Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

6x01 - Nice Is Different Than Good » Desperate Housewives » Odcinki • seriale forumtv.pl

2009

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 wrz 2009, o 20:48

6x01 - Nice Is Different Than Good

Spoiler:


Galeria
<<

Isual

Oglądam seriale

Posty: 132

Postdodano 2 wrz 2009, o 21:13

Re: 6x01 - Nice Is Different Than Good


Dobrze by było żeby ta Angie nie okazała sie psychopatyczną jedno-sezonową postacią jak Betty Applewhite. Mimo że Catherine się wprowadziła ile 2 sezony temu (?) to dziewczyny dalej trzymają ją na dystans a przydałaby się jakaś która zastąpi Mary Alice i którą włączą do swojego kółka imho.
Oglądam: Brothers & sisters, Grey's anatomy, Desperate housewives, Ugly Betty, Gossip girl, 90210, Melrose place, One tree hill, Glee, Flash forward.
Oglądałem: Roswell, Dirty sexy money, Cashmere mafia, Twin peaks, Dawson's creek, Private practice.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 wrz 2009, o 23:58

Re: 6x01 - Nice Is Different Than Good

<<

Isual

Oglądam seriale

Posty: 132

Postdodano 28 wrz 2009, o 16:38

Re: 6x01 - Nice Is Different Than Good


Season premiere na najwyższym poziomie :) Podobają mi się ci nowi co się wprowadzili bo i oni przywieźli ze sobą jakąś tajemnice. Poza tym to po tym co się stało w kościele coś mi mówi że Katherine bdzie nową Edie na WL :)
Oglądam: Brothers & sisters, Grey's anatomy, Desperate housewives, Ugly Betty, Gossip girl, 90210, Melrose place, One tree hill, Glee, Flash forward.
Oglądałem: Roswell, Dirty sexy money, Cashmere mafia, Twin peaks, Dawson's creek, Private practice.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 28 wrz 2009, o 22:27

Re: 6x01 - Nice Is Different Than Good


Nowe tajemnice nadchodzą, z tego się najbardziej cieszę. :D Mam nadzieje, że potrzymają nas w napięciu do samego końca sezonu i dopiero wtedy poznamy tajemnice nowej rodziny, jak to było np. w sezonie drugim czy pierwszym. Zapowiada się bardzo fajnie - blizna i ten tekst, że ludzie muszą uwierzyć w to, że są normlaną rodzine. I ktoś dusił Julie! Ten chłopak? Możliwe, ale dlaczego... ?

Szkoda, że cofneli się dwa miesiące od ślubu, bo troche nudny był środek odcinka, ale i tak mi się podobało. :P DH mi sie zawsze podoba. :p Susan i Katherine będą wrogami? Ciekawie może się sytuacja rozwinąć. I w sumie szkoda mi było Katherine, ale nic nie mam też do Susan. :P Susan lubie bardziej oczywiście. :D

Chciałbym, żeby Lynette poddała się aborcji, bo byłby ciekawy wątek, a nikt raczje nie chce oglądać kolejnych dzieci Lynn (przynajmniej ja). :P

Podobał mi się wątek Gaby i Anny, najlepsza była scena w klubie. xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 29 wrz 2009, o 13:51

Re: 6x01 - Nice Is Different Than Good


Desperatki wróciły i jak zwykle trzymają bardzo wysoki poziom :) Jest to ten serial od którego zaczynałem moją serialową przygodę. Zawsze z niecierpliwieniem czekam na następny odcinek.
Teraz Anna i Gaby są połączeni prawnie więc prędko tej pierwszej się nie pozbędą. Może być ciekawie między nimi. Anna napewno się będzie odgrywać. Scena w klubie - boska :D
Bree i Karl :) W 5 serii jakoś sceptycznie podszedłem do te dwójki. Cieszy mnie jednak to, że coraz bardziej oddala się od Orsona (wg mnie najgorsza postać w desperatkach).
Chyba scenarzyści nie mają pomysł na rozwinięcie wątku Lynette... znowu w ciąży? Na aborcję się pewnie scenarzyści nie zdecydują bo jednak to taki temat, który nie powinien być promowany w ogólnodostępnej telewizji.
Susan i Cathrine - spodziewałem się tego, że to jednak Susan stanie na ślubnym kobiercu. I z tego się cieszę. Choć z drugiej strony naprawdę kilka razy zrobiło mi się żal tej Cathrine... Mam nadzieję, że jakoś dobrze rozwiną ten wątek.
I na koniec. Nowa rodzinka wprowadziła się na Wisteria Lane. Strasznie się cieszę, że nową sąsiadkę gra Portia de Rossi (boska w "Better off Ted", a prywatnie partnerka Ellen Degeneres)... szykuję się dużo tajemnic. I czyżby to ich syn dusił Julie?
Ostatnio edytowano 30 wrz 2009, o 14:57 przez Tristan, łącznie edytowano 1 raz
trust him... he's a doctor!
<<

Dean

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 29

Postdodano 29 wrz 2009, o 16:04

Re: 6x01 - Nice Is Different Than Good


Desperatki jak zawsze powracają w bardzo dobrym stylu :D Nowe postacie, nowe tajemnice i oczywiście dawka dobrego humoru :D Myślałem, że za nim połączą po raz kolejny Susan i Mike'a on po drodze zaliczy małżeństwo z Katherine, ale jednak się myliłem. Susan vs. Katherine - będzie ciekawie xD Wątek z Gaby i Anna także świetny. Najbardziej boję się o wątek Lynette i Bree. Niby perypetie Lynette z dziećmi zawsze mi się podobały, ale nie chcę oglądać znów tego samego ^^ Bardzo sceptycznie podchodzę też do nowej "miłości" Bree. Przede wszystkim powinni na dobre pozbyć się Orsona bo już w poprzednim sezonie nie mieli co zrobić z tą postacią. O "nowych" dokładniej się jeszcze nie wypowiadam, ale końcówka była mocna.
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 29 wrz 2009, o 16:04

Re: 6x01 - Nice Is Different Than Good


Po pierwsze Tristan to nie jest Portia De Rossi - przetrzyj oczy, bo coś źle widzisz :P tylko Drea de Matteo z SoA xD Cieszę się, że wprowadziła się nowa rodzinka, pełna sekretów, ten chłopak jest jakiś dziwny but I like it, będzie ciekawiej. Ktoś dusił Julie (cieszę się, że wróciła) i raczej większości z nas przyszedł na myśl new boy, nie pamiętam jak ma na imię :P
Liczyłam na Desperatki i się nie zawiodłam, chyba po raz pierwszy w jesiennym sezonie, jak zwykle trzymają poziom :D
Uwielbiam Gaby, to moja najbardziej ulubiona postać :D Ha nieźle sobie poczyna z Anną, jak już mówiliście akcja w klubie genialna i w końcu podpisała papiery - chyba trochę się rozczuliła :)
Bree i Karl, lubię ich, może ze względu na to, że nienawidzę Orsona - kto w ogóle wymyślił jego postać, a feee. Będzie mi brakowało Andrew, jego postać, że była niezła.
Susan i Cathrine - S. zawsze trochę działa mi na nerwy, C. działa mi na nerwy będąc w związku z M. - nie pasowali do siebie :P C. było mi trochę szkoda, ale przecież było widać, że oni to razem długo nie pobędą. Cieszę się, że to S. była panną młodą, ale za to teraz będzie ciekawie młahaha :P
Lynette ożesz kolejna ciąża?! Darujcie to sobie. Czytałam gdzieś (na kilku stronach), że ABC nie pozwoli nawet na mówienie o aborcji - żadna z postaci nawet nie pali, nie mówiąc już o usunięciu ciąży, myślę, że rozwiązaniem byłoby poronienie, wiecie L. ma już swoje lata i urodziła wiele dzieci, zawsze może coś się wydarzyć.
<<

Isual

Oglądam seriale

Posty: 132

Postdodano 29 wrz 2009, o 22:39

Re: 6x01 - Nice Is Different Than Good


Ja tam pamiętam Orsona z Twin peaks. Zawsze go lubiałem i ucieszyłem sie jak dołączył do DH. Kiedyś bardzo pasowali do siebie z Bree pod względem charakterów ale bree sie bardzo zmieniła.

Bree i Karl? Jak najbardziej na tak :D Tym bardziej że to może bardziej skomplikować fabułę nie tylko ze względu na orsona ale i ze względu na Susan. Pamiętacie jak susan sie wściekała na Gabi za romans z Johnem? Tutaj imho bdzie podobnie.

Co do Lynette to jej problemu już są nudne. Kolejna ciąża? Może scenarzyści uznali że to będzie strasznie śmieszne ale bynajmniej nie jest.
Oglądam: Brothers & sisters, Grey's anatomy, Desperate housewives, Ugly Betty, Gossip girl, 90210, Melrose place, One tree hill, Glee, Flash forward.
Oglądałem: Roswell, Dirty sexy money, Cashmere mafia, Twin peaks, Dawson's creek, Private practice.
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 29 wrz 2009, o 23:46

Re: 6x01 - Nice Is Different Than Good


JAK JA NIENAWIDZE SUSAN. Skrajnie. Tępa idiotka. Samolubna kretynka pozbawiona błogosławionego daru myślenia. WCALE nie jest urocza. Grrr.

No.

A ogóle jak zawsze miło i sympatycznie było. Nowa rodzinka, czad, ale widać już, że blondyna ma zastąpić Edie. A jak wiadomo, nie da się jej zastąpić, gdyż była najlepsza. Czekam na kolejne odcinki i jakąś dziarska akcję Bree, bo wiadomo, że z niej jest niezła agentka :D

Ciekawe co Julie rzekła temu chłopaczkowi, że się tak wkurzył, żeby usiłować ją udusić. Bo, że żyje, to prawie bankowe :) A w ogóle, z tego co zrozumiałam, on jest młodszy. Nie uznaję z definicji czegoś takiego i już ;] Ale to prywatne spaczenie.
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 30 wrz 2009, o 14:53

Re: 6x01 - Nice Is Different Than Good


kinia_c napisał(a):Po pierwsze Tristan to nie jest Portia De Rossi - przetrzyj oczy, bo coś źle widzisz :P tylko Drea de Matteo z SoA xD


No tak, sprawdziłem na Tv.com. Masz rację :D
Ale tak czy tak one dla mnie wyglądają tak samo :P
trust him... he's a doctor!

 


  • Podobne tematy do 6x01 - Nice Is Different Than Good
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.