, bo nie zdzierżę kolejnego sezonu dotyczącego "wielkiej walki".

Szkoda, że ten sezon tak obniżył poziom. 5 poprzednich było o niebo lepszych moim zdaniem...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 17 lip 2011, o 15:19

Odp: 6x22 The Man Who Knew Too Much


Zawiodłem sie i nie zostaje mi nic innego jak zgodzić sie z postem wyżej.
Cass poczuł sie bogiem i teraz to on będzie głownym wrogiem? Nie kupuje tego.
Wątek Sama, który wydawal mi sie w tym wszystkim najciekawszy , slabo pokazali w finale.
Liczyłem na coś lepszego.
Cass przegiął już przed sciagnieciem tej mocy, zabił nawet Baltazara, to juz chyba nigdy nie bedzie ten sam anioł.
Fajnie tylko , że Crowleya jeszcze zobaczymy.
Był to najslabszy sezon dotychczas i tez mam obawy przed nastepnym.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

patrynia

Użytkownik

Posty: 18

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
supernatural, fringe

gadu:
1016637

Postdodano 22 lip 2011, o 12:36

Odp: 6x22 The Man Who Knew Too Much


mi tez najbardziej szkoda baltazara. Uwielbiam tego aktora - ale znając ten serial może jeszcze kiedyś wróci :D co do samego odcinka i nastepnego sezonu: daj Boże że teraz beda szukac Boga by przemowil swojemu synowi do rozsadku ;)

Czesiek_PL napisał(a):Jak na finał SNL przystało któryś z braci musiał zginąć - tym razem Sam umierał dwukrotnie


świetne :D i jakże prawdziwe ;)
"kochał tą kobietę, ale miał dość małżeństwa. potrzebował silnych emocji: w miłości, w pracy, we wszystkim co robił.Żył jak najintensywniej, jak gdyby wbrew naturze, która domagała się odpoczynku"

Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 lip 2011, o 16:01

Odp: 6x22 The Man Who Knew Too Much


Szukanie Boga? Znowu? Bez przesady :) teraz będą próbowali powstrzymać nowego czyli Castiela. Nie chciałbym żeby Chuck się znowu pojawił bo to było idealne zakończenie tego boskiego wątku.
<<

patrynia

Użytkownik

Posty: 18

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
supernatural, fringe

gadu:
1016637

Postdodano 25 lip 2011, o 09:12

Re: 6x22 The Man Who Knew Too Much


Hm..duzo osob mowi ze chuck to Bog. Ale czemu? :p poza tym jak juz mowilam..nie moga usmiercic castiela bo by sobie strzelili w noge ;) a kto moze go nawrocic ? :) (ta wiem..dean i ich wieelka przyjazn ;) ble ;)
"kochał tą kobietę, ale miał dość małżeństwa. potrzebował silnych emocji: w miłości, w pracy, we wszystkim co robił.Żył jak najintensywniej, jak gdyby wbrew naturze, która domagała się odpoczynku"

Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 6 lis 2013, o 02:05

Odp: 6x22 The Man Who Knew Too Much


Chciałby się powiedzieć że w tym serialu już mnie nic nie zdziwi, ale to nie prawda. SNL potrafi mnie niesamowicie mocno zaskakiwać na każdym kroku! Kolejny sezon wciągnę w najbliższy weekend, zdecydowanie.
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 6x22 The Man Who Knew Too Much
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.